دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن

می‌دانید دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن چیست؟ از قابلیت‌های سیستم کنترل ورود و خروج پرسنل تب سنج مطلع هستید؟ می‌دانید بر چه اساس قیمت دستگاه حضور و غیاب کنترل دمای بدن تعیین می‌شود؟ با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه هیچ خبری از آن دفترچه‌های کاغذی برای ثبت تردد پرسنل نیست. حتی دیگر در هیچ سازمان و شرکتی دستگاه حضور و غیاب پانچی  که یکی از نمونه‌های اولیه برای ثبت سیستمی حضور و غیاب محسوب می‌شود، به چشم نمی‌خورد. هر روزه سازندگان و شرکت‌های تولید کننده متعدد سیستم‌های کارت زن پرسنل علاوه بر مزایای عمومی به فکر ارائه خدمات ویژه‌تری هستند تا در کنار راحتی مشتری، او را مجاب به خرید از برند خودشان کنند. دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن نیز یکی از همین نمونه‌هاست. که به سازمان‌ها و مجموعه‌هایی که خریداریش می‌کنند این امکان را می‌دهد تا علاوه بر کنترل و مدیریت تردد کارکنان، از طریق کنترل دمای بدن آنها سلامت‌شان را نیز بررسی کنند. خوشبختانه امروزه دیگر اغلب مدیران و صاحبین کسب وکار از تاثیر و ضرورت وجود دستگاه حضور و غیاب با قابلیت کنترل دمای بدن با خبرند. اما لازم به یادآوری است که در هنگام خرید سیستم حضور و غیاب تب سنج باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید خریدی بدون دغدغه را تجربه کنید.

دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن

معرفی و مزایای دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن

همانطور که می‌دانید یکی از اصلی‌ترین علائم در اغلب بیماری‌ها تب و دمای بالای بدن است. اگر دستگاه حضور و غیابی که برای مجموعه خود تهیه کرده‌اید قابلیت اندازه‌ گیری دمای بدن را داشته باشد به راحتی می‌توانید از ظهور و پیشرفت یک بیماری واگیردار جلوگیری کنید. تصور کنید که دستگاه حضور و غیاب باشگاه ورزشی شما از نوع سیستم کنترل ورود و خروج تب سنج است. در زمان ورود افراد به مجموعه ورزشی وقتی که لازم است حضور و خود را ثبت کنند دستگاه علاوه بر تشخیص آنها با استفاده از سنسورهای تشخیصی خود دمای بدن آنها را نیز نشان خواهد داد که اگر از حد نرمال و معمولی خارج شده باشد و متفاوت باشد با آلارمی به شما هشدار می‌دهد. با این قابلیت شما می‌توانید از یک موج بیماری در باشگاه‌تان جلوگیری کنید.

کنترل دمای بدن در دستگاه حضور و غیاب یکی از بهترین مزایایی است که می‌تواند از فلج شدن کسب و کار شما جلوگیری کند. فرض کنید در کارخانه خود دستگاه حضور و غیاب کارخانه را با قابلیت کنترل دمای بدن خریداری کرده‌اید. سنجش روزانه دمای بدن هر یک از پرسنل و اطلاع آن از طریق نرم افزار حضور و غیاب نصب شده بر روی سیستم‌تان و یا نرم افزار اندروید حضور و غیاب که برروی گوشی موبایل خود دارید شما را از سلامت لحظه‌ای کارکنان سازمان مطلع می‌کند. و در صورت خارج شدن از حالت عادی حتی در یکی دو مورد می‌توانید از همه گیری بیماری‌هایی همچمون کرونا که یکی از علائم اولیه آن تب است، جلوگیری کنید. اما اگر دستگاه کنترل حضور و غیاب این امکان را نداشت ممکن بود بیماری در مجموعه رشد کرده و به یک باره کارخانه شما را رو به تعطیلی بکشاند. در بازار انواع متعددی از دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن را می‌توانید مشاهده کنید.

انواع دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن

دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن از راه‌های مختلفی قابلیت تشخیص افراد را دارد. که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

دستگاه حضور و غیاب شناسایی از طریق چهره با کنترل دمای بدن یکی از شناخته شده‌ترین نمونه‌ها در بین انواع دستگاه حضور و غیاب تب سنجی است. کارکرد این دستگاه به این ترتیب است که افراد را از طریق چهره و صورتشان شناسایی کرده و در همان زمان دمای بدنشان را اندازه گیری می‌کند.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کنترل دمای بدن از متداول‌ترین نمونه‌ها به حساب می‌آید و به دلیل قیمت مناسب‌تری که به نسبت مدل قبلی دارد معمولا کسب و کارها بیشتر برای خریدش ترغیب می‌شوند. نحوه کار این دستگاه به این شکل است که سنسور اثر انگشتی تعبیه شده در دستگاه علاوه بر حساسیت لازم برای تشخیص قابلیت سنجش دمای بدن افراد را نیز دارد.

همچنین در دستگاه‌ حضور و غیاب ترکیبی غالبا این امکان وجود دارد که به صورت همزمان دمای بدن افراد نیز اندازه‌گیری شود.

شرکت‌های مختلفی برای پاسخگویی به بازار خوب ایجاد شده برای خرید سیستم حضور و غیاب هوشمند با کنترل دمای بدن دست به تولید این نمونه زده‌اند.

خرید دستگاه حضورو غیاب با کنترل دمای بدن

اگر برای خرید دستگاه ساعت زنی تب سنج ترغیب شده‌اید و به دنبال شرکتی مطمئن و با سابقه هستید تا خریدی بدون ضرری داشته باشید؛ پیشنهاد ما به شما شرکت افق تایم است. افق تایم با سابقه طولانی مدت در حوزه تولید محصولات مدیریتی کنترل ورود و خروج پرسنل و نرم افزارحضور و غیاب تحت وب و تحت شبکه یکی از کامل‌ترین سایت‌های فروشگاهی را در این زمینه دارد. علاوه بر ارائه محصولات کامل، تضمین و پشتیبانی طولانی مدتی برای خریداران خود در نظر گرفته است.

بهترین شرکت برای خرید دستگاه حضور و غیاب با کنترل دمای بدن کدام است؟

افق تایم یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده انواع دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد است.

مهم‌ترین ویژگی دستگاه حضوروغیاب تب سنج چیست؟

این قابلیت سازمان شما را از شیوع انواع بیماری‌های واگیردار مختلف در امان نگه خواهد داشت.

http://ofv-co.ir/?post=13003

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *