گیت کنترل تردد اهرمی

گیت کنترل تردد میله‌ای یا همان گیت کنترل تردد اهرمی نوع از گیت‌های کنترل کننده رفت و آمد است که از آن‌ها در محیط‌های مختلف استفاده‌های گوناگونی می‌شود.

شاید شما هم استفاده از این نوع گیت‌ها را در محیط‌های تجاری، مراکز دولتی، بیمارستان‌ها و… مشاهده کرده باشید.

به گیت‌های کنترل تردد میله‌ای گیت کنترل تردد نفر رو نیز گفته می‌شود، دلیل این نام گذاری را می‌توان عبور تنها یک نفر از این گیت در نظر گرفت.

وابسته به نیاز محیطی که در آن قرار دارید، استفاده از گیت کنترل تردد اهرمی با چند میله‌ می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال استفاده از یک میله برای یا چند میله به عنوان اهرم، می‌تواند در هر محیط متفاوت در نظر گرفته شود.

گیت کنترل تردد اهرمی چیست؟

گیت‌های کنترل تردد اهرمی که در حال حاضر در بازار با عنوان گیت کنترل تردد نفر رو یا گیت کنترل تردد میله‌ای شناخته می‌شوند، یکی از انواع گیت‌هایی که امروزه مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد، گیت‌های کنترل تردد نفر رو هستند. دلیل این استفاده زیاد را می‌توان قیمت مناسب و همچنین کارایی راحت و آسان این نوع از دستگاه‌ها در نظر گرفت.

گیت‌های اهرمی دارای انواعی است که از جمله این موارد می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد.

  • گیت کنترل تردد اهرمی 1 شاخه
  • گیت اهرمی 2 شاخه
  • گیتا اهرمی 3 شاخه ا
  • و…

ویژگی‌های گیت کنترل تردد اهرمی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که گیت‌های کنترل تردد نفر رو باید داشته باشند را می‌توان قابلیت تنظیم اهرم‌ها در نظر گرفت. در ادامه به برخی از ویژگی‌های گیت‌های کنترل تردد میله‌ای اشاره خواهیم کرد.

قابلیت کارکرد برای مدت زمان طولانی گیت نفر رو

یک گذرگاه کنترل ترددی را می‌توان حرفه‌ای و مناسب در نظر گرفت که برای مدت زمان طولانی و حتی بدون استاپ، بتواند به کارکرد صحیح خود ادامه دهد. به همین منظور شرکت میانپرداز در طراحی و ساخت گیت اهرمی خود باطری و همچنین منبع تغذیه حرفه‌ای به کار برده است که توانایی کارکرد در مدت زمان طولانی بدون وقفه را دارد.

فضای قابل اشغال گیت میله‌ای

یکی از دیگر مواردی که باید در زمان خرید گیت کنترل تردد اهرمی به آن توجه داشت، میزان فضایی است که این گیت می‌تواند اشغال کند.

مشخصا هر چه این فضای اشغالی توسط گیت کنترل تردد میله‌ای کمتر باشد، قابلیت و انعطاف گیت به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا می‌کند.

تعداد پورت‌های گیت نفر رو

وابسته به آن که قرار است این دستگاه در چه محیطی نصب شود و همچنین چه کارایی داشته باشد، استفاده از گیت با نوع پورت‌های مختلف می‌تواند کارآمد باشد. به عنوان مثال استفاده از گیت کنترل تردد اهرمی برای محیطی که تنها نیاز به اتصال یک کارتخوان وجود دارد، می‌تواند با استفاده از یک گیت بدون پورت اضافی هم حتی مورد بررسی قرار بگیرد.

قیمت گیت کنترل تردد میله‌ ای

تعرفه گیت کنترل تردد اهرمی به پارامترهای گوناگونی وابسته است، به نوع دستگاهی که طراحی شده است، شرکت سازنده و همچنین متریال و موادی که در این دستگاه به کار رفته است.

http://ofv-co.ir/?post=15066