گیت کنترل تردد مترویی

گیت کنترل تردد مترویی ( ) یکی از انواع گیت‌هایی است که عموما در محیط‌های مورد استفاده قرار می‌گیرد که تردد با سرعت بالا بسیار مهم و اساسی است. دلیل این نام گذاری این گیت‌ها با عنوان گیت مترویی هم همین سرعت بالا در پردازش تعداد افراد زیاد است.

عموما از گیت‌های مترویی کنترل تردد به دلیل سرعت بالای پردازشی و محیط‌هایی مانند مترو، بانک‌ها، سازمان‌هایی که رفت و آمد زیاد دارند، دفاتر مرکزی و هر مکانی که سرعت در پردازش رفت و آمد مهم باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گیت‌های کنترل تردد مترویی قابلیت اتصال به تمامی انواع دستگاه کنترل تردد را دارا است.

گیت‌های مترویی باید این قابلیت را دارا باشند که به دستگاه‌های کارت‌خوان، سیستم‌های کنترل تردد و… .

گیت کنترل تردد مترویی چیست؟

گیت‌ها دارای انواع مختلفی هستند که از جمله این گیت‌ها می‌توان به گیت کنترل تردد مترویی اشاره کرد. دلیل این نام گذاری برای گیت، سرعت بالا برای پردازش تعداد افراد در یک دقیقه است.

دلیل دیگر نامگذاری این گیت‌ها را هم می‌توان محل استفاده آن است. عموما از این گیت‌ها در مترو، محیط‌هایی که نیاز به سرعت پردازش بسیار بالا دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از این نوع گیت‌ همان طور که از نامش مشخص است، برای کنترل رفت و آمد افراد استفاده می‌شود.

گیت‌های مترویی عموما باعث جلوگیری از ازدحام جمعیت در پشت درگاه گیت می‌شود.

توجه داشته باشید که لزوما از این نوع گیت‌ها تنها در محیط مترو استفاده نمی‌شود.

ویژگی گیت کنترل تردد مترویی

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در زمان خرید یک گیت کنترل تردد مترویی به آن توجه داشته باشید، سرعت پردازش دستگاه است. هرچه سرعت گیت مترویی بالاتر باشد، توانایی ساپورت کردن تعداد نفرات بیشتری را دارا خواهد بود.

دومین موردی که می‌توان آن را جزو موارد مهم در زمان خرید گیت کنترل تردد مترویی در نظر گرفت، نوع بدنه دستگاه است. به دلیل حجم بالا در رفت  و آمد گیت‌های کنترل تردد برای مترو، استفاده از جنس بدنه با میزان استحکام بالا، بسیار رایج است.

جنس بدنه گیت مترویی کنترل تردد

گیت‌های مترویی به دلیل آن که نیاز به استحکام بالایی دارند، عموما از جنس استیل استفاده می‌شود. در مقاله گیت کنترل تردد استیل به صورت کلی در رابطه با گیت کنترل تردد استیلی اشاره کرده‌ایم.

عموما گیت‌های مترویی از جنس استیل و انواع فلزهای سخت طراحی و ساخته می‌شوند.

باطری گیت مترویی

در گیت‌های مترویی به دلیل آن که نیاز است این گیت به صورت تمام وقت روشن باشد و هر شبانه از روز به کارکرد خود ادامه دهد، استفاده از برق شهری به جای باطری گیت کنترل تردد مترویی منطقی است. به همین دلیل عموما در این نوع از گیت‌ها از یو پی اس گیت کنترل تردد به جای باطری استفاده می‌شود تا در زمانی که برق وجود نداشت، گیت به کارکرد مناسب خود ادامه دهد.

قیمت گیت مترویی کنترل تردد

وابسته به نوع گیت، قیمت گیت کنترل تردد مترویی می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

توجه داشته باشید وابسته به قیمت ارز و نوسانات ارزی، قیمت گیت مترویی می‌تواند هر روز متفاوت باشد.

http://ofv-co.ir/?post=15058