قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

اگر به دنبال خرید یک دستگاه حضور و غیاب کارتی با قیمتی ارزان هستید، لازم است در ابتدا از قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی  ( Price card attendance device )در مدل‌های متنوعش با خبر شوید. موارد مختلفی در قیمت و نرخ  تمام شده یک دستگاه حضور و غیاب کارتی تاثیرگذار است. شرکت تولید کننده دستگاه و مرغوبیت قطعات به کار رفته در دستگاه حضور و غیاب کارتی قیمت این دستگاه را تحت تاثیر قرار می‌دهند. اگر بدانید که چه عواملی در هزینه سیستم حضور و غیاب کارت دار تاثیر می‌گذارد می‌توانید خرید بهتر و مطمئن‌تری داشته باشید. در این صفحه قصد داریم به صورت کامل به همه موارد تاثیرگذار روی تعرفه تمام شده دستگاه حضور و غیاب کارتی بپردازیم. پس با افق تایم همراه باشید. به طور کلی عوامل و مواردی که در مبلغ دستگاه کارتی حضورو غیاب تاثیر گذار هستند، عبارت اند از:

  • برند سازنده دستگاه کارت دار حضوروغیاب
  • ضمانت و زمان تضمین دستگاه کارتی حضور وغیاب
  • اصالت و کیفیت قطعات به کار رفته در سیستم حضور و غیاب هوشمند کارتی
  • تعداد پورت‌هایی که در دستگاه حضورغیاب کارتی در نظر گرفته شده
  • آیا دستگاه حضور و غیاب کارتی امکان اتصال به نرم افزار حضور و غیاب را دارد؟ یا خیر.
قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

تاثیرگذارترین عوامل در قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی تاثیرگذار هستند. که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

تاثیرگذارترین عوامل در قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

شرکت‌های سازنده دستگاه حضور و غیاب

در بازار امروز شرکت‌ها و کمپانی‌های گوناگونی دست به تولید انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی زده‌اند. با توجه به اینکه شرکت و برند تولید کننده چه سابقه‌ای دارد و چه تعداد کالا را تولید و عرضه می‌کند نرخ نهایی دستگاه کارتی حضور و غیاب می‌تواند متغییر باشد. طبیعی است که هرچه شرکت مورد نظر سابقه بلند مدتی داشته باشد ممکن است هزینه بیشتری را در قبال سیستم کنترل ورود و خروج کارتی پرسنل مطالبه کند.

ضمانت دستگاه حضور و غیاب کارتی

متاسفانه در کشور ما معمولا ذهنیت خوبی از خدمات پس از فروش کالاهای تولید داخل به وجود نیامده است. اما لازم به یادآوری است که می‌زان گارانتی هر محصول از مواردی است که مشتری را ترغیب خواهد کرد به سمت یک کالا جذب شود یا نه. به این ترتیب قیمت دستگاه‌هایی که مدت زمان بیشتری از آنها پشتیبانی می‌شود بیشتر خواهد بود. همچنین نوع ضمانت و خدماتی که شامل می‌شود نیز در هزینه‌ای قصد دارید برای سیستم حضورغیاب اداری خود بپردازید، موثر است.

کیفیت قطعات مصرفی در دستگاه حضور و غیاب کارتی

همانطور که می‌دانید نوع قطعات مورد استفاده در دستگاه با استفاده از کارت حضور و غیاب از تاثیرگذارترین عوامل در قیمت سیستم کنترل ورود و خروج پرسنل کارتی محسوب می‌شود. افق تایم از جمله شرکت‌های تولیدکننده‌ای است که با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان خود از قطعات با کیفیت عالی استفاده می‌کند. هرچه کیفیت و اصالت قطعات مصرفی بیشتر باشد عمر دستگاه حضور و غیاب کارتی شما بالاتر خواهد رفت و کمتر دچار خرابی می‌شود. پس درصد کمتری وجود دارد که به تعمیر دستگاه حضور و غیاب احتیاج پیدا کنید و در نتیجه هزینه‌های مجموعه‌تان را بهتر مدیریت خواهید کرد.

اجزا تشکیل دهنده دستگاه‎‌ حضور و غیاب کارتی

واضح است که هر دستگاه حضور و غیاب کارت دار از جزئیات خاصی تشکیل شده است که اصطلاحا به این اجزا، ماژول گفته می‌شود. نوع و کیفیت هر کدام از این اجزا در قیمت تمام شده سیستم حضور و غیاب اداری کارتی شما تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال برنامه نصب شده بر روی دستگاه حضورغیاب کارتی با ساختار طراحی و کد نویسی مخصوص به خودش در نرخ موثر است. همچنین در بعضی از نوع‌های دستگاه حضور و غیاب کارتی علاوه بر شناسایی افراد از طریق کارت امکان تشخیص دیگری نیز وجود دارد. میزان حجم حافظه در نظر گرفته شده در دستگاه حضور و غیاب کارتی نیز بسیار مهم است. هر چه سیستم حضور و غیاب کارتی انتخابی شما ظرفیت مناسبی داشته باشد به شما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت تعداد بالایی از اطلاعات افراد پرسنل خود را در دستگاه ذخیره سازی کنید. طبیعی است که این آیتم نیز در نرخ دستگاه حضور و غیاب کارتی تاثیر می‌گذارد که لازم است در هنگام خرید به آن توجه کنید.

اجزا تشکیل دهنده دستگاه‎‌ حضور و غیاب کارتی
دستگاه حضور و غیاب کارتی بر چه اساس قیمت گذاری می‌شود؟

هرچه قطعات به کار رفته در دستگاه حضور و غیاب کارتی با کیفیت‌تر باشد قیمت تمام شده کالا بیشتر خواد شد.

قیمت سیستم حضور و غیاب کارتی چقدر است؟

مهم‌ترین عامل در تعیین هزینه دستگاه حضور و غیاب کارتی شرکت سازنده و برند تولیدکننده آن است.

http://ofv-co.ir/?post=12975

یک پاسخ

  1. سلام من یک دفتر اداری دارم با 12 عدد پرسنل، ممنون میشم برای خرید این سیستم منو راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟ و اینکه یک قیمت بهم بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *