دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری

دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری می‌تواند کارکرد متفاوت خود را در این مراکز به نحو احسن به نمایش بگذارد و برای کنترل رفت و آمد کارکنان این مراکز، یک گزینه عالی به حساب آید. این دستگاه‌ها در انواع گوناگون تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه دستگاه‌های حضور و غیاب را به عنوان یک وسیله بسیار کاربردی می‌شناسند که می‌تواند به صورت بسیار دقیق و البته ساده به ثبت تردد و ورود و خروج کارکنان و افراد خاص یک مرکز اشاره نماید. علاوه بر مراکز تجاری در مراکز صنعتی، اداری، آموزشی و بسیاری از مراکز دیگر از این دستگاه استفاده می‌شود؛ چرا که باعث صرفه جویی در زمان و می‌تواند جایگزین عالی برای روش‌های سنتی به حساب آید. مهم‌تر از همه راندمان کاری را بسیار افزایش می‌دهد.

دستگاه حضور و غیاب کارتی برای مراکز تجاری

دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری به صورت کارتی، انگشتی، تشخیص چهره و یا حتی دستگاه حضور و غیاب امکانات ترکیبی امروزه جزء انتخاب‌های اصولی برای مراکز گوناگون از جمله مراکز تجاری به حساب می‌آید. استفاده از این دستگاه‌ها می‌تواند به بهینه سازی منابع انسانی کمک کند و هدف مجموعه را به صورت روشن بیان کند. دستگاه حضور و غیاب کارتی می‌تواند یک گزینه ایده آل برای مرکز تجاری گزینه مناسبی باشد؛ چرا که دستگاه تشخیص هویت علاوه بر هزینه بالا، هزینه تعمیرات بیشتری را نیز به خود اختصاص می‌دهد. دستگاه حضور غیاب کارتی قیمت بسیار کمتری نسبت به دیگر دستگاه این‌چنینی دارد و همچنین، عملکرد آن به مراتب بالاتر است. این نوع سیستم کنترل تردد برای ساعت ورود و خروج کارکنان مورد استفاده قرار می‌گیرد و البته برخی دستگاه حضور و غیاب کارتی را ممکن است با مدل پانچی اشتباه بگیرند. اما این دستگاه کاملاً ساختار متفاوتی را به خود اختصاص می‌دهد و عملکرد مکانیکی این سیستم ویژگی اصلی آن به حساب می‌آید. کارت تردد برای استفاده از این دستگاه مورد نیاز است که از همان ابتدا اطلاعات کارکنان مرکز مرکز تجاری را بر روی کارت تعریف می کند.

دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری به صورت کارتی در انواع تماسی و بدون تماس مورد استفاده قرار می‌گیرد که دستگاه حضور غیاب کارتی تماسی، باید کارت تردد را بر روی دستگاه کارت‌خوان قرار داد و ساعت ورود و حضور افراد را به ثبت می‌رساند. اما دستگاه حضور غیاب کارتی بدون تماس، نسل جدیدی است که کاربر بر روی سنسور اسکنر اسکن، کارت موردنظر را قرار می‌دهند. اینچنین با استفاده از فناوری به روز خود می‌تواند حضور و خروج کارکنان را ثبت نماید. به هر حال دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری را شما با توجه به نیاز و بودجه مراکز باید خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

قابلیت‌های دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری  

قابلیت‌های متفاوتی برای استفاده از دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری به صورت کارتی وجود دارد که برنامه‌ریزی برای امکان ارسال پیغام برای کارت‌های تعریف شده را می‌توان در نظر گرفت. همچنین به صورت اختیاری می‌توان از تنظیمات آلارم دستگاه به صورت هفتگی استفاده کرد و چراغ‌های نمایش وضعیت برق باطری و کارت‌خوان را مشخص می‌کند. باتری داخلی که در هنگام قطعی برق مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از قابلیت‌ها و مزایای اصلی در مشخصات عمومی این دستگاه به حساب می‌آید. شما می‌توانید انواع ترددها مانند مرخصی، مأموریت، تأخیر را با استفاده از کارت و صفحه اصلی آن مشخص کنید و دو سطح دسترسی کاربری و مدیریت را نیز تعیین نمایید. تقویم فارسی و تنظیم اتومات ساعت دستگاه از جمله مشخصات دیگری است که نباید آن را نادیده گرفت.

مزایای دستگاه حضور و غیاب کارتی مراکز تجاری

اگر بخواهیم در مورد مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری به صورت کارتی با شما صحبت کنیم، قیمت مناسب و کیفیت بالا از جمله مزایای اصلی این دستگاه است که در انواع تماسی و بدون تماس مورد استفاده قرار می‌گیرد. دسترسی و استفاده ساده یکی دیگر از مزایای اصلی است که امروزه در مراکز تجاری مورد استقبال قرارگرفته است و افراد در هر رده سنی می‌توانند از این دستگاه‌ها به نحو احسن استفاده کنند. کیفیت و دقت بالا در ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان و قیمت مناسب از جمله دلایل اصلی فروش بالای این دستگاه به حساب می‌آیند. توجه داشته باشید که متناسب با بودجه افراد، می‌توان از انواع دیگر سیستم‌های ورود و خروج استفاده کرد، اما نوع کارتی به مراتب گزینه قابل قبول تری است که قیمت مناسب و عملکرد بالاتری را به خود اختصاص می‌دهد. به همین دلیل حوزه تعریف ما در این مقاله به سیستم حضور و غیاب کارتی مربوط بود.

نحوه خرید دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری  

برای خرید دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری شما می‌توانید به وب‌سایت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. به هر حال خرید اینترنتی بسیار نسبت به بازار مقرون به‌صرفه تر است. حذف واسطه دلیل اصلی انتخاب روش اینترنتی است. انواع مدل‌ها در قیمت‌های گوناگون می‌تواند به عدم محدودیت خرید اشاره واضحی داشته باشد. برخی از افراد متأسفانه به این موضوع توجهی ندارند و باقیمت‌های بالایی در بازار سنتی رو به رو می‌شوند که به‌هیچ‌وجه به نفع مشتری نیست. توصیه ما به شما این است که قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری به نیاز و بودجه خود توجه کنید و بامشورت مشاورین فروشگاه  اینترنتی نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام نمایید. تحویل سریع، پشتیبانی 24 ساعته و ضمانت اصالت محصول همگی جزء مزایای اصلی خرید این دستگاه در مدل‌های گوناگون به صورت آنلاین محسوب می‌شود.

سخن پایانی

ما در این مقاله شمارا با نحوه خرید و مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب مراکز تجاری در مدل کارتی آشنا کردیم. سعی کنید برای تهیه این چنین محصولاتی با افراد ماهر در این حوزه به مشورت بپردازید و سپس نسبت به خرید محصول اقدام نمایید. دستگاه حضور و غیاب به صورت کارتی بیشتر گزینه مناسبی برای این مراکز به شمار می‌آید که قیمت مناسب و عملکرد بالاتری را از خود نشان می‌دهد و همچنین راندمان کار را افزایش می‌دهد. به هر حال افراد زیادی در مراکز تجاری مشغول فعالیت هستند که باید تردد ورود و خروج آن‌ها ثبت گردد. برای این کار استفاده از یک دستگاه مناسب در این حوزه با قابلیت های متفاوت و کاربردی می‌تواند مزایای اصلی خود را به نمایش بگذارد.

http://ofv-co.ir/?post=15083