دستگاه حضور و غیاب رستوران

به نظر شما دستگاه حضور و غیاب رستوران (Restaurant Attendance Device) به چه دردی می‌خورد؟ حتما شما هم با وارد شدن به یک رستوران یا تهیه غذا که شلوغ و بی‌نظم است؛ برای غذا خوردن رغبتی نداشته و هر چه سریع‌تر آنجا را ترک می‌کنید. بنابراین احتمالا فهمیده‌اید که سیستم حضور و غیاب رستورانی چرا اینقدر مهم است. یک دستگاه حضورو غیاب می‌تواند نظم محیط را برقرار کند. با استفاده از دستگاه حضورو غیاب رستوران شما هیچ‌گاه در مقابل مشتریان خود بدقول نخواهید شد؛ در نتیجه اعتبار شما لطمه نمی‌بیند. پس شاخص‌ترین کاربرد انواع سیستم حضور غیاب برای رستوان، همین اعتبار بخشی به برند مجموعه غذایی شما است. یک دستگاه حضور و غیاب رستورانی مزایای زیادی برای مجموعه‌تان خواهد داشت اما برای نمونه می‌توان گفت که اصلی‌ترین مزیت سیستم رستورانی، برقراری نظم و انضباط پرسنل و سیستم نوبت دهی به مشتریان است. با توجه به آنچه بیان شد اگر قصد دارید یک دستگاه حضور غیاب رستورانی بخرید؛ علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره افق تایم، قیمت انواع سیستم حضور و غیاب ر ا نیز مورد بررسی قرار دهید.

دستگاه حضور و غیاب رستوران

سیستم حضور و غیاب رستوران چیست؟

دستگاه حضور غیاب رستوران یا سیستم رستورانی برای هر رستوران و غذاخوری، یکی از ضروریات است. در واقع اگر می‌خواهید که از بروز بی‌نظمی در رستوران خود جلوگیری کنید؛ حتما به فکر خرید سیستم حضورغیاب مناسب برای مجموعه تهیه و سرو غذای‌تان باشید. دستگاه حضور و غیاب رستوران با کنترل ساعات ورود و خروج پرسنل و همچنین نوبت دهی به افرادی که برای تهیه غذا به رستوران‌تان مراجعه می‌کنند؛ از بروز آشفتگی‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. به طور کلی رستوران‌ها و مجموعه‌های تهیه غذا محل‌هایی هستند که روزانه افراد زیادی در آن رفت و آمد داشته و از خدمات استفاده می‌کنند. یک رستوران حتی اگر آنچنان بزرگ نباشد؛ حداقل به یک آشپز، کمک آشپز، چندین کارگر و نیروی خدماتی، نیروهای اداری و … نیاز دارد. به جز این در طی روز مشتریان زیادی برای صرف غذا به مجموعه‌تان مراجعه خواهند کرد. به خصوص در ظهر و شب برای صرف ناهار و شام که به عنوان ساعات شلوغی یا پیک کاری شما به شمار می‌آیند. تصور کنید که مدیر یک رستوران بزرگ هستید؛ ساعت 10 و نیم صبح است و هنوز تعدادی از پرسنل در محل کار حاضر نشده اند. مشخصا در یک رستوران خوب ساعت 12 ناهار حاضر است. حالا اگر پرسنل شما دیرتر از تایم مشخص شده، سرکار بیایند؛ چه خواهد شد؟ احتمالا با حضور مشتریان برای صرف ناهار و آماده نبودن غذا، اعتبار مجموعه شما زیر سوال رفته و مشتری دیگر به رستوران شما باز نخواهد گشت. از طرف دیگر با شلوغ شدن فضای رستوران در ساعات پیک کاری، ممکن است نوبت‌های مشتریان جا به جا شده و به موقع سرویس نگیرند. احتمال دارد یک مشتری به جای فرد دیگر غذا بگیرد و … . همه این حالت‌ها باعث ایجاد بی‌نظمی و اختلال در کار شما خواهد شد و در نتیجه آن، عملکرد و اعتبار برند رستوران کم شده و به تدریج از بین خواهد رفت. قاعدتا شما به عنوان مدیریت رستوران به هیچ وجه نمی‌خواهید این اتفاق بیفتد. با این توضیحات فکر می‌کنید که مهم‌ترین کاربردهای دستگاه حضور و غیاب در رستوران‌ها چه خواهد بود؟

کاربرد دستگاه حضور غیاب رستوران

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین کاربرد سیستم حضور غیاب رستوران، ایجاد نظم و انضباط و در نتیجه آن بهبود عملکرد و راندمان کاری پرسنل و در نهایت حفظ اعتماد مشتریان و افزایش اعتبار برند شغلی شما است. اما چه نوع دستگاه حضور و غیابی مناسب رستوران خواهد بود؟ به طور کلی سیستم‌های حضورغیاب انواع مختلفی دارند؛ به عنوان نمونه دستگاه حضورو غیاب کارتی یکی از رایج‌ترین مدل‌ها برای مدیریت حضور و غیاب و تردد پرسنل رستوران‌ها است. احتمالا دستگاه رزرواسیون کارتی رستوران و سلف دانشگاه‌تان را به یاد خواهید آورد. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از مزایای دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه تهیه غذا و رستوران خود، مدل مناسب را انتخاب کرده و بدین ترتیب به افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه بیشتر شدن درآمدتان کمک کنید.

مزایای سیستم حضور و غیاب رستورانی

یک دستگاه حضور و غیاب چه مزیت‌هایی برای یک مجموعه رستورانی و تهیه غذا دارد؟ به صورت کلی یک سیستم حضور و غیاب خوب با برقراری نظم، می‌تواند بهره‌وری کارکنان مجموعه شما را افزایش دهد. اما جهت اشاره به مزایای دستگاه حضور غیاب رستورانی به صورت خلاصه، باید موارد زیر را ذکر کرد:

  • ایجاد نظم حضور پرسنل و افزایش تعهد کاری
  • برقراری نظم در سالن غذاخوری با استفاده از سیستم رزرواسیون و نوبت دهی هوشمند
  • افزایش حس اعتماد مشتریان به مجموعه بوسیله ارزش گذاشتن برای زمان آن‌ها
  • ارتقا جایگاه برند در میان سایر مجموعه‌های هم صنف
  • بالا رفتن اعتبار رستوران
  • افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه بیشتر شدن میزان درآمد

با توجه به موارد فوق، اگر شما هم برای خرید یک دستگاه حضورغیاب مناسب برای مجموعه غذایی خود ترغیب شده‌اید؛ باید قبل از هر چیز بدانید که چه دستگاهی مناسب مجموعه شما است و از کجا می‌توان آن را خریداری کرد؟

مزایای سیستم حضور و غیاب رستورانی

خرید دستگاه حضوروغیاب رستوران

حتما برای افزایش درآمد و سایر مزیت‌های ذکر شده برای دستگاه حضور و غیاب رستوران، قصد خرید سیستم حضور و غیاب رستورانی دارید. اما دست نگه دارید! چه نوع سیستم حضور و غیاب مناسب شما است؟ چقدر باید برای خرید سیستم ساعت زنی رستوران‌تان هزینه کنید؟ پیش از خرید حتما باید پاسخ این سوالات و سوالات مشابه این چنینی را دانسته باشید. بنابراین پیشنهاد میکنیم که پیش از خرید، با کارشناسان افق تایم مشاوره داشته باشید. افق تایم شرکت ارائه دهنده خدمات مربوط به حضور و غیاب و کنترل تردد پرسنل است. یکی از خدمات این مجموعه ارائه مشاوره پیش از خرید است. پس شما می‌توانید با خیال راحت اول از مشاوره رایگان این مجموعه بهره‌مند شده و سپس برای خرید دستگاه حضورو غیاب رستوران اقدام کنید. همانطور که پیش از این ذکر شد؛ در رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا تعداد مشتریان بسیار زیاد است و شما نمی‌توانید از یک نیروی انسانی بخواهید که همه چیز را به تنهایی مدیریت و کنترل کند. بنابراین توصیه می‌شود که برای دسترسی راحت‌تر به اطلاعات ساعات حضور پرسنل و همچنین رفت و آمدها به سالن غذاخوری رستوران، در کنار دستگاه حضور و غیاب از انواع نرم افزار حضور غیاب نیز استفاده کنید. اگر علاقه دارید که در این مورد اطلاعات بیشتری بدست آورید به صفحه نرم افزار حضور و غیاب در افق تایم مراجعه و در زمینه مشخصات و قیمت انواع نرم افزار حضور و غیاب بیشتر مطالعه کنید.

خرید دستگاه حضوروغیاب رستوران
مهم‌ترین کاربردهای استفاده از دستگاه حضور و غیاب رستوران چیست؟

نظم بخشیدن به حضور کارکنان در محل کار و منظم کردن نوبت‌دهی به مشتریان.

چرا باید یک سیستم حضور غیاب رستورانی خرید؟

این سیستم با برقراری نظم در مجموعه غذایی شما، به بهبود راندمان کاری و در نتیجه افزایش اعتبار برندتان کمک خواهد کرد.

http://ofv-co.ir/?post=12979

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *