دستگاه حضور و غیاب کلانتری

امروزه استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب در تمام مشاغل به ویژه مواردی که نیاز به تعویض پست، حضور و غیاب کردن مناسب پرسنل وجود دارد، لازم و ضروری است. کلانتری‌ها یکی از مراکزی است که با وجود تغییر شیفت و تعویض پرسنل نیاز به یک دستگاه حضور و غیاب یا یک سیستم کنترل تردد، باعث افزایش میزان راندمان کاری و همچنین دقت در اجرای موارد می‌شود.

موارد متعددی وجود دارد که باید در زمان تهیه یک سیستم حضور و غیاب ویژه کلانتری به آن توجه کرد از نوع دستگاه، کیفیت قطعات و نوع پورت‌ها، نرم افزار حضور و غیاب و مواردی از این دست وجود دارد.

شرکت افق تایم ارائه کننده انواع دستگاه حضور و غیاب، با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید انواع سیستم کنترل کننده تردد و همچنین حضور و غیاب، توانسته است خدمات متنوعی در زمینه انواع دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور و غیاب ارائه دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم در رابطه با انواع دستگاه حضور و غیاب و همچنین امکانتی که سیستم حضور و غیاب ویژه کلانتری‌ها ارائه می‌دهد اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم. با افق تایم همراه باشید.

سیستم حضور و غیاب کلانتری چیست؟

سیستم‌های حضور و غیاب را وابسته به محلی که مورد استفاده قرار می‌گیرند می‌توان نام گذاری کرد. سیستم حضور و غیاب کلانتری یکی از سیستم‌های است که به دلیل استفاده در این فضا به این نام، نامگذاری شده است.

اولین موردی که باید به سیستم حضور و غیاب کلانتری نسبت داد، میزان امنیت بالای این دستگاه است. این سیستم با استفاده از میزان امنیت فوق العاده بالا، هر گونه هک دستگاه را غیر ممکن ساخته است، عموما سیستم‌های حضور و غیابی که برای محیط‌هایی با میزان امنیت بالا، باید این توانایی را داشته باشند که با تمام روش‌های موجود بتوانند افراد را هویت سنجی کننده و به این روش بتوانند از هر گونه خطا و مشکل در سیستم حضور  و غیاب جلوگیری کنند.

شرکت افق فراویژن ارائه دهنده انواع دستگاه حضور و غیاب با ارائه سیستم کنترل تردد مخصوص کلانتری‌ها سعی کرده است که کنترل و عبور و مرور افراد را در این محیط برای مدیریت بهتر ثبت و ذخیره سازی کند. برای تهیه دستگاه حضور و غیاب ویژه کلانتری‌ها و مراکز پلیس کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید و از راهنمای لازم در رابطه با خرید سیستم حضور و غیاب ویژه کلانتری استفاده کنید.

ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب کلانتری

هر سیستم حضور و غیاب وابسته به محلی که نصب می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای ویژگی‌ها و امکانات متعددی است که از جمله این موارد می‌توان به ویژگی‌های زیر اشاره کرد. در حالت کلی یک دستگاه حضور و غیاب ویژه کلانتری مانند یک دستگاه حضور و غیاب زندان باید از قابلیت امنیت بالا برخوردار باشد، این ویژگی باعث می‌شود که تحت هیچ شرایطی هک دستگاه حضور و غیاب فراهم نشود.

در ادامه به بررسی دقیق انواع دستگاه حضور و غیاب کلانتری و ویژگی‌های آن اشاره خواهیم کرد.

توانایی کار در مدت زمان طولانی

عموما چون مراکز پلیس و کلانتری‌ها دارای شیفت‌های شبانه روزی هستند، اولین موردی که باید در زمان خرید یک دستگاه حضور و غیاب ویژه کلانتری به آن دقت کرد، خرید دستگاهی است که توانایی کارکرد برای مدت زمان طولانی را داشته باشد.

باطری دستگاه حضور و غیاب هر چه دارای توان اسمی بالاتری باشد بهتر و مناسب‌تر خواهد توانست نیاز سیستم برای کارکرد در مدت زمان طولانی را تامین کند.

سیستم‌های حضور و غیابی که در مراکز حساس مانند مناطق امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند، به دلیل آن که نیاز است که به صورت مداوم کار کنند، استفاده از برق اضطراری یا همان ups لازم و ضروری است.

توانایی تشخیص به انواع روش‌های موجود

یک سیستم حضور و غیابی را می‌توان به عنوان بهتریت دستگاه حضور و غیاب در نظر گرفت. که این دستگاه توانایی کارکرد به صورت متعدد را دارا باشد. به عنوان مثال، سیستم حضور و غیابی که توانایی کارکرد صحیح با انواع روش‌ها را داشته باشد، به راحتی خواهد توانست افراد را احراز هویت کند.

شرکت افق تایم با ارائه محصول کنترل تردد کلانتری و ارائه انواع روش‌های مناسب برای تشخیص هویت فرد، سعی کرده است که به بهترین و مناسب‌ترین شیوه پاسخکوی نیاز این محیط باشد.

نوع پنل کاربری

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که می‌تواند کارکرد یک سیستم کنترل تردد یا حضور و غیاب را تحت تاثیر قرار دهد، نوع پنل کاربری آن است. هر چه این پنل کاربری دسترسی بهتر و مناسب‌تری داشته باشد، هر چه توانایی این پنل در ارائه اطلاعات مناسب و درست بیشتر باشد، آن دستگاه حضور و غیاب می‌تواند امکانات بیشتر و مناسب‌تری را در اختیار فرد قرار دهد.

شرکت افق تایم ارائه دهنده انواع خدمات دستگاه حضور و غیاب از تعمیر دستگاه حضور و غیاب گرفته تا تولید انواع دستگاه حضور و غیاب آماده ارائه اطلاعات به شماست، با ما تماس بگیرید.

http://ofv-co.ir/?post=15041