دستگاه حضور و غیاب مرکز مشاوره

دستگاه حضور و غیاب مراکز مشاوره را می‌توانید جزء دستگاه‌های کاربردی برای کنترل عبور و مرور کارکنان مراکز مشاوره در نظر بگیرید. به هرحال خرید این چنین دستگاهی کمک می‌کند تا نیاز مجموعه خصوصاً در زمان تسویه حساب، حقوق و دستمزدها برآورده شود و طبیعتاً مراکز اینچنینی که به صورت هدفمند به دنبال یک برنامه اساسی برای ایجاد نظم هر چه بیشتر برای ورود و خروج اعضای خود هستند، بهترین شیوه و کاربردی‌ترین روش را برای نظارت دقیق می‌توان استفاده از دستگاه حضوروغیاب معرفی کرد.

انتخاب دستگاه مناسب حضور و غیاب مراکز مشاوره

امروزه در مدل‌های گوناگون این نوع دستگاه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از دستگاه‌های این چنینی حقوق و دستمزد آسان‌تر محاسبه می‌شود و به صورت شفاف تمامی اطلاعات کارمندان در اختیار مدیران قرار می گیرد و صددرصد بهره وری به بهترین شکل ممکن  افزایش و هزینه ها کاهش پیدا می‌کند.  

امروزه دستگاه‌های حضور غیاب در مدل‌های گوناگون تنوع بالایی را به نمایش می‌گذارد و شما در زمان خرید دستگاه باید بدانید که مراکز اینچنینی تعداد کارکنان بالایی ندارد و به‌راحتی می‌توان از دستگاه پیشرفته‌تر نیز استفاده کرد. ثبت تردد با استفاده از اثر انگشت، تشخیص چهره، کد و کارت به صورت روزمره انجام می‌پذیرد که صد در صد، انتخاب مکان تأثیر مستقیم بر روی انتخاب دستگاه حضور غیاب می‌گذارد. این نکته را به خاطر داشته باشید که مراکز مشاوره تنها کارمندان ورودی اصلی این مراکز نیستند و تردد بسیار صورت می‌پذیرد و به همین خاطر، در انتخاب دستگاه باید بسیار دقت کنید. اگر به دنبال دستگاهی بدون تماس هستید دستگاه ترکیبی تشخیص چهره می‌تواند گزینه مناسبی باشد.  

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

برای نظارت بر روی خروج زودهنگام، مرخصی ساعتی و حتی غیبت‌ها، لزوم استفاده از دستگاه حضور و غیاب مراکز مشاوره بسیار به چشم می‌آید. توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از مراکز کوچک و بزرگ، مراکز دولتی و غیردولتی و رستوران‌ها از دستگاه حضور غیاب به نحو احسن استفاده می‌کنند. در گذشته همانگونه که احتمالاً بدانید استفاده از دستگاه‌های حضور غیاب دستی بسیار مورد توجه قرار گرفته بود. اما به خاطر زمان زیادی که صرف این دستگاه‌ها می‌شد امروزه دستگاه‌های خودکار رضایت عموم افراد را به خود جلب کرده اند. با پیشرفت تکنولوژی دیگر کمتر کسی از سیستم‌های دستی که با چاپ کاغذ همراه بود استفاده می‌کنند. تشخیص چهره، تشخیص عنبیه، تشخیص کف دست، تشخیص گفتار و تشخیص صدا هر کدام از ویژگی‌های انواع دستگاه حضور غیاب با تشخصی هویت است که می‌تواند برای مراکز مشاوره مزایا و معایب خاصی داشته باشد.

اجزای قابل تعریف در دستگاه حضور و غیاب تشخصی هویت مراکز مشاوره 

برای مرکز خاصی مانند مراکز مشاوره استفاده از دستگاه حضور غیاب بیومتریک می‌تواند گزینه ایده آلی باشد؛ چرا که اجزای بدن انسان را برای تشخیص هویت می‌توان به کار گرفت. این اجزا شامل اثر انگشت، عنبیه چشم، کف دست و تشخیص گفتار است. تمام اجزای گفته شده جزء اعضای منحصر به فرد افراد است که با پیشرفت تکنولوژی می‌توان از آن به نحو احسن برای استفاده در دستگاه حضور و غیاب مراکز مشاوره استفاده کرد. از همان ابتدا هر کدام از کارکنان این مرکز اجزای بدن خود را که برای تشخیص هویت مورد توجه قرار می گیرد را بر روی دستگاه تعریف می‌کنند. توجه داشته باشید که اثر انگشت تنها یک انگشت نیست، بلکه انگشت دیگری را نیز بر روی دستگاه تعریف می‌کنند. معمولاً دستگاه حضور غیاب بیومتریک را جزء دستگاه‌های ضد آب و ضد گرد و غبار معرفی می‌کنند که امروزه بسیار مورد توجه مدیران برای شناسایی تردد افراد قرار گرفته است.

در دستگاه حضور و غیاب مراکز مشاوره به صورت انگشتی می‌توان از اثر انگشت به تنهایی همراه با رمز و کارت نیز استفاده کرد. اما در دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره، کارکنان مراکز مشاوره در زاویه‌های مختلف باید از چهره خود عکس بگیرند تاعکس هرکدام در دستگاه ذخیره و سپس بتوانند از قابلیت‌های آن استفاده کنند. در دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره نیز شناسایی چهره به تنهایی همراه با اثر انگشت، کارت، رمز اثر انگشت و رمز با یکدیگر نیز مورد توجه قرار می گیرد. اما در مورد تشخیص عنبیه چشم، عنبیه بخش رنگی و کروی چشم اشاره می‌کند که مردمک را در بر گرفته و طبیعتاً الگوی عنبیه چشم انسان کاملاً منحصر به فرد است و همین مورد نیز در تشخیص هویت بیومتریک بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

مزایا استفاده از دستگاه حضور و غیاب مراکز مشاوره

مزایای استفاده از انواع دستگاه حضور و غیاب را می‌توان به کمترین زمان برای ثبت زمان تردد ورود و خروج، پردازش زمان در هر روز، هفته و ماه اشاره کرد. استفاده از دستگاه‌های تشخیص چهره، اثر انگشت و کارتی و رمز امروزه می‌تواند برای جلوگیری از خطای انسانی گزینه ای ایده‌آل باشد. به هر حال کارکنان مرکز علاقه دارند تا بدانند تعداد ساعت مرخصی باقی مانده آن‌ها تا پایان سال چقدر است که نرم افزار حضور غیاب می‌تواند اطلاعات کامل هر کدام از کارمندان را در اختیار آن‌ها قرار دهد و نگهداری از اطلاعات آن‌ها یکی دیگر از مزایای استفاده از این دستگاه است. با استفاده از این دستگاه‌ها محاسبه حقوق منصفانه و هوشمندانه صورت می‌پذیرد. 

سخن پایانی

ما در این مقاله هرآن چه در مورد دستگاه حضور و غیاب مراکز مشاوره لازم بود را بیان کردیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی مراکز، ارگان‌ها و بسیاری از محیط‌های آموزشی، درمانی، نظامی و … استفاده از دستگاه‌های متنوع حضور و غیاب را یک ضرورت می‌شناسند. به همین دلیل بهتر است سعی کنید در زمان خرید این محصول تا حد امکان به کیفیت و نحوه خرید بیشتر از قیمت توجه کنید. به این دلیل که، کیفیت تضمین کننده استفاده از محصول در طولانی مدت است.  دستگاه‌های حضور و غیاب با قیمت مناسب و مدل‌های متنوع در فروشگاه‌های اینترنتی معتبری به فروش می‌رسند که شما کاربران عزیز بدون دغدغه بتوانید به خرید آنلاین محصول بپردازید و از خرید خود لذت ببرید. صددرصد خرید اینترنتی با حذف واسطه بهترین گزینه برای یک خرید مقرون به صرفه شناخته می‌شود که شما می‌توانید از این مجموعه با تخفیف ویژه به خرید این دستگاه ضروری و کاربردی با کیفیت بالا برای استفاده در طولانی مدت بپردازید. برندهای معتبر بازار را با استعلام جزئیات از مراجع معتبر بخواهید.

http://ofv-co.ir/?post=15082