دستگاه حضور و غیاب مدارس

تا چه اندازه با دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان آشنایی دارید؟ می‌دانید وجود یک دستگاه حضور و غیاب مدارس می‌تواند تا چه حد کمک کننده باشد؟ از قیمت دستگاه حضوروغیاب اطلاع دارید؟ برای پاسخ هریک از این سوالات کافی است تا انتها با ما همراه باشید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سراسر دنیا کشور ما نیز اگرچه دیر اما در جهت پیشرفت قدم برمی‌دارد. در این میان خوشبختانه مدارس نیز که یکی از مهم ترین واحدهای آموزشی به شمار می‌روند از این موج عقب نماندند و به دنبال مکانیزه شدن هستند. یکی از اقدامات اساسی در راستای ماشینی شدن مدارس، استفاده از انواع دستگاه‌های حضور و غیاب دانش آموزی است. در این روزها یکی از چالش‌های موجود در هر مدرسه‌ای کنترل حضور و غیاب دانش آموزان در مدرسه است. حتما به خاطر دارید که در سالهای گذشته برای مدیریت رفت و آمد دانش آموزان و معلمین از دفترچه‌های کاغذی استفاده می‌شد. که یادداشت آنها کاری بسیار وقت گیر و در نهایت بررسی هر کدام در زمان لازم بسیار طاقت فرسا بود. اینجا بود که دستگاه‌های حضور و غیاب برای نجات مدیران و معاونین مدارس ظاهر شدند. دستگاه‌های حضور وغیاب دانش آموزان به دلیل مزایای متعددی که دارد به راحتی و با دقت فراوانی عبورو مرور پرسنل و دانش آموزان حاضر در مدرسه را ثبت می‌کنند. حضور دستگاه حضور و غیاب مدرسه می‌تواند تا حد زیادی دغدغه مدیران و حتی والدین نسبت به حضور و غیبت فرزندان خود کاهش دهند. قیمت دستگاه حضور و غیاب دانش آموزی با توجه به نوع دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب مورد استفاده متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در زمینه نرم افزار حضور و غیاب داشته باشید و از قیمت‌های انواع دستگاه‌های حضور غیاب مطلع گردید پیشنهاد می‌کنیم به صفحه مختص به هریک از آنها سر بزنید و مقالات مربوط به هر کدام را مطالعه نمایید.

دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان

معرفی بهترین دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان

قطعا از آنجایی که دستگاه‌های حضور و غیاب مدرسه تعدد زیادی دارند، انتخاب بهترین دستگاه حضورغیاب دانش آموزان کار دشواری است. برترین دستگاه حضور و غیاب دانش آموزی کم‌ترین خطا را برای ثبت اطلاعات دارد. هم‌چنین راه‌اندازی ساده‌ای خواهد داشت. البته لازم به یادآوری است که در بعضی از شرکت‌های معتبر راه اندازی دستگاه‌ها توسط کارشناسان و بدون هزینه انجام می‌شود. از دیگر قابلیت‌های یک دستگاه حضور و غیاب عالی مدیریت و نحوه کار آسان آن است. دقت بالا نیز از دیگر مزیت‌های بهترین دستگاه حضور و غیاب است. همانطور که می‌دانید مهم‌ترین مخاطبین دستگاه‌های حضوروغیاب مدرسه، همه دانش آموزان محصل در مدرسه هستند که دقت بالا دستگاه می‌تواند امر ثبت ورود و خروج را کوتاه کند.

ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان

شاید هنوز برای لزوم وجود یک دستگاه حضور و غیاب دانش آموزی در مدرسه قانع نشده باشید. پس اجازه بدهید برای‌تان از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای دستگاه حضور و غیاب مدرسه بگوییم. اگر شما مدیریت مدرسه‌ای را به عهده دارید قطعا می‌دانید که برقراری نظم در بین همه بچه‌ها بسیار مشکل است و تنها با وجود تعدادی معاون در مدرسه قابل حل نخواهد بود. دستگاه‌های حضوروغیاب مدرسه می‌توانند به خوبی و با دقت بالایی ورود‌ها، خروج‌ها و غیبت‌ها را ثبت کنند. در زمان استفاده از دفترچه‌های حضورغیاب لازم بود افرادی را برای یادداشت دقیق ساعت‌ها انتخاب کنید و آنها نیز برای سرکشی از هر کلاس به تایم زیادی احتیاج داشتند. و در نهایت باز هم امکان خطا در آن بسیار زیاد بود. اما با وجود یک دستگاه حضوروغیاب دانش آموز در هر مدرسه، از هدر رفت زمان و نیرو انسانی جلوگیری خواهید کرد.

کاربرد دستگاه حضور و غیاب مدرسه

همانطور که در بالا از اهمیت وجود یک دستگاه حضور و غیاب گفتیم. لازم است به مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه‌ها نیز اشاره کنیم تا بتوانید درست تصمیم بگیرید.

  • به دلیل سقف بالایی که در ذخیره اطلاعات شخصی در دستگاه‌های حضور وغیاب در نظر گرفته شده، شما می‌توانید رفت و آمد کل مدرسه خود را به صورت یکجا بررسی و مدیریت کنید.
  • همه دستگاه‌های حضور و غیاب دانش آموزی دارای آرشیوی کامل به منظور ذخیره سازی اطلاعات هستند و خیال شما را از گم شدن و یا از بین رفتن اطلاعات راحت کرده‌اند.
  • در برخی از انواع دستگاه‌های حضور و غیاب مدرسه امکان تنظیم برای چند شیفت دانش آموزی و پرسنلی وجود دارد.

کاربرد انواع  دستگاه حضوروغیاب دانش آموزان

کاربرد دستگاه‌های حضور و غیاب دانش آموزی با توجه به تنوعش متفاوت است. به عنوان  مثال دستگاه‌های حضور و غیاب دانش آموزی کارتی که از قدیمی‌ترین انواع سیستم‌های کنترل حضورغیاب محسوب می‌شوند که سرعت کارایی بالایی دارند و در هنگام خرید و تعمیر هزینه کم‌تری را شامل می‌شوند. و یا در دستگاه‌های حضور و غیاب مدرسه رمزی نحوه استفاده بسیار آسان است اما به دلیل وارد کردن رمز در زمان ورود و خروج امکان تجمع وجود دارد و بیش‌تر مناسب مدارس کم جمعیتی مانند مدارس غیرانتفاعی است. نوع دیگر دستگاه‌های حضورو غیاب دانش آموز، اثر انگشتی‌ها هستند که در این نمونه از دستگاه‌ها به دلیل بهره‌گیری از اثر انگشت هر فرد از مورد اطمینان ترین دستگاه حضور و غیاب دانش آموزی به شمار می‌روند.

سیستم حضور و غیاب دانش آموزی

خرید دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان

مسئولیت خرید دستگاه حضور و غیاب مدرسه به عهده شماست؟! پس در ابتدا لازم است اگر شما به عنوان مدیر و یا مسئول خرید یک مدرسه به دنبال دستگاه کنترل حضور و غیاب دانش آموزان هستید، هریک از انواع آنها را به خوبی بشناسید تا بتوانید خریدی مطمئنی داشته باشید. جستجوی برای شناخت ویژگی‌های هریک از انواع دستگاه‌های حضورغیاب مدرسه می‌تواند پروسه زمان‌بری باشد. و نیاز یه اختصاص تایم زیادی برای حضور در فروشگاه‌های متعدد داشته باشد. اما راه آسان تری نیز وجود دارد و آن خرید اینترنتی و از طریق سایت است. برای این کار یافتن سایتی معتبر نیز مهم است. ما به شما سایت اختصاصی شرکت افق تایم را معرفی می‌کنیم. در سایت افق تایم شما می‌توانید علاوه بر خرید آنلاین به صورت کامل با مطالعه مقالات معرفی هر یک از محصولات، از جمله دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان، بررسی جامعی داشته باشید همچنین می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی  با کارشناسان فروش و مشاوران مجموعه ارتباط برقرار کرده و مشاوره رایگان در خصوص خرید خود داشته باشید. توصیه می‌کنیم همین حالا سری به صفحه اصلی سایت افق تایم بزنید و از دیگر خدمات این شرکت مطلع شوید.

دستگاه حضور و غیاب مدرسه را از کجا بخرم؟

جدیدترین مدل‌های دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان با مناسب‌ترین قیمت را در افق تایم مشاهده کنید.

برترین دستگاه حضور و غیاب دانش آموزی چه مزایایی دارد؟

عالی ترین دستگاه حضور و غیاب مدارس علاوه بر دقت بالا در احراز هویت دانش آموزان، نحوه کار آسانی نیز دارد.

http://ofv-co.ir/?post=12608

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *