دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری

میزان آشنایی شما با دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری تا چه حدی است؟ از قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری اطلاعی دارید؟ می‌دانید بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری چه ویژگی‌هایی دارد؟ دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری از جمله مدل‌های پرکابرد دستگاه حضور و غیاب بیومتریک محسوب می‌شود. اساس این دستگاه پرتوهای نوری است که انتقال دهنده اطلاعات هستند و موجب شناسایی و معرفی اثر انگشت فرد می‌شوند. مهم‎‌ترین بخش یک دستگاه ساعت زنی اثر انگشتی نوری سنسور نوری آن است که هرچه دقت بالاتری داشته باشد به عنوان نسخه بهتری از دستگاه شناخته می‌شود. همچنین ورژن‌های ضدآب دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشت نوری که سنسورهایشان حساسیتی در مقابل آب را ندارند بسیار مناسب برای مشاغلی هستند که محیط‌هایی مرطوبی دارند؛ مانند دستگاه حضور و غیاب مجموعه آبی که دستگاه در محلی قرار خواهد گرفت که رطوبت هوا در آن بسیار زیاد است. خرید دستگاه حضور غیاب اثر انگشت نوری با گارانتی معتبر و بلند مدت نیز یکی از مهم‌ترین نکاتی است که لازم است به آن دقت زیادی شود.

معرفی و نحوه کار دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری

دستگاه اثر انگشت نوری حضور و غیاب چیست؟ دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری یکی از متداول‌ترین انواع دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی است. در این دستگاه با شناسایی اثر انگشت شخص ساعات ورود و خروجش در حافظه دستگاه ذخیره می‌شود. تصور کنید برای مجموعه استارت اپی خود یک دستگاه حضور و غیاب استارت اپ با تکنولوژی اثر انگشتی  نوری را خریداری کرده‌اید. نحوه کار با دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری به این شکل است که در ابتدا لازم است که از هر یک از افراد مشغول در استارت اپ خود بخواهید انگشت اشاره خود را روی سنسور نوری دستگاه قرار دهد تا دستگاه ویژگی‌های منحصر به فرد اثر انگشت هر یک را براساس شیوه‌های نوری مخصوص به خود ذخیره سازی کند. دقت کنید که لازم است از هر فرد چند اثر انگشت برای دیتای دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری مجموعه بگیرید. همچنین اگر این سیستم حضور و غیاب هوشمند را به عنوان دستگاه حضور و غیاب کارگاه انتخاب کرده‌اید پیشنهاد می‌شود از هر یک از پرسنل خود با دو انگشت اطلاعات بگیرید زیرا در مشاغلی مانند کارگاه ممکن است یکی از انگشتان مورد نظر دچار آسیب شود و اثر انگشت آن  مخدوش گردد پس با این کار از خطای به وجود آمده جلوگیری خواهید کرد. بعد از ثبت دیتای لازم برای دستگاه ساعت زنی اثر انگشت نوری، فقط کافی است هر یک از نیروهایتان انگشتی که به دستگاه معرفی کرده است را به روی سنسور بگذارد تا دستگاه اثر انگشتی نوری حضور و غیاب فینگر پرینت یا همان اثر انگشت او را با نمونه‌ای از قبل ذخیره سازی کرده‌ است انطباق دهد و عملیات احراز هویت انجام شود. دستگاه‌های کنترل تردد پرسنل با فناوری اثر انگشت نوری دارای ویژگی‌های متعددی هستند.

ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری

سیستم‌های حضور و غیاب اداری اثر انگشتی نوری به دلیل امکانات فراوان و مزایای متعدد، گسترش زیادی در بین بیزینس‌ها و کسب وکارها داشته‌اند.مهم‌ترین ویژگی دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی نوری، همان سنسورهای نوری آنهاست که مانند لنز یک چشم عمل می‌کنند. وقتی فرد انگشت خود را بر روی سنسور دستگاه کنترل ورود و خروج کارکنان اثر انگشتی نوری می‌گذارد پرتو نوری از سمت دستگاه به اثر انگشت او تابیده می‌شود سپس انعکاس پرتوهای نوری دیتا که همان فینگر پرینت است را به طرف دستگاه منتقل می‌کنند دستگاه نیز پس رسیدن اطلاعات به صورت کامل و تطابق با نمونه موجود از اثر انگشت همان فرد که در روز اول ازگرفته است هویتش را تشخیص می‌دهد. جالب است بدانید که همه این امور در مدت چند ثانیه اتفاق خواهد افتاد. سیستم‌های نوری اثر انگشتی کنترل تردد پرسنل به دلیل روش عملکردی آسان و قابلیت‌های قابل قبولی که دارند بسیار مناسب برای دستگاه حضور و غیاب مدرسه یا دستگاه حضور و غیاب آسایشگاه به شمار می‌روند. زیرا با توجه به دو گروه مخاطبی که در این مکان‌ها وجود دارند، میزان آسانی کار با دستگاه حضور و غیاب بسیار مهم و تاثیرگذار است.

بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری

بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری دارای سنسورهای نوری بسیار قوی و دقیقی است. که عملیات انتقال اطلاعات از طریق نور را در کسری از ثانیه انجام می‌دهند. سنسورهای موجود در برترین دستگاه کنترل تردد پرسنل اثر انگشتی ضد خش هستند و حساسیت بسیار بالایی دارند به گونه‌ای که از طریق سطوح کوچکی از انگشت یک فرد توانایی شناسایی اثر انگشت او را دارند. هم چنین سنسورهای نوری عالی‌ترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری حتی در شرایط جوی دشوار و نامناسب هم پاسخگو هستند و اطلاعات تردد شما را ثبت می‌کنند. همچنین در بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری امکاناتی از قبیل wifi  و درگاه usb به چشم می‌خورد که انتقال اطلاعات بر روی دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب را بسیار آسان می‌کند. با توجه به ویژگی‌های گفته شده آیا برای خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ترغیب شده‌اید؟

خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری

طبیعی است که هرچه تعداد پرسنل شما زیادتر شود مدیریت و کنترل رفت و آمد‌ها مهم‌تر شده و خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. اما لازم به یادآوری است که صرفا انتخاب دستگاه مهم نخواهد بود بلکه هزینه تمام شده شما با توجه به قیمت دستگاه ساعت زنی و کیفیت ساخت و صد البته گارانتی سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی نوری نیز بسیار مهم است. هرچه شرکت ارائه دهنده خدمات و محصولات گسترده‌تری داشته باشد می‌توان راحت‌تر به آن اطمینان کرد. شرکت افق تایم از جمله شرکت‌های مطرح در عرضه انواع خدمات پس از فروش و محصولات مختلفی اعم از نرم افزار حضور و غیاب دورکاری که مناسب برای شرایط موجود و پاندمی کرونا است و انواع نرم افزارهای حضور و غیاب از جمله نرم افزار اندروید حضور و غیاب مناسب برای سیستم عامل‌های اندرویدی و نرم افزار ای او اس حضور و غیاب مناسب برای گوشی‌های آیفون است را با بهترین کیفیت می‌باشد.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری را از کجا خریداری کنم؟

بهترین نوع دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نوری را می‌توانید در افق تایم بیابید.

مهم‌ترین فاکتور در ارزیابی دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی نوری چیست؟

سنسورهای نوری تاثیرگذارترین بخش درسیستم‌های حضوروغیاب هوشمند اثر انگشتی نوری هستند.

http://ofv-co.ir/?post=12884

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *