نرم افزار حضور و غیاب دورکاری

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری چیست؟ کارکردهای نرم افزار حضور و غیاب دورکاری چیست؟ اگر مدیر سازمان، مجموعه یا استارت آپی باشید احتمالا در دوران کرونا یکی از دغدغه‌های شما، عدم وجود سیستم مناسبی برای حضور و غیاب و چالش‌های حضور و غیاب کارمندان به صورت دورکاری گریبان گیر شما هم شده است. بودن سیستم و نرم افزاری که بتوان از طریق آن نیروهای دورکاری که طی این چند سال حضور کرونا یا در آینده بنابر هر دلیلی بتوان کارکنان را به واسطه آن رصد و پایش کرد و بتوان حقوق و دیگر موارد از جمله محاسبه اضافه کاری‌ها و دیگر موارد را محاسبه و تحلیل و بررسی کند می‌تواند تا اندازه زیادی باعث رشد مجموعه و کنترل افراد شود.

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری چیست

یکی از قابلیت‌هایی که عموما مدیران و کارمندان دوست دارند از آن به نحوه درست استفاده کنند، شرایط کاری دورکاری است. اما به چه صورت و به چه روشی می‌توان حضور و غیاب دورکاری را پیاده سازی کرد؟ وجود یک نرم افزار حضور و غیاب دورکاری اولین و مناسب‌ترین روشی است که باعث می‌شود شرایط دورکاری برای کارمندان و مدیران مجموعه‌های مختلف به صورت عالی و مناسب پیاده سازی شود. توجه داشته باشید که نرم افزارهای تحت شبکه حضور و غیاب تفاوت‌های زیادی با نرم افزارهای دورکاری دارند، به نوعی می‌توان گفت که نرم افزارهای حضور و غیاب تحت وب همان نرم افزارهای دورکاری به حساب می‌آیند.

با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب دورکاری مدیر می‌تواند از اطلاعاتی مانند ساعت حضور و به کار، ساعت ترک کار، میزان استراحت کارمند، میزان اضافه کاری کارمند و… بدون مشکل و بدون چالش استفاده کنند. در واقع اپلیکیشن حضور و غیاب دورکاری دقیقا قرار است جایگاه یک دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای را بدون مشکل و حتی با امکانات بیشتر پر کند.

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری چیست

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب دورکاری چیست؟

اگر قصد خرید یک نرم افزار کنترل کارکرد دورکار را داشته باشید اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید، توجه به ویژگی‌های این نرم افزار خواهد بود. در ادامه به بررسی چند مورد از ویژگی‌های بهترین نرم افزار دورکاری حضور و غیاب خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که این موارد از جمله مواردی است که باید یک نرم افزار پایه حضور و غیاب دارا باشد.

طراحی عالی و مناسب نرم افزار

نرم افزار حضور و غیاب افق تایم دارای طراحی و رابط کاربری عالی است که به راحتی هر کاربر می‌تواند کار با آن را در مدت زمان کوتاهی به صورت صد در صدی یاد بگیرد و هیچ گونه چالشی از بابت ظاهر و رابط کاربری نرم افزار نخواهید داشت.

تحت وب بودن نرم افزار

یکی از دیگر ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق تایم، تحت وب بودن آن است که یک ویژگی اصلی و اساسی در این نرم افزار است. نرم افزار حضور و غیاب تحت وب دوکاری افق تایم به شما این قابلیت را می‌دهد که دورکاری را در درون سازمان خود به صورت آسان و بدون دغدغه و مشکل پیاده سازی کنید.

کاملا ارتباط پذیر برای کاربران

نرم افزار حضور و غیاب کار از راه دور افق تایم به دلیل نوع طراحی و همچنین آپدیت‌های فراوانی که روی آن انجام شده است در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و مناسب‌ترین نرم افزارهای موجود در بازار تبدیل شده است. ارتباط پذیری عالی و مناسب این نرم افزار باعث شده است که این اپلیکیشن در دو نسخه نرم افزار حضور و غیاب اندروید و نرم افزار حضور و غیاب ای او اس طراحی و پیاده سازی شود تا علاوه بر نسخه تحت وب، کاربران، کارمندان و مدیران به صورت مناسب از این قابلیت استفاده کنند و نیروهای خود را با کمترین چالش بتوانند مدیریت کنند.

قابلیت‌های نا محدود

برنامه نویسان گروه افق تایم با تسلط کامل بر نیاز مخاطبان و همچنین آگاهی از چالش‌های پیش روی فرآیند دورکاری و همچنین نیاز به سیستمی مناسب  و حرفه‌ای برای حضور و غیاب کارکنان در شرایط دورکای قابلیت‌های نامحدودی در این نرم افزار پیاده سازی کرده‌اند که باعث شده است این نرم افزار به یکی از بهترین و عالی‌ترین نرم افزارهای موجود در بازار در حوزه دورکاری شناخته شود.

گزارش‌های نامحدود و حرفه‌ای

وجود گزارش‌های نامحدود و کاملا سفارشی سازی شده این قابلیت را به مدیران مجموعه‌های مختلف می‌دهد که در مدت زمان کوتاهی بتوانند بدون چالش و به دور از دغدغه فرآیند پیگیری و تصمیم سازی در رابطه با میزان کارکرد هر کارمند و همچنین دیگر موارد را به راحتی انجام دهند.

پشتیبانی از بی‌نهایت تعداد کاربر

شرکت افق تایم با امکان اضافه کردن بی‌نهایت کاربر در نرم افزار خود باعث شده است که دیگر مدیران دیگر دغدغه تعداد کاربران قابل پشتیبانی در نرم افزار دورکاری ساعت زن حضور و غیاب را نداشته باشند.

قابلیت استفاده در طیف وسیع

شما پس از خرید نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق تایم این قابلیت را دارید که بدون دغدغه در طیف وسیعی از این نرم افزار بدون برخورد با مشکل استفاده کنید. نرم افزار دورکاری حضور و غیاب افق تایم قابلیت‌های بیشتری را پشتیبانی می‌کند که در صورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

قیمت مناسب و ارزان

در برابر قیمت دستگاه حضور و غیاب که باید در حالت عالی خریداری شود، استفاده از نرم‌ افزارهای حضور و غیاب دورکار این فرصت را به شما می‌دهد که بدون چالش و بدون مشکل و با کمترین هزینه حتی در شرایط دورکاری رصد دقیقی بر حضور کارمندان دورکار خود داشته باشید.

دورکاری و نیاز کارکنان و مجموعه‌ها به دورکاری

یکی از شیوه‌های رایج و عالی برای کارکردن در مجموعه‌های مختلف، استفاده از شرایط دورکاری است. دورکاری شاید در ظاهر و طبق تعریفی که اکثر مدیران ایرانی به آن اعتقاد دارند، نوعی از زیر کار فرار کردن به نظر برسد، اما در حال حاضر استفاده از دورکاری در دیگر کشورهای دنیا بسیار رایج و به عنوان یکی از روش‌های شناخته شده برای مدیران است. با پیش آمدن موضوع کرونا و عدم امکان حضور در ادارات و استفاده از دستگاه حضور و غیاب این موضوع نیز در ایران حتی در حال حاضر رایج و تا اندازه زیادی ضروری شده است. کنترل کردن افراد در شرایط دورکاری اولین موردی است که برای مجموعه‌هایی که کل یا بخشی از کارکنانشان درگیر دورکاری هستند لازم و ضروری است. شرکت افق تایم با پیاده سازی نرم افزار حضور غیاب دورکاری شرایط استفاده از این نوع همکاری را برای کارمندان و مجموعه‌های مختلف پیاده سازی کرده است. در صورتی که نیاز به استفاده از این نوع از همکاری را در سازمان خود احساس می‌کنید و دوست دارید مدیریت کارمندان خود را در شرایط دورکاری به صورت عالی رصد کنید، استفاده از نرم افزار دورکاری افق تایم را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و راهنمایی در رابطه با نرم افزار حضور و غیاب کار از راه دور افق تایم با ما تماس بگیرید.

دورکاری و نیاز کارکنان و مجموعه‌ها به دورکاری
بهترین نرم افزار حضور و غیاب دورکاری

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق تایم یکی از بهترین و مناسب‌ترین نرم افزارهای حضور و غیاب برای کارهای دورکاری موجود در بازار است.

خرید نرم افزار حضور و غیاب دورکاری

برای خرید نرم افزار حضور و غیاب دورکاری کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

http://ofv-co.ir/?post=12631

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *