قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

تعرفه دستگاه‌های حضور و غیاب با یک دیگر می‌تواند وابسته به نوع آن متفاوت باشد. قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین دار به دلیل دارا بودن دوربین از دیگر دستگاه‌ها اندکی بالاتر است. البته توجه داشته باشید که نوع دوربین به کار رفته و همچنین کیفیت دوربین دستگاه ورود و خروج می‌تواند پارامتر مهم و اساسی برای سنجش تعرفه دستگاه حضور و غیاب باشد.  از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

باطری دستگاه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

دارا بودن نرم افزار حضور غیاب اندروید

و…

قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین دار چقدر است؟

ارائه مبلغ دقیق برای دستگاه حضور و غیاب دوربین دار شاید به دلیل نوسانات بازار ارز و همچنین افزایش قیمت طلا و… امکان پذیر نباشد. اما در حالت کلی می‌توان گفت که یک دستگاه حضور و غیاب دوربین‌دار  در بازار در حال حاضر چیزی حدود 5 تا 15 میلیون تومان می‌تواند قیمت داشته باشد. هرچند این رقم تنها حدود قیمت را مشخص می‌کند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین‌دار

در حالت کلی از دستگاه ورود و خروج دوربین دار در مکان‌هایی استفاده می‌شود که میزان اهمیت ورود و خروج افراد یک پله بالاتر از مکان‌های عمومی باشد. در ادامه بیشتر در رابطه با اهمیت عوامل تاثیرگذار در افزایش قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین‌دار اطلاعاتی را بیان خواهیم کرد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه حضور و غیاب دوربین‌دار

نوع دوربین مورد استفاده در دستگاه حضور و غیاب

یکی از مهم‌ترین مواردی که تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی دستگاه حضور و غیاب دارد، نوع دوربین دستگاه است. مشخصات دوربین هرچقدر بیشتر و بالاتر باشد، هزینه تمام شده دستگاه حضور و غیاب بالاتر خواهد رفت.

به عنوان مثال در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب استارت آپ نیازی نیست حتما از نوع دوربین دار باشد، چرا که استفاده از این نوع سیستم‌های حضور و غیاب معمولا در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که اهمیت و حساسیت بالایی در ورود و کنترل تردد وجود داشته باشد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

هر دستگاه الکترونیکی و مکانیکی نیاز دارد که پس از هر مدت زمان مشخص سرویس شود تا نیازی به تعمیر دستگاه حضور و غیاب نباشد. یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند به میزان قابل توجه‌ای روی افزایش یا کاهش هزینه دستگاه حضور و غیاب دوربین دار تاثیرگذار باشد، مدت زمان خدمات پشتیبانی و همچنین نوع خدمات پشتیبانی است که قرار است مجموعه مورد نظر ارائه دهد.

هزینه ارزان دستگاه حضور و غیاب ارزان

در صورتی که نیاز به دستگاه حضور و غیاب ارزان دارید و همچنین می‌خواهید از خدمات مجموعه افق تایم استفاده کنید، حتما همین حالا با برای خرید دستگاه حضور و غیاب در مشهد ما تماس بگیرید.

هزینه ارزان دستگاه حضور و غیاب ارزان
http://ofv-co.ir/?post=12968

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *