دستگاه حضور و غیاب کارتی

استفاده از سیستم حضور و غیاب کارتی جزء سیستم‌های با قدمت زیاد در حوزه کنترل تردد پرسنل به شمار می‌آید. در این نوع سیستم‌ها افراد با نزدیک کردن کارت تردد مخصوص خود، ساعت ورود و خروج شان را در دستگاه ثبت می‌کنند. یکی از مزایای مهم دستگاه کنترل تردد پرسنل با کارت، راحتی کار و سرعت بالای آن است. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که همین ویژگی باعث شده که راه هک کردن سیستم ساعت زنی کارتی نسبت به سایر دستگاه‌های هوشمند ثبت تردد کارکنان مانند سیستم حضور و غیاب بیومتریک، آسان‌تر باشد. یکی دیگر از مزیت‌های این دستگاه که می‌توان گفت یک مزیت رقابتی هم به شمار می‌آید؛ قیمت مناسب آن است. با این وجود پیشنهاد می‌گردد که به جهت آسودگی خاطر از بابت حفظ اطلاعات و کاهش احتمال هک سیستم، حتما از یک نرم افزار حضور و غیاب نیز به عنوان مکمل کار سیستم مدیریت ساعت ورود و خروج منابع انسانی سازمان خود استفاده کنید. اگر قصد خرید دستگاه ساعت زنی کارتی دارید؛ حتما از مدل‌های متنوع دستگاه حضور و غیاب در افق تایم دیدن کرده و با مشاوران ما تماس بگیرید.

دستگاه حضور و غیاب کارتی
خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی

آشنایی با دستگاه حضور و غیاب کارتی

اگر مدیر یک سازمان هستید یا در یک مجموعه مشغول به فعالیت هستید؛ حتما یا دستگاه حضور و غیاب کارتی را دیده‌اید یا اگر ندیده‌اید، نام این سیستم ثبت تردد پرسنل به گوش‌تان خورده است. در واقع می‌توان گفت که دستگاه حضور و غیاب کارتی مانند دستگاه ساعت زنی پانچی، یکی از قدیمی‌ترین سیستم‌های کنترل ساعت ورود و خروج کارکنان در سازمان‌های اداری و صنعتی است. این بار که برای انجام کار اداری خود به یک سازمان دولتی مراجعه کردید؛ خوب به اطراف نگاه کنید. احتمال اینکه سیستم حضور و غیاب سازمان دولتی که به آن مراجعه کردید از نوع کارتی باشد؛ بسیار زیاد است. حالا اگر بخواهیم در مورد نحوه عملکرد این نوع از دستگاه‌های ثبت تردد پرسنل توضیح مختصری دهیم؛ باید اینطور بیان کرد که در دستگاه حضور و غیاب کارتی، افراد شاغل در مجموعه با استفاده از یک کارت هوشمند یا همان کارت تردد، ساعت ورود و خروج خود را در سیستم ثبت می‌کنند. احتمالا اصطلاح “کارت زدن” را در مواقعی که به موقع به محل یا قرار خاصی می‌رسید به کار برده‌اید. مثلا وقتی زودتر از همه به مهمانی میرسید به سایر دوستانتان که دیر در جمع شما حاضر شدند خواهید گفت: “من زودتر از همه کارتم را زدم!” بله این کارت زدن به دستگاه حضور و غیاب کارتی اشاره دارد. حالا شما خواهید توانست بهتر به قدمت این سیستم ساعت زنی و محبوبیت آن در ایران پی ببرید. اطلاعات حضور و غیاب پرسنل در دستگاه ساعت زنی کارتی از طریق نزدیک کردن کارت به محل مشخص شده در دستگاه ثبت می‌گردد. این نوع نحوه عملکرد در مدیریت حضور و غیاب نیروی انسانی باعث بوجود آمدن ویژگی‌های خاصی خواهد شد که می‌توان به عنوان مزایا و معایب سیستم ساعت زنی کارتی به آن‌ها اشاره کرد.

آشنایی با دستگاه حضور و غیاب کارتی

مزایا و معایب دستگاه حضور و غیاب کارتی

به نظر شما یک دستگاه حضور و غیاب کارتی با این همه قدمت چه مزایا و معایبی دارد؟ چرا این سیستم تا این حد بین مدیران ایرانی محبوب است ؟ شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مزیت و همچنین اصلی‌ترین ایراد دستگاه کنترل تردد کارتی پرسنل، یکسان است. استفاده از یک کارت هوشمند برای ثبت ساعت ورود خروج کارکنان به همان اندازه که راحت و سریع است؛ به سادگی امکان تقلب و دور زدن دستگاه ساعت زنی کارتی را نیز فراهم می‌کند. یک کارمند بی نظم در مجموعه شما می‌تواند کارت تردد خود را در اختیار سایر همکارانش قرار داده و از آن‌ها بخواهد که در زمان ثبت ساعت ورود و خروج خود از محل کار، برای او هم کارت بزنند. البته این مشکل تا حدودی قابل حل است مثلا شما می‌توانید یک نیروی ثابت را در نزدیکی محل استقرار سیستم ثبت تردد پرسنل مامور کنید تا از سوء استفاده کارمندان متقلب جلوگیری کند. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از یک نرم افزار حضور و غیاب خواهد توانست دستگاه ساعت زنی کارتی شما را کامل کند. چرا که به شما این امکان را خواهد داد که اطلاعات ساززمان یخود را به خوبی مدیریت و ذخیره کنید. نرم افزار‌های کنترل تردد پرسنل انواع مختلفی دارند مثلا نرم افزار حضور و غیاب ای او اس می‌تواند همیشه در آیفون‌تان همراه شما بوده و هر لحظه به شما یادآور شود که همه حضور و غیاب‌ها تحت کنترل است. اگر از نحوه عملکرد راحت این سیستم برای کنترل ورود و خروج پرسنل صرف نظر کنیم؛ باید گفت که قیمت مناسب و انواع متنوع این نو دستگاه حضور و غیاب یکی از مزایای رقابتی مهم این سیستم مدیریت حضور نیروی انسانی است.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

باید به این نکته اذعان داشت که قیمت دستگاه ساعت زنی کارتی به مراتب بسیار کمتر از انواع دستگاه حضور و غیاب هوشمند است. این دستگاه به دلیل قدمت زیاد و قیمت مناسب بسیار مورد استقبال مدیران قرار گرفته است. مشخصا اگر شما صاحب یک کارخانه و کارگاه باشید و نخواهید هزینه زیادی بابت خرید دستگاه حضور و غیاب بپردازید؛ حتما سیستم کارتی را برای دستگاه ساعت زنی کارخانه خود انتخاب خواهید کرد. شما به دنبال یک دستگاه حضور و غیاب کارتی ارزان قیمت هستید و می‌خواهید تا حد امکان با حفظ کیفیت در هزینه‌های تجهیز کارگاه‌تان صرفه جویی کنید. بنابراین می‌توان گفت که قیمت پایین و کیفیت مطلوب در کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل دو عامل مهمی ‌است که رئوسای سازمان‌ها را به خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی ترغیب می‌کند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی

اگر به دنبال یک مرکز مطمئن و با تجربه برای خرید سیستم حضور و غیاب کارتی هستید؛ افق تایم بهترین انتخاب خواهد بود. این مجموعه با ارائه انواع خدمات در حوزه مدیریت و کنترل تردد پرسنل شما را در مدیریت بهتر و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی‌تان یاری خواهد کرد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت دستگاه حضور و غیاب و همچنین قیمت نرم افزار کنترل ورود و خروج پرسنل با افق تایم ارتباط بگیرید.

مهم‌ترین مزیت رقابتی دستگاه حضور و غیاب کارتی چیست؟

قیمت مناسب اصلی ترین مزیت رقابتی این محصول است.

از چه شرکتی می‌توان دستگاه حضور غیاب کارتی ارزان و با کیفیت خریداری کرد؟

افق تایم عرضه کننده انواع مدل های دستگاه ساعت زنی با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی است.

 

 

http://ofv-co.ir/?post=12888

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *