تعمیر دستگاه حضور و غیاب

به تازگی متوجه شدید که سیستم حضور و غیاب شما دچار اشکال شده است. و باید به فکر تعمیر دستگاه حضور و غیاب سازمان خود باشید. اولین کاری که باید در این شرایط انجام دهید یافتن مشکل و ‌عیب‌یابی سیستم ساعت زنی اداره‌تان است. پس از این مرحله مشخص می‌شود که این ایراد قابل حل است یا خیر؟ در بسیاری از موارد با مراجعه به یک مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب مطمئن و معتبر می‌توان دستگاه را به خوبی تعمیر و مجدد از آن استفاده کرد. اما در برخی شرایط مثل فرسودگی بیش از حد توصیه می‌شود که نسبت به تعویض سیستم ساعت زنی خود اقدام کنید. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که در هر صورت لازم است جهت اطمینان از حفظ اطلاعات سازمانی حتما از یک نرم افزار حضور و غیاب خوب در کنار سیستم ساعت زنی خود، استفاده کنید. همچنین استفاده از خدمات یک مرکز مناسب برای ‌عیب‌یابی و تعمیر سیستم ساعت زنی بسیار حائز اهمیت است. بهترین مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب مجموعه شما، جایی است که علاوه بر تجربه و تخصص، معتبر و قابل اطمینان باشد. از باب هزینه تعمیر دستگاه حضور غیاب نیز باید گفت که پارامترهای زیادی بر نرخ تعمیر سیستم کنترل تردد پرسنل اثر خواهد داشت. مواردی نظیر نوع خرابی دستگاه، هزینه خرید قطعاتی از سیستم که باید عوض شوند و همچنین میزان دستمزد و تعرفه شرکت تعمیر کننده دستگاه ساعت زنی بر میزان قیمت در فاکتور تعمیر دستگاه حضور و غیاب شما تاثیرگذارند. افق تایم با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله خود در زمینه تولید و تعمیر انواع دستگاه کنترل ورود و خروج کارکنان در خدمت شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود در سایت افق تایم تماس بگیرید.

برای تعمیر دستگاه حضور و غیاب باید چه کار کرد؟

اولین اقدام برای تعمیر دستگاه حضور و غیاب چیست؟ به نظر شما چه زمانی باید به فکر تعمیر سیستم حضور و غیاب یک سازمان افتاد؟ چه زمانی باید دستگاه حضور و غیاب را تعمیر کرد؟ آیا وجود هر نوع مشکلی در سیستم حضور و غیاب، قابل تعمیر است؟ قبل از هر چیز باید بدانید که چرا دستگاه ساعت زنی شما خراب شده است. بنابراین برای رفع مشکل اول باید به فکر ‌عیب‌یابی دستگاه حضور و غیاب باشید. فرض کنید که مدیر یک بیمارستان هستید؛ به تازگی مشکلی برای سیستم حضور و غیاب هوشمند سازمان‌تان پیش آمده است. شما نمی‌دانید که مشکل از کجاست. اما آنچه مسلم است این است که دستگاه حضور و غیاب بیمارستان شما به خوبی قبل کار نمی‌کند. در یک شرایط این چنینی اولین کاری که می‌کنید، چیست؟ حتما با شرکتی که دستگاه حضور و غیاب خود را از آن تهیه کرده اید؛ تماس گرفته و مشکل را مطرح می‌کنید. اگر شانس بیاورید آن شرکت از خدمات پشتیبانی خوبی برخوردار باشد و به سرعت به محل مراجعه کرده و دستگاه شما را ‌عیب‌یابی می‌کند. در بسیاری از موارد شرکت فروشنده پاسخگو نیست و شما باید به راه حل‌های دیگری فکر کنید. حتما به دنبال یک تکنسین برای تعمیر سیستم کنترل ورود و خروج کارکنان خود می‌گردید. کسی که بتواند تشخیص دهد که چرا دستگاه ساعت زنی سازمان شما خراب شده است. در هر حال پس از بروز مشکل در دستگاه حضور غیاب، اولین کاری که باید انجام داد ‌عیب‌یابی دستگاه است. به عبارت دیگر باید بدانید که ایراد سیستم حضور و غیاب شما چیست. خوشبختانه در بسیاری از موارد می‌توان با صرف هزینه کمتر برای تعمیر دستگاه، مجددا از سیستم حضور و غیاب تعمیر شده استفاده کرد. اما بعضی از مشکلات بوجود آمده در دستگاه غیر قابل حل هستند و با تعمیر سیستم کنترل تردد کارکنان، برطرف نمی‌شوند.

چه زمانی باید دستگاه حضور و غیاب را تعویض کرد؟

به طور کلی در مواقعی که تعمیر دستگاه حضور و غیاب صرفه اقتصادی ندارد. باید از تعمیر آن منصرف شد. برای مثال تعمیر دستگاه ساعت زنی کارخانه شما دچار مشکل شده است. پس از عیب یابی دستگاه مشخص شد که خرابی دستگاه حضور و غیاب غیر قابل تعمیر است. مشخصا اگر سال‌هاست که از یک سیستم حضور و غیاب استفاده می‌کنید و تاکنون چند بار آن را تعمیر کرده‌اید؛ وقت آن رسیده است که دست از سر این دستگاه فرسوده برداشته و یک دستگاه حضور و غیاب جدید تهیه کنید. چرا که حتما پس از تعمیر دستگاه ساعت زنی کارخانه خود برای چندمین بار، این بار بدون هیچ اخطاری سیستم حضور و غیاب شما از کار خواهد افتاد. حتما می‌توانید تصور کنید که چه بلایی بر سر نظم کارکنان کارخانه خواهد آمد. همه چیز به یکباره به هم ریخته و آشفته خواهد شد. در این صورت اگر شانس با شما یار باشد و از قبل در کنار دستگاه کنترل ورود و خروج پرسنل از یک نرم افزار حضور و غیاب هم استفاده کرده باشید؛ می‌توانید از بابت حفظ اطلاعات سازمانی و از بین نرفتن آن، آسوده خاطر باشید. مثلا اگر از نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه برای مدیریت بهتر تردد کارکنان خود استفاده کرده باشید؛ پس از خرابی دستگاه، در صورتی که تعمیر دستگاه حضور و غیاب امکان پذیر نبود. اطلاعات سازمانی شما حفظ شده و به راحتی می‌توانید آن دیتاها را به سیستم ساعت زنی جدیدی که خریداری کرده اید؛ منتقل کنید. پس توصیه می‌کنیم که اگر دستگاه کنترل تردد پرسنل شما فرسوده شده است؛ به جای تعمیر به فکر تعویض دستگاه حضور و غیاب سازمان خود باشید. همچنین با خرید نرم افزار حضور غیاب می‌توانید از امنیت اطلاعات تردد کارکنان‌تان اطمینان حاصل کنید. برای اطلاع از قیمت نرم افزار کنترل ورود و خروج پرسنل و انواع آن، می‌توانید به افق تایم مراجعه کنید.

بهترین مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب

برای تعمیر دستگاه کنترل ساعت ورود و خروج کارمندان پس از ‌عیب‌یابی لازم است به دنبال یک مرکز تعمیر دستگاه حضور غیاب معتبر باشید. اما بهترین مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب کدام است؟ فرض کنید که شما مدیر یکی از ادارات آستان قدس رضوی هستید؛ سیستمی که برای ثبت ساعت حضور پرسنل خود تهیه کردید، نیار به تعمیر دارد. و باید به فکر عیب یابی و تعمیر آن باشید. مشخصا به سراغ اولین شخصی که ادعا کرد توانایی درست کردن دستگاه ساعت زنی شما را دارد؛ نخواهید رفت. طبیعی است که شما برای خرید سیستم حضور و غیاب در مشهد هزینه بالایی پرداخت کرده اید؛ ضمن اینکه اطلاعات این سازمان تا حدودی امنیتی بوده و نباید شخص دیگری به آن دسترسی پیدا کند. بنابراین بهترین مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب برای شما جایی است که در وهله اول کاملا متخصص باشد تا بتواند به خوبی دستگاه را تعمیر کرده و از افزایش هزینه شما جلوگیری نماید و در درجه دوم این مرکز باید کاملا قابل اطمینان و معتبر باشد تا شما از بابت افشای اطلاعات سازمانی خود نگران نباشید. بنابراین اگر بخواهیم مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب را بیان کنیم؛ باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • قدرت ‌عیب‌یابی صحیح دستگاه حضور و غیاب
  • تخصص بالا در تعمیر دستگاه ساعت زنی
  • معتبر و قابل اطمینان بودن مرکز تعمیر دستگاه کنترل تردد پرسنل

با توجه به نکات فوق پیشنهاد می‌کنیم که در صورت بروز اشکال در سیستم حضور  و غیاب اداره یا سازمان خود قبل از هر چیز با کارشناسان افق تایم تماس بگیرید. این شرکت با بهره‌گیری از تجربه و تخصص بالای متخصصان خود خواهد توانست دستگاه ساعت زنی شما را به خوبی تعمیر و از هزینه‌های بیشتر احتمالی جلوگیری کند. علاوه بر این افق تایم شرکت معتبر ارائه دهنده انواع خدمات حضور و غیاب است و شما می‌توانید از لحاظ حفظ اسرار سازمانی خود آسوده خاطر باشید. حال سوال مهم این است که هزینه تعمیر دستگاه کنترل تردد پرسنل چقدر خواهد شد؟

هزینه تعمیر دستگاه حضور و غیاب

اگر سیستم ساعت زنی مجموعه شما به تعمیر نیاز دارد؛ یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید هزینه تعمیر دستگاه حضور و غیاب است. موارد زیادی در محاسبه نرخ تعمیر سیستم کنترل تردد اداره، اثر خواهد داشت. مشخصا نوع خرابی و اشکال در سیستم ساعت زنی، اصلی‌ترین پارامتری است که بر میزان هزینه‌ای که باید داشته باشید؛ موثر است. بنابراین قبل از هر چیز لازم است کارشناس متخصص از شرکتی که برای تعمیر دستگاه انتخاب کردید؛ نسبت به ‌عیب‌یابی دستگاه حضور و غیاب اقدام کند. پس از بازدید از دستگاه و شناسایی مشکل، می‌توان نرخ تعمیر دستگاه حضور و غیاب را برآورد نمود. دومین موردی که بر میزان هزینه تعمیر موثر خواهد بود؛ میزان لوازم و قطعاتی است که لازم است تعویض شوند. فرض کنید ال سی دی دستگاه حضور و غیاب استارت آپ شما دچار شکستگی شده است. در این حالت شما باید قبل از هر چیز هزینه تعویض ال سی دی سیستم کنترل تردد کارمندان‌تان را در فاکتور تعمیر دستگاه ساعت زنی لحاظ کنید. به عنوان آخرین پارامتر موثر در مقدار نرخ تعمیر دستگاه کنترل تردد پرسنل، باید میزان حق الزحمه تکنسین و ارائه خدمات از سوی مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب را ذکر کرد. این پارامتر تاثیر زیادی بر نرخی که در فاکتور تعمیر سیستم ساعت زنی اداره شما ثبت می‌شود، خواهد داشت. با توجه به این موارد می‌توان پارامترهایی که بر هزینه تعمیر دستگاه حضور غیاب موثرند را به صورت زیر خلاصه کرد:

  • نوع خرابی دستگاه حضور و غیاب در مرحله ‌عیب‌یابی
  • هزینه تهیه قطعات و لوازمی که باید تعویض شوند
  • میزان دستمزد تکنسین و تعرفه مرکز تعمیر دستگاه حضور غیاب
ویژگی‌های اصلی بهترین مرکز حضور و غیاب چیست؟

قابل اطمینان و معتبر بودن، متخصص در تعمیر سیستم ساعت زنی سازمان و با تجربه در تشخیص مشکل دستگاه حضور و غیاب.

هزینه تعمیر دستگاه حضور و غیاب بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

با توجه به نوع مشکل بوجود آمده در دستگاه، قطعات تعویض شده و میزان تعرفه مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب، فاکتور تعمیر سیستم صادر خواهد شد.

http://ofv-co.ir/?post=12815

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *