دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

می‌دانید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره چیست؟ با ویژگی‌های دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره آشنایی دارید؟ از قیمت دستگاه ثبت ورود و خروج پرسنل تشخیص چهره اطلاع دارید؟ اگر به دنبال پاسخ دقیقی برای هر کدام از این سوالات هستید با افق تایم همراه شوید. یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک که بسیار پرطرفدار و با دقت هستند، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است. روش کار دستگاه حضور و غیاب شناسایی چهره بسیار آسان و بدون دردسراست به گونه که در ابتدا با استفاده از نمایشگر خود عکس‌هایی از صورت فرد شاغل در مجموعه گرفته خواهد شد و در زمان ورود یا خروج با ایستادن در مقابل نمایشگر و تطبیق تصویرش با عکسهای از پیش ضبط شده عملیات ثبت اطلاعات تردد انجام خواهد شد. طبیعی است که هرچه حساسیت و ابعاد نمایشگر دستگاه حضور و غیاب چهره بیش‌تر باشد از مزایای دستگاه به حساب خواهد آمد. بهترین دستگاه‌های حضور و غیاب شناسایی چهره برای تشخیص به نقاط کم‌تری از چهره فرد احتیاج خواهند داشت. همچنین با توجه به قیمت دستگاه حضور و غیاب با استفاده از تشخیص چهره لازم در خرید این کالا دقت فراوانی انجام گیرد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

معرفی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب با استفاده از تشخیص چهره از جمله دستگاه‌های با دقت بالا در بین سیستم‌های کنترل تردد پرسنل محسوب می‌شود. این سیستم‌های حضور و غیاب هوشمند با استفاده از شناسایی چهره‌ها اقدام به تشخیص هویت هر کدام از افراد می‌کنند. روش معرفی در این دستگاه‌ها تصاویری است که از هر شخص در زمان ثبت اطلاعات گرفته می‌شود. علت تعدد عکس‌ها شناسایی و تشخیص چهره پرسنل در حالت‌های متفاوت است. که زمان ثبت ساعات ورود و خروج را به حداقل برساند. دستگاه با دریافت تصویر هر فرد یک آنالیز دقیق با توجه به نقاط صورت فرد به صورت دو بعدی و سه بعدی انجام می‌دهد. سپس برای او کد دستوری اختصاص می‌دهد.یکی از عواملی که باعث شده است که دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص چهره به محبوب‌ترین دستگاه حضور و غیاب شناسایی چهره تبدیل شود قدرت و دقت بالا در تشخیص صورت هر فرد است که از تقلب و جابه‌جایی افراد شاغل در مجموعه جلوگیری می‌کند.دستگاه حضور و غیاب با استفاده از فناوری شناسایی چهره ویژگی‌های متعدد دیگری نیز دارد.

ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

نحوه کار دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره

سیستم‌های حضور و غیاب هوشمند تشخیص چهره ویژگی‌های متعددی دارند که با توجه به همین قابلیت‌ها به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. دستگاه‌های شناسایی چهره حضور و غیاب با استفاده از اشعه ماورا قرمزی که در فناوری ساختش به کار رفته است قابلیت این را دارد که در نور کم نیز چهره و صورت اشخاص را شناسایی کنند و اطلاعات ترددش را ثبت نمایند. مهم‌ترین عاملی که دستکا‌های حضور و غیاب تشخیص چهره را از یکدیگر متمایز می‌کند صفحه نمایش هریک از آنهاست. هرچه صفحه نمایش به کار رفته در دستگاه تولید شده بزرگ‌تر باشد. پروسه معرفی کاربر به دستگاه کوتاه‌تر شده و با سرعت بیش‌تری اطلاعات ورود و خروجش ثبت می‌گردد. وجه تمایز دستگاه حضور و غیاب با استفاده از نوآوری تشخیص چهره با دیگر دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک مانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی توانایی تشخیص با دقت بالا است. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید و یا بررسی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت را دارید به صفحه مربوط به این کالا مراجعه کنید. از دیگر ویژگی‌های برتر دستگاه شناسایی چهره حضور و غیاب عدم نیاز به تماس فیزیکی برای معرفی است. با فرض اینکه این دستگاه را به عنوان دستگاه حضور و غیاب کارخانه خود انتخاب کرده‌اید، با توجه به وجود تعداد زیاد نیرو در سازمان شما از آنجایی که دیگر لازم نیست هیچ کدام از آنها به صورت فیزیکی خود را به دستگاه حضور و غیاب معرفی کنند. از سرایت بسیاری از بیماری‌ها هم مانند کووید 19 جلوگیری می‌کنید و همین مسئله روند رو به رشد نمودار عملکرد کارخانه شما را متوقف نمی‌کند. اما باید گفت که در بین انواع دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره تعدادی از آنها بالاتر از مدل‌های دیگر به عنوان بهترین دستگاه حضور و غیاب شناخته می‌شوند.

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره علاوه بر شناسایی چهره با استفاده از ویژگی‌ها و نقاط صورت هر فرد و انطباقش با الگوهایی که از قبل در حافظه خود ذخیره کرده است؛ ویژگی‌های بالاتر دیگری نیز دارد که باعث تمایز آنها می‌شود. بهترین سیستم کنترل تردد پرسنل تشخیص چهره نمایشگری با ابعاد مناسب و حساسیت بسیار بالایی دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن چهره پرسنل و نیروهایتان را تشخیص خواهد داد. همچنین برترین دستگاه حضور و غیاب شناسایی چهره قابلیت محاسبه دقیقی برای حقوق و دستمزد کارمندان شاغل در مجموعه تان را خواهد داشت. و دغدغه شما را برای محاسبات طولانی مدت مالی کاهش می‌دهد. عالی‌ترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می‌تواند صورت افراد را حتی با شناسایی نقاط کمی با تصویر از پیش ضبط شده از شخص تطبیق دهد. به این معنی که اگر به هر دلیلی قسمتی از چهره پوشیده شده باشد بازهم می‌توانید از برترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بهره‌مند شوید. در نسخه‌های آخر ارائه شده سیستم‌های حضور و غیاب اداری تشخیص چهره که از جمله بهترین آنهاست، سعی شده است به صورت کامل مشکلات مدل‌های قدیمی رفع شود. چالش‌هایی از قبیل توانایی عدم تشخیص چهره با عکس و یا امکان خطا در مکان‌های با نور کم و یا با نور زیاد. به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با بهترین کیفیت ممکن هستید؟

احراز هویت با دستگاه حضور و غیاب چهره

خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

خرید دستگاه حضور و غیاب شناسایی صورت با توجه به تکنولوژی پیشرفته‌ای که دارد از جمله خریدهای پرهزینه برای یک کسب و کار محسوب می‌شود. تصور کنید شما مسئولیت خرید دستگاه حضور و غیاب بانک را به عهده دارید پس لازم است قبل از خرید و پرداخت هزینه از کیفیت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مطلع شوید تا خریدی بدون ضرر را داشته باشید. همچنین در زمان خرید به کاربری فضایی که می‌خواهید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره را در آن راه اندازی کنید، دقت کافی را داشته باشید. به عنوان مثال دستگاه حضور و غیاب مدارس به دلیل رفت وآمد زیاد ممکن است دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر دستگاه حضور و غیاب داشته باشید. پس بهتر است از شرکت‌هایی خریدتان را انجام دهید که علاوه بر فروش انواع محصول، خدمات پس از فروش خوبی نیز داشته باشند. پس اگر برای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره به دنبال کمپانی مطمئنی هستید؟ توصیه می‌کنیم به سایت افق تایم مراجعه کرده و از محصولات متعدد این برند  که در حوزه دستگاه کنترل تردد پرسنل و نرم افزار حضور و غیاب است، دیدن نمایید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره را از چه شرکتی تهیه کنم؟

توصیه ما به شما شرکت افق تایم است که علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، خدمات پس از فروش کاملی نیز دارد.

مهم‌ترین ویژگی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره چیست؟

در زمان استفاده از دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره نیازی نیست به صورت فیزیکی تماسی با دستگاه برقرار کنید که همین امر از سرایت بیماری‌های واگیردار جلوگیری خواهد کرد.

http://ofv-co.ir/?post=12855

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *