قیمت دستگاه حضور و غیاب رمزی

هزینه یک دستگاه حضور و غیاب رمزی یا همان دستگاه حضور و غیاب کدی به پارامترها و موارد گوناگون وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت تولید کننده، برند تولید کننده، کیفیت کاری دستگاه و مواردی از این دست اشاره کرد. مشخصا هرچه کیفیت دستگاه بالاتر باشد، هزینه نهایی تمام شده دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت.

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت دستگاه حضور و غیاب با کد

موارد و المان‌های مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود یک دستگاه حضور و غیاب رمزی از قیمت بالاتری نسبت به دیگر دستگاه‌ها برخوردار باشد، توجه داشتن به این موارد در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب به شما کمک خواهد کرد که بدون مشکل و بدون دغدغه بهترین و مناسب‌ترین دستگاه حضور و غیاب مناسب با کسب و کار خود را تهیه کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب پسوردی

شرکت تولید کننده

از جمله اولین مواردی که باید به آن در زمان خرید یک دستگاه حضور و غیاب رمزی توجه کرد، شرکت تولید کننده آن است. مشخصا هرچه شرکت از کیفیت بالاتری برخوردار باشد هزینه بیشتری را برای محصول حضور و غیاب کدی خود دریافت خواهد کرد. شرکت افق تایم با ارائه انواع دستگاه‌های حضور و غیاب با قیمت ارزان و بالاترین کیفیت در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب با کد با قیمت مناسب است.

نرخ سیسنم حضور و غیاب رمزی

کیفیت دستگاه

کیفیت دستگاه از جمله مواردی است که می‌تواند در قیمت دستگاه حضور و غیاب کدی تاثیر فراوانی داشته باشد، دستگاه‌های حضور و غیاب چینی که از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند طبعا از قیمت ارزان‌تری نسبت به دیگر برندهای خارجی و ایرانی برخوردار هستند.

تاثیر امنیت دستگاه

یکی از مواردی که می‌تواند در هزینه دستگاه حضور و غیاب رمزی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، امنیت آن است. هک دستگاه حضور و غیاب اگر اتفاق بیفتد مشکلات مختلفی را برای آن کسب و کار می‌تواند ایجاد کند به همین دلیل یکی از مواردی که شرکت افق تایم به آن اهمیت ویژه‌ای نهاده است، امنیت دستگاه حضور و غیاب است. تمامی دستگاه‌های حضور و غیاب طراحی شده توسط برند افق تایم از قابلیت‌ عدم هک کردن برخوردار است.

هزینه دستگاه حضور و غیاب کدی

اطلاع از قیمت دستگاه حضور و غیاب کدی

برای اطلاع دقیق از قیمت دستگاه حضور و غیاب کافی است همین حالا با شماره‌های درج شده در وب سایت افق تایم تماس حاصل کنید تا همکاران ما در واحد مشاوره راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند.

http://ofv-co.ir/?post=13008