نرم افزار حضور و غیاب

تا چه حد از اهمیت نرم افزار حضور و غیاب (Attendance software) مطلع هستید؟! می‌دانید نرم افزارهای حضور و غیاب چقدر می‌توانند در مدیریت رفت و آمد کارکنان یک شرکت تاثیرگذار باشد؟ با انواع نرم افزار ساعت حضور و غیاب آشنایی دارید؟ از قیمت انواع نرم افزارهای حضور و غیاب با خبر هستید؟ اگر به دنبال پاسخ هر یک از این سوالات هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در ابتدا اجازه دهید این را بگوییم که باور خرید یک دستگاه حضور و غیاب به تنهایی نمی‌تواند مشکلات آمد و رفت کارکنان شما را حل کند. برای خرید یک دستگاه حضور و غیاب عالی پیشنهاد می‌کنیم که حتما در رابطه با نرم افزار حضور و غیاب توجه کافی داشته باشید چرا که یکی از مهم‌ترین مواردی که در تعرفه دستگاه حضور و غیاب تاثیرگذار است همین نرم افزار حضور و غیاب است.

شما برای مدیریت همه جانبه به نرم افزارهای حضور و غیاب احتیاج خواهید داشت. یکی از مهم ترین چالش‌های مدیران و صاحبین کسب و کار در مدیریت منابع انسانی‌شان، کنترل رفت و آمد آنهاست. بدون داشتن حضوری منظم در هر کارگاه و شرکتی از طرف کارکنان و کارمندان قطعا یک نظمی پایدار به وجود نخواهد آمد. نرم افزارهای حضورغیاب این امکان را به شما خواهند داد که به صورت منظم و پیوسته و بدون هیچ خطایی تردد افراد شاغل در مجموعه تان را به صورت کامل در اختیار داشته باشید.

در سال‌های قبل یکی از روش‌های مورد استفاده برای کنترل عبور و مرور به کارگیری از دفترچه‌های حضور و غیاب برای کنترل و مدیریت رفت و امد کارمندان بود. اما این دفترچه‌ها مشکلات بسیاری داشتند. زیرا امکان از بین رفتن آنها بسیار احتمال داشت هم‌چنین در محاسبه ساعت‌ها به صورت ماهانه و یا سالانه مسئول مربوطه دچار مشکلات فراوانی می‌شد. اینجا بود که اهمیت نرم افزارهای حضورغیاب دیده شد. نرم افزارهای حضور و غیاب علاوه بر دقت بالا در ثبت ساعت‌ها امکانات متعددی دیگری از قبیل امکان انتقال اطلاعات برای محاسبات بخش حسابداری در پایان هر ماه و هر سالی را به راحتی فراهم کرده‌اند.

معرفی نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب چیست؟ به صورت کلی ایجاد نظم در هر سازمانی با تعیین ساعت حضور و ساعت خروج کارکنان برقرار می‌شود. اما این تعریف را به صورت بسیار سخت گیرانه‌ای اجرا می‌کنند نمونه آن را می‌توانید در مجموعه‌هایی که به صورت سنتی اداره می‌شوند مشاهده کنید. غالبا  در این شرکت‌ها قوانین سختی برای رفت و آمد کارکنان وجود دارد. به این گونه که همه افراد لازم است در زمان تعیین شده در شرکت حاضر باشند و هم‌چنین در زمان می‌تواند در زمان مشخصی از مجموعه خارج شوند. اما این قوانین باعث نارضایتی اغلب کارمندان این واحد‌های سنتی بود. در برخی دیگر از واحد‌های شغلی و مجموعه‌های تجاری قوانین ورود و خروج به صورت منعطف تری وضع شده است. به این صورت که امکان جبران تاخیرها با توجه به ساعت تعیین شده (البته با حدی مشخص) در ساعت‌هایی بعد از ساعت کاری، وجود خواهد داشت. این روش رضایت بیشتری از کارکنان را جذب کرده بود. همین طور که در این دو حالت مشخص است در هر مجموعه‌ای به ابزاری احتیاج است که به صورت کامل رفت و آمدها را ابهام زدایی کند. و به طرزی واضح و دقیق حضور و غیبت‌ها را تعیین نماید. به همین علت نرم افزارهای حضور و غیاب روی کار آمدند و در زمان کوتاهی در سرتاسر دنیا فراگیر شدند. در حال حاضر در کشور ما نیز شرکت‌های متعددی انواع نرم افزارهای حضورغیاب را ارائه می‌دهند که یکی از بهترین و معتبرترین آنها شرکت افق تایم است.

معرفی بهترین شرکت نرم افزار حضوروغیاب

شرکت افق فرا ویژن با داشتن سابقه طولانی مدت در حوزه فروش و ارائه انواع دستگاه‌های حضوروغیاب و هم‌چنین نرم افزار‌های حضوروغیاب یکی از شرکت‌های خوش نام در این زمینه محسوب می‌شود. در این شرکت سعی شده است بروزترین نسخه‌های نرم افزاری حضور و غیاب را طبق آخرین تکونولوژی‌های روز دنیا در اختیار مشتریان خود بگذارد. وجه تمایز افق تایم نسبت به سایر شرکت‌های فعال در این حوزه را می‌توان در ارائه پشتیبانی‌های همه محصولات و خدمات مشاهده کرد.

انواع نرم افزار حضور و غیاب

برای کسب و کارتان به دنبال بهترین نرم افزار حضور و غیاب هستید؟ در ابتدا لازم است با انواع نرم افزارهای حضورغیاب آشنا شوید و با توجه به ویژگی‌های هرکدام اقدام خرید کنید. در این صفحه نگاه کلی‌تری به انواع نرم افزارهای حضور و غیاب داشته‌ایم اما اگر در مورد هریک از نمونه نرم افزارها اطلاعات دقیق‌تری را احتیاج دارید کافی است بر روی نوع نرم افزار مورد نظرتان کلیک کنید تا مقاله اختصاصی مربوط به همان مورد را مطالعه نمایید. باید گفت که به طور کلی نرم افزارهای حضور و غیاب به چند صورت متفاوت ارائه می‌شوند. که عبارت‌اند از:

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم؛ هر کدام از انواع نرم افزارهای حضوروغیاب ویژگی‌های متفاوتی دارند. اما ویژگی‌هایی از آنها لازم است به صورت عمومی در هر چند نوع دیده شود. بهترین نرم افزار حضورغیاب با هر نوعی که دارد باید رفت و آمد کارکنان را به صورت دقیق ثبت نماید. هم‌چنین امکان سینک شدن با برنامه‌های محاسبه حقوق و دستمزد را داشته باشد تا در زمان مناسب بتوان به راحتی حقوق‌ها را بر اساس ساعت‌های حضور و غیبت شان محاسبه کرد. در همه نرم افزارهای حضور و غیاب امکان ویرایش تردد‌ها میسر باشد. هم‌چنین در نرم افزارها باید امکان ثبت انواع ماموریت‌ها، مرخصی‌ها و تعطیلات وجود داشته باشد. بهترین نرم افزار حضور غیاب دارای امکانی برای تعریف اضافه کاری و ضرایب مورد به آن را دارد. همچنین در یک نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای مشخصات هریک از پرسنل مجموعه به صورت کامل درج می‌شود و بعضا در برخی از انواع نرم افزار حضور و غیاب امکان گذاشتن عکس کارکنان وجود خواهد داشت. در لیست رفت و آمدهای نیروها امکان تفکیک ورودها و خروج‌های ناقص نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که در برترین نرم افزارهای حضور و غیاب محدودیتی برای تعداد ثبت اسم وجود ندارد و می‌توانید تاریخ های شمسی را به راحتی برای آن‌ها فعال نمایید. بهترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کدام نرم افزار است؟ 

بهترین نرم افزار حضور و غیاب

حال شاید از خود بپرسید که بهترین نرم افزار حضور و غیاب کدام است؟ لازم است بدانید که نوع کسب و کار شما بسیار در نوع نرم افزار تاثیرگذار است. به عنوان مثال اگر کسب و کار گسترده‌ای دارید که شامل مکان‌هایی جدا از هم هستید نرم افزار‌های تحت ویندوز برای شما مناسب است زیرا در این نسخه امکان برقراری ارتباط با چندین دستگاه برای نرم افزار وجود خواهد داشت. یا اگر در بیزنس شما چیزی شبیه به کارخانه ای با سوله‌های متعدد است که تعداد زیادی نیرو را تحت پوشش قرار می‌دهد باز هم نمونه نرم افزار تحت ویندوز برای شما مناسب است. چرا که به راحتی می‌توانید متوجه شوید که هر نیرو از طریق کدام دستگاه ورود یا خروج خود را ثبت کرده است. اما قصد دارید به عنوان یک مدیر از راه دور بر روی تردد کارکنان خود تسلط داشته باشید نرم افزارهای حضورغیاب تحت وب پیشنهاد ما به شماست زیرا به شما این امکان را می‌دهد که با هر دیوایس و دستگاهی که در دسترس دارید، فقط با اتصال نت خود از رفت و آمد هرکدام با خبر شوید.

کار با نرم افزار حضور غیاب

مرحله بعد از انتخاب و خرید نرم افزارهای حضور و غیاب نحوه کار با هریک از آنهاست. بدون شک هرچه کار با یک نرم افزار آسان‌تر باشد طرفداران بیشتری خواهد داشت. به صورت کلی میزان سختی یا آسانی کار با نرم افزارها می‌تواند یکی از ویژگی‌های مثبت و یا منفی یک نرم افزار حضور و غیاب به حساب آید. شرکت افق تایم برای کسب رضایت مشتریان خود صفحه ای اختصاصی را تحت عنوان آموزش کار با نرم افزار حضور و غیاب ارائه داده است که در هر زمانی که در هنگام استفاده از نرم افزار به مشکل خوردید با مطالعه دستورالعمل‌های داده شده، چالش خود را رفع کنید. علاوه بر آن پس از خرید از شرکت افق تایم می‌توانید از خدمات در نظر گرفته شده در این شرکت بهره مند شوید. کارشناسان ما پس از خرید شما به صورت رایگان شخصا به محل کار شما می‌آیند و نرم افزار حضور و غیاب را برایتان نصب کرده و نحوه کار با آن را آموزش می‌دهند.

خرید نرم افزار حضور و غیاب

اگر با توجه به مطالب گفته شده در این صفحه برای خرید یکی از انواع مختلف نرم افزارهای حضوروغیاب ترغیب شده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما در افق تایم تماس بگیرید و از مشاوره تیم ما بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که انتخاب نرم افزارهای حضور و غیاب مناسب برای کسب وکارتان می‌تواند تا میزان زیادی هزینه‌های شما را کاهش دهد و هم‌چنین عملکرد نیروهای فعال در مجموعه‌تان را افزایش دهد. پس این فرصت را از دست ندهید و همین حالا با افق تایم تماس بگیرید. جالب است بدانید که امکان خرید غیرحضوری و آنلاین نیز در سایت افق تایم وجود دارد و شما میتوانید حتی اگر در شهر مشهد حضور ندارید برای خرید اقدام کنید. از نظر پشتیبانی نرم افزارهای حضور و غیاب نیز نگران نباشید؛ ما در افق تایم مشاوران و کارشناسانی را برای راهنمایی به صورت تلفنی که همراه شما باشند را در نظر گرفته‌ایم.

 

بهترین نرم افزار حضور و غیاب کدام نرم افزار است؟

نرم افزار حضور و غیاب افق تایم یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار است.

خرید نرم افزار حضور و غیاب افق تایم

برای خرید کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید، مشاوره رایگان خرید نرم افزار افق تایم را با ما تجربه کنید.

http://ofv-co.ir/?post=12592

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *