نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه

یکی از چالش‌های سازمان‌ها و ادارات استفاده از دستگاه‌های حضور و غیابی است که نمی‌توان از آن‌ها تحت شبکه استفاده کرد. وجود یک نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه این ویژگی را با خود به همراه خواهد داشت که بدون دغدغه نزدیک بودن سیستم مدیریت به دستگاه، تمام اطلاعات و دیتای موجود در دستگاه به راحتی در دیگر سیستم‌ها به ویژه در سیستم مدیریت برای رصد کردن به صورت دقیق در دسترس باشد. با استفاده از یک نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه به راحتی مدیریت و دیگر افراد می‌تواند به نحوه شیفت بندی کارکنان، ساعت حضور و خروج، میزان غیبت کارمندان و مواردی از این دست بدون وصل کردن مستقیم دستگاه حضور و غیاب به سیستم خود دسترسی داشته باشد.

نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه

نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه چیست

نرم افزار حضور و غیاب  تحت شبکه به شما این امکان را می‌دهد که به صورت ساده و آسان و بدون درگیر شدن با تحلیل کردن داده‌های موجود در دستگاه حضور و غیاب بتوانید تحلیل و ارزیابی‌های مناسبی از اطلاعات موجود جمع آوری شده توسط سیستم حضور و غیاب در اختیار داشته باشید.

یک ویژگی اصلی نرم افزار تحت شبکه را می‌توان در دسترس پذیر بودن آن در تمام شبکه‌ای که تحت پوشش آن است در نظر گرفت. درست است که نرم افزارهای تحت شبکه حضور و غیاب مانند نرم افزارهای حضور و غیاب تحت وب از طریق اینترنت و به وسیله نرم افزار اندروید حضور و غیاب یا نرم افزار ای او اس حضور و غیاب همیشه در دسترس شما  نیستند و تنها از این نرم افزارها زمانی می‌توانید استفاده کنید که در محیط شرکت و در زمانی که به شبکه متصل هستید استفاده کنید، اما این نرم افزارها به خوبی توانسته‌اند مشکلات عدم وجود یک نرم افزار شبکه حضور و غیاب سازمان‌ها و شرکت‌ها را رفع کنند. مدرسه‌ای را تصور کنید که برای کنترل حضور دانش آموزان و همچنین تشکیل فرم‌های گزارش به آموزش و پرورش نیاز به آمار گیری روزانه برای استفاده دارد. این مدرسه با خرید دستگاه حضور و غیاب مدرسه به خوبی می‌تواند این داده‌ها را جمع آوری کند، اما این کار و هنر نرم افزار تحت شبکه حضور و غیاب است که این داده‌ها را به صورت اشتراکی در شبکه به اشتراک بگذارد تا تمامی افراد حاضر در شبکه با دسترسی تعیین شده بتوانند از این داده‌ها برای تصمیم گیری، گزارش دهی و… استفاده کنند.

مزیت استفاده از نرم افزار حضور و غیاب شبکه افق تایم

به جرات می‌توان گفت که نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه افق تایم یکی از بهترین و مناسب‌ترین نرم افزارهای موجود در بازار است. خوبی استفاده از نرم افزار تحت شبکه حضور و غیاب افق تایم این است که شما به راحتی می‌توانید در زمینه اتوماسیون تمام آنچه که نیاز دارید را در اختیار داشته باشید. از جمله ویژگی‌های نرم افزار تحت شبکه حضور و غیاب افق تایم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت کنترل دسترسی به کاربران به تعداد نا محدود
 • قابلیت استفاده برای کاربران به صورت نا محدود
 • قابلیت تعریف تمام پرسنل با قراردادن کد پرسنلی
 • قابلیت ثبت ورود و خروج کاربران به صورت دستی
 • قابلیت درج مرخصی به صورت دستی
 • قابلیت تفکیک گزارش‌ها به صورت روزانه
 • گزارش دقیق تاخیرها و میزان کسری‌ها
 • قابلیت تعریف مرخصی ساعتی برای پرسنل
 • قابلیت تعریف شیفت‌های مختلف برای کاربران
 • قابلیت گزارش دهی ورود و خروج ناقص
 • قابلیت ارائه گزارش از اطلاعات پرسنلی افراد
 • قابلیت ارائه گزارش‌های متعدد
مزیت استفاده از نرم افزار حضور و غیاب شبکه افق تایم

دانلود نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه

مشتریانی که دستگاه حضور و غیاب افق تایم را خریداری کرده‌اند این نرم افزار کنترل تردد افراد و پرسنل تحت شبکه را در اختیار خواهند داشت. همچنین اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و دریافت لینک دانلود نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه افق تایم دارید کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند. در صورت داشت هرگونه سوال در رابطه با قیمت دستگاه حضور و غیاب و همچنین قیمت نرم افزار حضور و غیاب کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

دانلود نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه
بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه

نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه افق تایم یکی از بهترین و مناسب‌ترین نرم افزارهای موجود در بازار است.

خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه

اگر نیاز به نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه دارید همین حالا با ما تماس بگیرید، البته باید وارد سایت بشین!

http://ofv-co.ir/?post=12629

3 پاسخ

 1. چه جالب یعنی با این نرم افزار همه اطلاعات سازمان رو میشه شبکه کرد. ممنون از اطلاعات خوبی که ارائه کردین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *