دستگاه حضور و غیاب راه آهن

می‌دانیم که دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره گرفته تا دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، نوع دیگر دسته بندی دستگاه‌ها را می‌توان دسته بندی بر اساس نوع کارکرد دستگاه در نظر گرفت. به عنوان مثال دستگاه حضور و غیابی که برای کنترل تردد در ایستگاه راه آهن مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌توان به عنوان دستگاه حضور و غیاب راه آهن شناخت.

قطعا این دستگاه باید دارای ویژگی‌های متعددی باشد که بتوان از آن به عنوان دستگاه حضور و غیاب راه آهن یاد کرد. در ادامه این مطلب شما را با ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب راه آهن و قابلیت‌های آن آشنا خواهیم کرد.

شرکت افق تایم یکی از شرکت‌های پیش رو در زمینه تولید انواع دستگاه حضور و غیاب توانسته است با ارائه انواع دستگاه‌های حضور و غیاب خدمات متنوعی در حوزه تولید انواع سیستم‌های کنترل تردد با کارکردهای متفاوت طراحی و تولید کند.

سیستم حضور و غیاب  راه آهن چیست؟

همان طور که می‌دانید سیستم‌های حضور و غیاب را می‌توان بر اساس نوع و همچنین محلی که نصب می‌شوند دسته بندی کرد. به عنوان مثال یکی از دسته بندی‌های رایج دسته بندی کردن بر اساس محل نصب است. دستگاه حضور و غیاب راه آهن یک سیستم حضور و غیاب پیشرفته است که برای مدیریت کارکنان راه آهن طراحی و ساخته شده است. این دستگاه علاوه بر قابلیت‌های یک سیستم حضور و غیاب اداری ساده، دارای ویژگی‌ها و امکانات مختلفی است.

از جمله این امکانات می‌توان به نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای‌تر، داشبورد مدیریتی حرفه‌ای و مناسب‌تر و همچنین قابلیت دیگر اشاره کرد.

کارکرد اصلی این دستگاه که در مرکز راه آهن و در محل حضور و غیاب کارمندان نصب می‌شود را می‌توان شمارش افراد و همچنین مشخص کردن مدت زمان حضور کارمندان در محیط کار، زمان حضور و زمان رفت در نظر گرفت.

انتخاب یک سیستم حضور و غیاب مناسب وابسته به نوع کارکردی که از این سیستم سراغ دارید باعث می‌شود که علاوه بر کارکرد مناسب و عادی دستگاه، سیستم به صورت مناسب و حرفه‌ای بتواند کارکرد یک دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای در همان محیط را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید دستگاه حضور و غیاب راه آهن شرکت افق تایم کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت افق تایم تماس حاصل کنید.  

شما می‌توانید با استفاده از دستگاه حضور و غیاب راه آهن هر آنچه که از یک سیستم حضور و غیاب برای کارکنان حاضر در ایستگاه‌های راه‌ آهن دارید را در اختیار داشته باشید. مشاوران افق تایم در خدمت شما هستند. برای دریافت راهنمایی رایگان خرید دستگاه حضور و غیاب و همچنین خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

http://ofv-co.ir/?post=15043