سیستم کنترل تردد تحت وب

سیستم کنترل تردد تحت وب چیست؟ انواع سیستم کنترل دسترسی چیست؟ استفاده از سیستم کنترل تردد تحت وب چه مزیتی دارد؟

برای درک بهتر ماهیت سیستم کنترل دسترسی تحت وب بهتر است ابتدا به مفهوم سیستم کنترل تردد بپردازیم. سیستم‌های کنترل کننده تردد که با عنوان سیستم کنترل تردد تحت اینترنت نیز شناخته می‌شوند گونه‌ای از سیستم‌های کنترل کننده تحت وب هستند که به راحتی می‌توانید در محیط مورد نظر نصب کنید و داده‌های مورد نظر خود را از طریق اینترنت مشاهده و تحلیل کنید.

سیستم کنترل تردد چیست؟

سیستم کنترل تردد، به منظور ایجاد محدودیت دسترسی و محدودیت تردد در مکان‌های خاص به‌کار گرفته می‌شود.

منظور از سیستم کنترل تردد تحت وب، بهره مندی از نوعی سیستم کنترل دسترسی است که قابلیت کنترل و مدیریت تردد را از دستگاه‌های کنترلی متفاوت که در سیستم تعریف می‌شود را دارا باشد.

با استفاده از سیستم کنترل تردد تحت وب، شما به عنوان مدیر یا کارفرما، امکان مدیریت سیستم کنترل تردد خود را در بستر اینترنت خواهید داشت.

این ویژگی بدین معنی است که تلفن همراه هوشمند شما قابلیت کنترل و بررسی ترددهای صورت گرفته در فضای مورد نظر شما را در خود جای داده است و شما با استفاده از آن و یا هر وسیله دیگری نظیر لپتاب و رایانه که قابلیت دسترسی به اینترنت را دارا باشد، از هر فاصله ای امکان مدیریت فرآیند کنترل محدودیت تردد را خواهید داشت.

سیستم کنترل تردد تحت وب هیچ گونه حافظه ای را در سیستم شما اشغال نخواهد کرد.

این ویژگی شما را قادر خواهد ساخت تا هر میزان گزارش و اطلاعات مورد نیاز خود را ذخیره کرده و به هنگام نیاز از آن‌ها استفاده کنید.

مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد تحت وب

  • داشتن گزارش کامل ترددهای صورت گرفته در بازه‌های زمانی متفاوت
  • محاسبه دقیق زمان سپری شده توسط اعضا در محدوده تحت کنترل تردد
  • از بین رفتن امکان ورود غیر مجاز توسط اعضا در هر لحظه بدون ثبت گزارش تردد
  • امکان استفاده همزمان چند کاربر به منظور کنترل تردد بصورت همزمان و در هر مکان
  • افزایش نظم و دقت در تردد هایی که صورت گرفته اند.

انواع سیستم کنترل تردد تحت وب

  • سیستم کننترل تردد تحت وب ابری
  • سیستم کنترل تردد تحت وب اندروید
  • سیستم کنترل تردد تحت وب آی او اس

با بهره گیری از انواع سیستم کنترل تردد تحت وب، شما به عنوان کارفرما قادر خواهید بود تا در وهله حساس کنونی که امکان افزایش و گسترش بیماری‌های واگیر دار با ترددهای غیر ضروری صورت می‌گیرد؛ را با سلامت کامل پشت سر گذاشته و از آن عبور کنید.

تنها با استفاده از سیستم کنترل تردد تحت وب قادر خواهید بود تا با آسایش کامل، این فرآیند حساس را کنترل کرده باشید و نسبت به کنترل آن حساسیت کمتری به خرج خواهید داد.

چرا که در هر لحظه که اراده کنید، سیستم کنترل تردد تحت وب این امکان را فراهم نموده است تا بتوانید نگرانی‌های شکل گرفته بابت هرگونه شک و احتمال بروز خطا در کنترل ورود و خروج را در همان لحظه برطرف سازید.

هدف کارشناسان ما نیز از ابتدا این بوده است که شما را قادر سازد تا با آسایش و دقت هرچه بیشتر، فعالیت‌های کاری خود را مدیریت کنید.

http://ofv-co.ir/?post=15071