نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به مدیران سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ این امکان را ‌می‌دهد که در هر موقعیت مکانی ساعات حضور کارمندان خود را کنترل کنند. این گونه از نرم افزار‌های حضور و غیاب به سادگی قابل دسترس بوده و برای نصب به دستگاه خاصی نیاز ندارند. تنها کافیست که به اینترنت متصل شده و برای استفاده از نرم افزار حضور غیاب تحت وب مرورگرتان را باز کنید. بنابراین ‌می‌توان گفت که مهم‌ترین کاربرد نرم افزار تحت وب حضور غیاب دسترسی آسان و کنترل حضور غیاب به صورت آنلاین است. شما ‌می‌توانید جهت مشاهده قیمت انواع نرم افزار حضور غیاب به وبسایت افق تایم مراجعه کنید. همچنین این شرکت امکان خرید دستگاه های حضور غیاب را نیز برای شما فراهم کرده است. دستگاه حضور وغیاب اثر انگشتی افق فراویژن با نرم افزار رایگان ارائه می‌شود.

به عنوان مثال با چند مورد از کاربردها و قابلیت‌های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آشنا شوید شاید شما هم مشتاق استفاده از این گونه نرم افزارهای حضور و غیاب باشید.

 • دسترسی آسان از هر مکان
 • عدم نیاز به نصب نرم افزار حضور و غیاب
 • امنیت بالا و ایمنی آن
 • امکان بکاپ گیری دوره‌ای
 • و…

توجه داشته باشید که یک نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم نیاز به حضور در مکان خاص
 • مدیریت کارمندان در هر شرایط
 • مدیریت کارمندان در هر زمان
 • در دسترس بودن داده‌ها بدون متصل کردن دستگاه حضور و غیاب به سیستم
 • و…

اگر قصد دارید که بهترین و مناسب‌ترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب را خریداری کنید و بدون هیچ گونه چالش و مشکلی از خدمات و امکانات این نرم افزار استفاده کنید کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید و از راهنمایی خرید رایگان ما بهره‌مند شوید.

در ادامه با افق تایم همراه باشید تا به بررسی بیشتر نرم افزار حضور غیاب تحت وب بپردازیم.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب چیست؟

تا به حال از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب استفاده کردید؟ اصلا استفاده از دستگاه حضور و غیاب چقدر برای شما مفید بوده است؟ به طور کلی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نرم افزارهایی هستند که نیاز به دستگاه خاصی برای نصب ندارند. به عبارت دیگر شما برای استفاده از این نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تنها به یک مرورگر و شبکه اینترنت جهانی نیاز دارید. به این ترتیب در هر کجای دنیا که باشید دیگر نگران بروز ‌‌‌بی‌نظمی و عدم حضور به موقع کارمندان و اعضای سازمان خود در محل کار، نخواهید بود. نرم افزار حضور و غیاب تحت وب با کمک یک دستگاه حضور و غیاب ‌می‌تواند به خوبی همه چیز را مدیریت کند. برای مثال اگر شما مدیر یک  سازمان دولتی باشید؛ برای کنترل ساعات حضور کارمندان مجموعه خود، تنها کافیست با یک شرکت معتبر تامین کننده خدمات کنترل حضور غیاب تماس گرفته و نسبت به خرید دستگاه حضور و غیاب سازمان دولتی و همچنین خرید نرم افزار حضور غیاب تحت وب اقدام کنید.

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

به نظر شما مهم‌ترین کاربرد نرم افزار حضور و غیاب تحت وب چیست؟ شاید بتوان گفت که کنترل آنلاین زمان ورود و خروج کارمندان بدون نیاز به حضور فیزیکی مدیر در مجموعه، اصلی‌ترین کاربرد نرم افزار حضور غیاب تحت وب است. به طور کلی بررسی ساعت حضور کارکنان یک مجموعه نقش زیادی در شکل‌گیری نظم سازمانی و در نتیجه بهبود عملکرد نیروی انسانی دارد. تصور کنید که شما رئیس یک فروشگاه زنجیره‌‌‌ای هستید. حال اگر کارمندان‌تان به موقع سر کار حاضر نشوند یا بدون اینکه شما اطلاع داشته باشید از فروشگاه خارج شوند. این رفت وآمدهای نامنظم چه بلایی بر سر بیزینس شما خواهد آورد؟ چه کسی برای خرید به فروشگاه شما می‌آید وقتی فروشندگان به موقع برای راهنمایی خریداران کالا در فروشگاه حضور نداشته باشند؟ قطعا بدون استفاده از نرم افزار حضور و غیاب آنلاین به مشکلات این چنینی بر خواهید خورد. بنابراین می‌توان گفت که خرید دستگاه حضور و غیاب فروشگاه زنجیره‌‌‌ای و نرم افزار حضور غیاب تحت وب، حتما شما را از بروز این گونه مسائل مصون ‌می‌کند. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کرد که عدم استفاده از نرم افزار حضور و غیاب و دستگاه ثبت ساعات حضور کارمندان ممکن است باعث تاثیرپذیری و ‌‌‌بی‌نظمی، کارمندان منظم و قانون‌مند شما شود. حالا فرض کنید که شما در هر نقطه‌‌‌ای که هستید بتوانید از راه دور و به صورت آنلاین رفت‌وآمد و حضور و غیاب کارکنان خود را رصد کنید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مطمئنا از داشتن این امکان بسیار خوشحال خواهید شد چون دیگر نگران بروز ‌‌‌بی‌نظمی در هنگام عدم حضورتان در فروشگاه زنجیره‌‌‌ای یا به طور کلی سازمان خود نخواهید بود. نرم افزار کنترل ورود و خروج آنلاین همان امکانی است که به دنبال آن هستید. شما اطمینان دارید که با استفاده از نرم افزار حضور غیاب تحت وب، همه چیز تحت کنترل شماست. همچنین اگر دوست دارید در رابطه با نرم افزار حضور و غیاب ای او اس و نرم افزار حضور و غیاب اندروید اطلاعاتی به دست آورید پیشنهاد می‌کنیم همچنین می‌توانید راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را در مجله افق فراویژن بخوانید.

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار تحت وب حضور و غیاب، راحتی کار با آن است. نرم افزار‌های حضور و غیاب انواع مختلفی دارند؛ برخی از آن‌ها تحت شبکه هستند (نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه) و برخی دیگر مناسب تلفن‌های همراه طراحی شده‌اند اما نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به شما این امکان را ‌می‌دهد که در هر جا که هستید؛ جاده، کوه، دشت، فرقی نمی‌کند. فقط با دسترسی به اینترنت و با استفاده از یک مرورگر که نوع آن هم مهم نیست (کروم، فایرفاکس و…) بتوانید از ساعت ورود و خروج کارمندان مجموعه یا سازمان خود مطلع شوید. مشخصا این یکی از قابلیت‌های فوق العاده نرم افزار ساعت زن تحت وب است. به جز این موارد باید گفت که این نرم افزار به دلیل استفاده از بستر اینترنت و مرورگر برای اجرا، نگرانی شما را از این بابت که آیا نرم افزار با دستگاه هم سازگار است یا خیر را نیز از بین برده است. همچنین امنیت نرم افزار حضور غیاب تحت وب بسیار بالا بوده و داده‌ها به صورت دوره‌ای بکاپ گیری ‌می‌شوند. بنابراین به هیچ وجه نگران از دست رفتن دیتای سازمان خود نباشید. با این توضیحات مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب عبارت است از؛

 • دسترسی آسان و بدون نیاز به نصب
 • مدیریت ورود و خروج کارمندان در هر جا فقط با اتصال به اینترنت
 • امنیت بالا و امکان بکاپ گیری دوره‌‌‌ای از دیتای سازمان
 • کنترل حضور و غیاب کارکنان مجموعه به صورت آنلاین و لحظه‌‌‌ای

در صورتی که دوست دارید قابلیت دورکاری برای کارمندان خود را فراهم آورید، می‌توانید از نرم افزار حضور و غیاب دورکاری استفاده کنید.

خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

حال که با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آشنا شدید. اگر شما هم قصد دارید که به صورت آنلاین و به ساده‌ترین شکل ممکن رفت‌وآمدهای سازمان خود را کنترل کنید؛ باید بدانید که بهترین نرم افزار حضور غیاب تحت وب کدام است. همانطور که ذکر کردیم نرم افزارهای تحت وب زیادی در بازار وجود دارد. بسیاری از افراد هم به دنبال نرم افزار حضور و غیاب تحت وب رایگان هستند. اما به دلیل حساسیت بالای کنترل حضور غیاب کارکنان و به طور کلی ارزشمندی منابع انسانی در هر سازمان، لازم است برترین نرم افزار کنترل ورود خروج کارمندان را انتخاب کنید. به طور کلی یک نرم افزار حضور غیاب آنلاین خوب باید از رابط کاربری ساده‌‌‌ای برخوردار باشد تا هر کسی بتواند به راحتی از آن استفاده کند. بهره‌‌مندی از امنیت و فضای ذخیره سازی ایمن نیز از دیگر موارد مهمی است که یک نرم افزار تحت وب حضور غیاب باید دارا باشد. شرکت افق تایم با در نظر گرفتن این موارد و با لحاظ حساسیت زیاد دیتای سازمانی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب خود را در اختیار شما گذاشته است. این شرکت عرضه کننده بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب در کشور است. شما ‌می‌توانید قبل از خرید، از قیمت نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق تایم را مشاهده کنید. بهترین دستگاه حضور و غیاب را از افق فراویژن بخواهید.

خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب
خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

برای خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب را از ما بخواهید.

http://ofv-co.ir/?post=12620

3 پاسخ

 1. چه قابلیت خوبی داره. من خیلی سرم شلوغه خیلی وقتا نمیتونم به کارگاه م سربزنم با این نرم افزار امیدوارم مشکلم مدیریتی م حل بشه. تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *