گیت کنترل تردد تمام قد

گیت کنترل تردد تمام قد (Full Hight) نوعی از انواع گیت کنترل تردد است که با ایجاد محفظه‌ای مناسب، حفاظت تمام و کمال را برای محیط ایجاد می‌کند. از این نوع از گیت‌ها که با عنوان گیت تمام قد یا گیت ورزشگاهی شناخته می‌شود، برای ایجاد امنیت کامل و کنترل دقیق استفاده می‌شود.

گیت‌های کنترل تردد تمام قد این امکان را دارند که به تمام دستگاه کنترل تردد از قبیل دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی، دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره، دستگاه کنترل تردد عنبیه چشم و… متصل شود.

در گیت‌های کنترل تردد تمام قد تنها به افرادی اجازه عبور داده می‌شود که کاربر به روش مناسب احراز شده باشد، در غیر این صورت به وسیله میله‌ای از عبور افراد به محل جلوگیری می‌شود.

ویژگی‌های گیت تمام قد

هر گیت کنترل تردد که با عنوان گیت تمام قد شناخته می‌شود باید قابلیت اتصال به تمام درگاه‌های اعتبار سنجی کاربر را داشته باشد. در ادامه به اساسی‌ترین ویژگی‌های گیت کنترل تردد از نوع تمام قد خواهیم پرداخت.

  1. قابلیت اتصال به تمام دستگاه‌های اعتبارسنجی
  2. قابلیت مدیریت کردن از راه دور
  3. دارا بودن امنیت بالا
  4. قابلیت تنظیم برای ورود یا خروج
  5. تعمیر و نگهداری راحت و آسان
  6. دارای آلارم و هشدار دهنده
  7. سینک شدن راحت با دستگاه کنترل تردد

قیمت گیت تمام قد

گیت‌های کنترل کننده رفت و آمد تمام قد وابسته به آن که از چه جنسی ساخته شده باشند و همچنین دارای چه امکاناتی باشند، دارای قیمت و هزینه‌های متفاوتی است. گیت‌های کنترل تردد تمام قد از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا 100.000.000 تومان ادامه داشته باشد.  گیت‌های تمام قد یکی از انواع گیت‌های حفاظتی است که حفاظت تمام و کمال را برای محیط مورد نظر شما را حفظ می‌کند.

به دلیل نوسانات ارزی و همچنین وابسته بودن ساخت این دستگاه‌ها حتا نمونه داخلی به ارز، برای دریافت لیست قیمت  گیت کنترل تردد تمام قد کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید. مشاوران شرکت افق تایم آماده ارائه مشاوره رایگان درباره گیت‌های کنترل تردد است.

http://ofv-co.ir/?post=15062