دستگاه حضور و غیاب کارخانه

با حضور و غیاب کارگران خود در کارخانه چالش دارید؟ از خدمات دستگاه حضور و غیاب کارخانه با خبر هستید؟دستگاه حضور و غیاب کارگاه ورود و خروج کارمندان و کارگران مجموعه شما را منظم ‌می‌کند. با استفاده از این وسیله شما ‌می‌توانید کنترل بهتری روی ساعات حضور افراد شاغل در کارخانه یا کارگاه‌‌تان داشته باشید. در مورد کاربرد دستگاه ساعت زن کارخانه باید گفت که این دستگاه علاوه بر برقراری نظم و در نتیجه افزایش راندمان کاری، کمک خواهد کرد که با ثبت ساعات ورود و خروج، مرخصی‌ها و تاخیرها، پرداخت حقوق کارکنان با خطای کمتری صورت گیرد. یک دستگاه حضور غیاب خوب که ‌می‌تواند کاربرد مناسبی در مدیریت منابع انسانی کارخانه داشته باشد؛ دارای ویژگی‌های خاصی است. 3 مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه کنترل ورود و خروج کارخونه عبارت‌‌‌اند از؛ دقت بالا در ثبت اطلاعات ساعت ورود و خروج، نحوه استفاده ساده و راحت، دارای خدمات پشتیبانی از شرکت فروشنده. دستگاه حضور و غیاب کارتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی، شاخص‌ترین انواع ابزار ساعتزن کارخانه هستند. اما بهترین دستگاه حضور و غیاب برای کارخانه شما از بین این مدل‌ها، ابزاری است که برای مجموعه شما مناسب و کاربردی باشد. ممکن است شما برای کارخانه خود یک دستگاه کنترل ورود و خروج گران قیمت بخرید اما آن‌طور که باید کارکرد مطلوبی نداشته باشد. بنابراین پیشنهاد ‌می‌کنیم که جهت خرید انواع دستگاه حضور و غیاب کارخانه و همچنین اطلاع از قیمت با افق تایم تماس بگیرید.

دستگاه حضور و غیاب کارخانه چیست؟

دستگاه حضور و غیاب کارخانه چیست؟

دستگاه حضور و غیاب کارخانه دستگاهی است که با استفاده از آن مدیر عامل ‌می‌تواند ساعت ورود و خروج کارکنان را کنترل کند. این دستگاه با ثبت ساعات حضور کارگران و کارمندان مشغول در کارخانه موجب ایجاد نظم و انضباط در محیط کاری ‌می‌شود. محیط‌های کاری بزرگ مانند کارخانه‌ها و کارگاه‌ها اغلب به دلیل تعداد زیاد نیروی انسانی با مشکلاتی مانند کنترل ورود و خروج، عدم حضور تعدادی از کارکنان در محل کار و … مواجه هستند. به همین دلیل استفاده از دستگاه کنترل ساعت ورود و خروج کارکنان کارخانه برای هر مجموعه بزرگی لازم و ضروری است.

کاربرد دستگاه حضور و غیاب کارخانه

به نظر شما کاربرد دستگاه حضور و غیاب برای کارخانه‌ها و کارگاه‌های بزرگ چیست؟ اصلا داشتن دستگاه حضور و غیاب کارخانه چه فایده‌‌‌ای برای یک مجموعه بزرگ دارد؟ شاخص‌ترین کاربرد دستگاه ساعت زن کارخانه کنترل ساعات ورود و خروج کارکنان و کارگران و در نتیجه آن افزایش بهره‌وری افراد در محل کار است. متاسفانه در بسیاری از کارخانه‌ها افراد احساس مسئولیت کمی داشته و گاها به موقع در محل کار خود حاضر ‌‌نمی‌شوند. همچنین ترک محل کار بدون اطلاع به مدیر مافوق، فرستادن شخص دیگر به جای خود برای حضور سر کار، مرخصی‌های مکرر و به طور کلی عدم داشتن انضباط کاری از دیگر مسائلی است که مدیران کارخانجات در مورد حضور و غیاب و نظم حضور در محل کار با آن روبرو هستند. بنابراین ‌می‌توان گفت که در حقیقت کاربرد اصلی دستگاه حضور غیاب برای کارخانه‌ها برقراری نظم حضور کارکنان است. همچنین به دلیل تعداد بالای شاغلین در مجموعه‌های بزرگ مانند کارخانه‌ها، در بسیاری از موارد دستگاه حضور و غیاب کارخانه کمک ‌می‌کند که امور مالی و حسابداری در پرداخت حقوق کارکنان با مشکل مواجه شود.  با این حال باید توجه داشت که اگر دستگاه ساعتزنی که خریداری کردید؛ ویژگی‌های مورد نیاز شما را نداشته باشد آیا خواهد توانست به خوبی شما را در مدیریت منابع انسانی‌‌تان کمک کند یا خیر؟

کاربرد سیستم حضوروغیاب کارخانه و کارگاه

ویژگی‌های دستگاه ساعت زن کارخانه

ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب کارخانه چیست؟ یک دستگاه ساعتزن کاربردی و مناسب برای مدیریت نیروهای انسانی کارخانه، چه ویژگی‌هایی دارد؟ قبل از خرید هر نوع دستگاه کنترل ورود و خروج کارکنان باید از مشخصات آن مطلع شوید. لازم است بدانید که چه نوع دستگاه حضور غیابی مناسب مجموعه شماست. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک دستگاه حضور غیاب کارخانه دقت بالای آن است. این دستگاه باید بتواند به درستی ورود و خروج‌ها ثبت کند و خطای پایینی داشته باشد. پارامتر دیگری که باید دستگاه ساعتزن کارخانه شما دارای آن باشد؛ سهولت استفاده و کار با آن است. راحتی کار با دستگاه حضور و غیاب کارخانه از این لحاظ مهم است که معمولا در کارخانه‌ها و مجموعه‌های بزرگ این چنینی افراد با هر سطح دانش و سوادی مشغول به فعالیت هستند. بنابراین لازم است نحوه استفاده از دستگاه کنترل حضور غیاب کارکنان کارخانه آنقدر ساده باشد که همه افراد شاغل در آن بتوانند به سادگی از دستگاه ساعت زن استفاده کنند. به جز دقت بالا و راحتی استفاده از دستگاه، نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده دستگاه نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. در یک کارخونه تعداد افراد زیادی مشغول به کار هستند. پس احتمال اینکه دستگاه حضور و غیاب کارخانه شما به دلیل استفاده مکرر دچار اشکال شود؛ بسیار بالاست. حال اگر شرکتی که از آن دستگاه کنترل ورود و خروج را خریداری کرده‌‌‌اید؛ مشکل دستگاه‌‌تان را حل نکند. ممکن است مدت زیادی نظم حضور کارکنان به هم ریخته و از آن بدتر اینکه اطلاعات مهم و هزینه‌‌‌ای که کردید هم از بین برود. البته اگر از یک  نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کارخانه یا نرم افزار کنترل ورود و خروج اندروید در کنار دستگاه ساعتزن کارخانه خود استفاده کنید؛ نباید آنقدرها هم نگران از دست رفتن اطلاعاتتان باشید.  توجه داشته باشید که می‌توانید از نرم افزار حضور و غیاب ای او اس مجموعه افق تایم نیز استفاده کنید.

با این توضیحات 3 ویژگی اصلی دستگاه حضور غیاب کارخانه عبارت‌‌‌اند از:

  • دقت بالا و پایین بودن خطا در ثبت اطلاعات ساعت ورود و خروج کارکنان
  • آسان بودن کار با دستگاه و راحتی در ثبت اطلاعات(مناسب استفاده همه اشخاص با هر سطح از دانش)
  • دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب از طرف شرکت ارائه دهنده

بسیاری از انواع دستگاه‌های کنترل ساعت حضور کارکنان در کارخانه دارای ویژگی‌های فوق است، اما باید دانست که چه نوع دستگاهی مناسب مجموعه شماست. شاید لازم نباشد برای خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه هزینه بالایی را صرف کنید.

انواع دستگاه کنترل ساعت ورود و خروج کارکنان کارخانه

به طور کلی دستگاه حضور و غیاب انواع مختلفی دارد. حتما برای شما هم پیش آمده است که برای خرید دستگاه حضور غیاب کارخانه خود نتوانید بین انواع مختلف دستگاه ساعتزن نوع مناسب را پیدا کنید. انواع دستگاه کنترل ورود و خروج کارخانه با اساس دقت، قیمت و پارامترهای دیگر به صورت زیر است؛

  • دستگاه حضور غیاب کارتی
  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
  • دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی
  • دستگاه حضور و غیاب عنبیه چشم
  • دستگاه حضور و غیاب با کد
  • دستگاه حضور و غیاب بیومتریک
  • و…

مشخصا هر یک از این دستگاه‌ها کاربردهای خاص خود را دارند. اما اگر ‌می‌خواهید بهترین دستگاه حضور غیاب کارخانه را تهیه کنید؛ پیشنهاد ‌می‌کنیم که از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر ‌می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت افق تایم تماس حاصل کنید.

خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه

خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه

هر چقدر که مجموعه شما بزرگتر شود؛ خرید دستگاه کنترل ورود و خروج کارخانه ضرورت بیشتری پیدا ‌می‌کند. اغلب مدیران کارخانه به دنبال بهترین دستگاه حضور و غیاب برای کارخانه خود هستند. اما از چه شرکتی ‌می‌توان بهترین دستگاه ساعت زن را برای کارخانه خرید؟ افق تایم با ارائه خدمات تخصصی در زمینه مدیریت ساعات حضور کارکنان، به شما کمک خواهد کرد که خرید خوبی داشته باشید. این شرکت علاوه بر فروش دستگاه‌های حضور و غیاب، نرم افزارهای ساعت زن را جهت کنترل راحت‌تر ورود و خروج کارمندان در اختیار شما گذاشته است. همچنین خدمات پس از فروش دستگاه حضور غیاب در افق تایم به خوبی ارائه ‌می‌شود. بنابراین شما ‌می‌توانید پس از مشاهده قیمت دستگاه حضور و غیاب کارخانه، با خیال راحت یک دستگاه ساعتزن کارخونه خوب برای کارخانه یا کارگاه خود خریداری نمایید.

کاربردهای دستگاه حضور و غیاب کارخانه چیست؟

• برقراری نظم پرسنل و در نتیجه افزایش راندمان کاری
• سهولت در انجام امور حسابداری مانند پرداخت حقوق ها بوسیله مدیریت ساعت ورود و خروج

ویژگی های بهترین دستگاه کنترل ورود و خروج کارخانه کدامند؟

• دقت بالا در ثبت ساعات حضور کارکنان و پایین بودن خطا
• راحتی کار با دستگاه و قابلیت استفاده برای افراد با سطوح دانش متفاوت
• پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب

http://ofv-co.ir/?post=12678

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *