همکاری در فروش

f3-min

همکاری فروش افق فرا ویژن شوید

در سیستم کسب درآمد افق تایم هر کسی اعم از نماینده ، عامل فروش و حتی کاربران سایت و همکاران در هر صنف و صنعتی که هستند می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند. در صورت تمایل به فروش محصولات گسترده افق فرا ویژن میتوانید همین حالا عضو سایت شوید و از مزایا فروش محصولات شرکت افق تایم استفاده نمایید .

تاکنون ۱۵۰ نفر عضو شده اند

نحوه شروع فعالیت

ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی
درج تبلیغات در سایت و شبکه های اجتماعی توسط شما
کسب درآمد به ازای هر خرید از لینک شما
قطعی شدن کمیسیون شما پس از روز در صورت کنسل نشدن خرید

همکاری در فروش برای چه کسانی مناسب است

سیستم کسب درآمد افق فرا ویژن می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. به سادگی میتوانید در سایت عضو شوید و با ایجاد لینک از محصولات افق فرا ویژن و انتشار آنها در فروشگاه های اینترنتی و یا شبکه های اجتماعی خود کسب درآمد کنید ، گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش انها با مجموعه افق سرویس می باشد و شما به راحتی میتوانید محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن را معرفی مرده و بفروشید و پورسانت دریافت کنید .

lagos-techie-tWjzmNXKup4-unsplash-1-min

شرایط عضویت در سیستم همکاری در فروش با شرکت افق فرا ویژن

برای عضویت در سیستم کسب درآمد افق فرا ویژن و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از محصولات برند افق فرا ویژن ، کمیسیون دریافت کنید.

تاکنون ۱۵۰ نفر عضو شده اند

آموزش کسب درآمد از طریق همکاری در فروش با افق فرا ویژن

آموزش ثبت نام در سیستم های همکاری در فروش
نحوه فعالیت در سیستم همکاری در فروش
سوالات متداول
اطلاعیه های عاملین فروش و نمایندگان

برخی از همکاران ما