درباره ما

فهرست مطالب

دفترکار افق فرا ویژن

 شرکت افق تایم یک محیط دوستانه و صمیمانه است و همه اعضای گروه تلاش میکنند در این محیط بهترین بازدهی و توسعه را برای مشتریان به ارمغان بیاورند، همه اعضا به شعار ” Team Work , Make Dream Work ” باور دارند و مطمین هستند که کار گروهی بهترین نتیجه را به ارمغان می آورد. همه برای یک هدف در تلاش هستیم و سعی میکنیم با اعتماد سازی مشتریان جدید و بازارسازی محصولات نوین همچنان در این صنعت پیشتاز بوده و حرفی برای گفتن به شما مشتریان گرامی داشته باشیم. ما باور داریم که بدون برنامه ریزی و اجرای بند بند برنامه های تهیه شده نمیتوانیم به هدفمان برسیم، پس تلاش میکینم محیطی آرام و دوستانه را در دفترکار افق فرا ویژن ایجاد کنیم تا تک تک برنامه ها را هر چند شاید با تاخیر قابل قبول به اتمام برسانیم. عالی کار کردن یکی از اهداف ماست که در کتاب عالی کار کنید به این موضوع مفصل اشاره شده است. ارائه دستگاه حضور و غیاب تخصص ماست. 

تصاویری از دفترکار افق تایم
سخن مدیرعامل
hamidblack-199x300-min

امروز عوامل اصلی موفقیت شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی داشتن تعهد تخصص خلاقیت و احترام به خواسته های مشتری می باشد و شرکت های موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند شرکت افق فرا ویژن می بایست در فضایی که احترام و بردباری سرلوحه آن باشد فعالیت کند و هدف مشخص همکاران ارتقای دانش فنی رضایت‌مشتری ارتقای شغلی و در کنار رسیدن به شرایط ایده‌آل مالی باشد زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی رویاهایمان در صورتی که اراده کنیم میسر است بهتر است همین امروز در آرامش کامل آرزوهایمان را بنویسیم و جهت رسیدن به آنها برنامه‌ریزی کنیم و زیرا تمام اتفاقات خوب در آرامش کامل صورت می گیرد پس آرام آرام آرام خداوند مهربان را سپاس گذارم که توفیق خدمتگزاری با بهره گیری از سرمایه پر برکت جوانی را به اینجانب مرحمت فرمود.


photo_2016-10-22_15-57-47-150x150-min
اعضای شرکت

معرفی پرسنل شرکت افق تایم

9‎‏+

همکاران عزیز دیگراهداف سازمان

 سازمان افق تایم بدون وابستگی به هیچ ارگان دولتی کاملا خصوصی اداره میشود ، افق فرا ویژن برگرفته از نام فارسی و انگلیسی بوده و معنی آن که در اهداف سازمان نیز مشاهده میشود رسیدن به اهداف بالایی هست که در میژن و ویژن سازمان ترسیم شده است ، رسیدن به مهم نیاز به همراهی و همفکردی تیمی قوی ، جوان و مستعد دارد که ما نیز در همین راستا در حال تلاش هستیم .

ماموریت افق

چشم انداز افق

ارزش های افقدرصد توانایی و تخصص
اتوماسیون حضور و غیاب و نرم افزارهای وابسته به آن - 95%
ارائه انواع راه کارهای مدیریت کنترل تردد و نرم افزار های مرتبط 95%
انواع سیستم های کنترل تردد خودرو (پلاک خوان ، برد بلند) 85%
دستگیره های دیجیتال و هوشمند چهره و اثر انگشت 82%
مدیریت تردد باشگاه های ورزشی 65%
نظارت تصویری 50%
a36-1-min (1)


اطلاعات هویتی

نام حقوقی : شرکت افق فرا ویژن
شماره ثبت : ۳۵۰۰۳۱
تاریخ ثبت : ۸۸/۳/۱۰
 شناسه ملی : ۱۰۱۰۳۹۷۰۵۹۹
کداقتصادی : ۴۱۱۳۷۵۹۷۴۸۹۳
کد پستی : ۱۴۶۱۹۳۳۱۹۵


شماره حساب افق فرا ویژن

گواهینامه ها

تقدیرنامه ها