گیت کنترل تردد نگهبانی

گیت کنترل تردد نگهبانی چیست؟ گذرگاه مدیریت تردد افراد چه کاربردی دارد؟ انواع گیت کنترل تردد نگهبانی چیست؟ استفاده از گیت مدیریت دسترسی افراد چه مزیتی دارد؟ بهترین شرکت ارائه خدمات گیت کنترل تردد نگهبانی کدام است؟ ما در این مطلب از وب سایت افق تایم قصد داریم در رابطه با گیت کنترل تردد نگهبانی و همچنین کارایی این نوع از گیت‌ها اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم. با شرکت افق تایم همراه باشید.

گیت کنترل تردد نگهبانی چیست؟

تاریخچه فعالیت‌های درآمدی بشر را در نظر بگیرید.

از گذشته تاکنون کارفرمایان و مدیران در کسب و کارهای مختلف، همواره بدنبال استفاده از شیوه‌های خاص و منحصر بفرد بودند تا بتوانند با صرف هزینه کمتر، به منافع بیشتر رسیده و انجام فرآیندهای کاری خود را با سهولت هرچه بیشتر همراه سازند.

با وقوع انقلاب صنعتی و رشد و پیشرفت تکنولوژی و ورود تکنولوژی به عرصه‌های مختلف زندگی افراد در جوامع مختلف صنعتی یا غیر صنعتی، رفته رفته منابع انسانی متعدد، جای خود را به ابزار‌های پیشرفته دادند که به موجب آن، دقت در فعالیت‌ها بطور چشمگیری افزایش یافت.

امکان خطا در فعالیت‌های متنوع و مختلف که از ابزارهای پیشرفته استفاده نمی‌کنند از بین رفت؛ یا به حداقل ترین حالت ممکن رسید.

یکی از موارد استفاده از انواع مختلف تکنولوژی، استفاده از ابزارهای پیشرفته در امر ورود و خروج و کنترل تردد و کنترل سطح دسترسی افراد؛ گیت کنترل تردد افراد می‌باشد.

گیت کنترل تردد نگهبانی چه مزیتی دارد؟

استفاده از گیت کنترل تردد در فضاها و مجموعه‌هایی که نیازمند کنترل دقیق رفت و آمد افراد هستند، از جمله پرکاربردترین ابزارها شناخته شده و تاکنون کمک بسیار شایانی به این امر در انواع فضاهای حساس و نیمه حساس نموده است.

استفاده از گیت کنترل تردد باعث می‌شود تا در هزینه‌های جاری صرفه جویی کرده و در بحث نیروی انسانی و بررسی کارکرد پرسنل تجربه متفاوت، دقیق و آسانی را داشته باشید.

 یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از گیت کنترل تردد، گیت کنترل تردد دژبانی یا گیت مدیریت تردد افراد نگهبانی می‌باشد.

استفاده از گیت کنترل تردد نگهبانی، وابسته به مکان مورد نظر می‌تواند باعث شود تا با استفاده از نیروی انسانی کمتر و به حداقل رساندن احتمال خطای انسانی در ثبت تردد و کنترل دسترسی افراد، فعالیت کنترل سطح دسترسی مراجعه کنندگان اعم از پرسنل، ارباب رجوع و… بهینه سازی شده و فعالیت کنترل تردد با اعمال حساسیت بیشتری بر روی آمد و شد افراد در مکان مورد نظر انجام پذیرد.

انواع گیت کنترل تردد نگهبانی

انواع گیت کنترل تردد نگهبانی شامل

  • گیت کنترل تردد شیشه ای
  • گیت کنترل تردد میله ای
  • گیت کنترل تردد با کاربری خاص
  • گیت کنترل تردد تمام قد

و.. می‌باشد.

هنگام مراجعه به یک بیمارستان، اولین مرکز پاسخگویی که با آن مواجه خواهید شد؛ اتاق نگهبانی یا حراست آن مجموعه می‌باشد که مهم‌ترین وظیفه افراد حاضر در اتاق نگهبانی، مدیریت و ثبت انواع ورود و خروج افراد به مجموعه می‌باشد.

حتما متوجه شدید که تعداد افراد زیادی در اتاق نگهبانی مشغول به انجام وظیفه هستند تا از بروز هرگونه خطا و تنش جلوگیری کنند.

اما با توجه به تمام موارد لحاظ شده به قصد ایجاد امنیت و رعایت نظم حاکم در محیط بیمارستان، همچنان بی نظمی‌های متعددی در سطح محیط و در اوقات مختلف مشاهده می‌شود.

به نظر شما راهکار مناسب برای ایجاد نظم در این محیط چه می‌تواند باشد؟

آیا می‌توان مجددا نسبت به استخدام افراد بیشتر اقدام نمود؟

انتخاب هوشمندانه این است که از ابزارهای مفید و کارآمد در راستای رفع نیاز خود بهره ببرید.  بهترین انتخاب نیز می‌تواند شامل گزینه‌هایی باشد که با کمترین احتمال بروز خطا در هنگام انجام فعالیت مورد نظر همراه باشد.

کارشناسان ما در این راستا تلاش نموده اند تا با بهره گیری از تمام امکانات موجود، در راستای از بین بردن و رفع نیازها و مشکلات موجود در زمینه کنترل تردد افراد و ثبت ورود و خروج پرسنل با بهره گیری و ساخت انواع دستگاه‌های ثبت تردد و کنترل تردد افراد با ویژگی‌های متفاوت که بتوانند در محیط مورد نظر شما مشتریان گرانقدر به کار گرفته شود، به قصد خدمت‌گذاری، اقدام به ساخت و فروش انواع محصولات مورد نیاز در زمینه کنترل تردد فعالیت نمایند.

http://ofv-co.ir/?post=15053