دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب رمزی را تا چه اندازه می‌شناسید؟ با مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه ساعت زنی کدی آشنایی دارید؟ می‌دانید قیمت دستگاه حضور و غیاب با استفاده از رمز چگونه محاسبه می‌شود؟ دستگاه‌ کدی حضور و غیاب بر پایه رمزهایی که برایش تعریف می‌کنیم به ثبت ساعات‌های ورود و خروج می‌پردازید. سیستم‌های حضور و غیاب اداری کد دار در برخی موارد امنیت بالاتری دارند که به همان نسبت قیمت‌هایشان متفاوت می‌شود. همچنین برترین دستگاه حضوروغیاب رمزی قابلیت سینک شدن به گوشی‌های موبایل را دارد. و دسترسی را برای مدیریت بهتر و تسلط بر عبور و مرور نیروها را آسان‌تر می‌کند. دقت کنید که قبل از خرید دستگاه‌های حضورغیاب با استفاده از رمز به صورت کامل مزایای هر کدام را بررسی کنید تا خریدی بدون پشیمانی را تجربه کنید.

سیستم حضور و غیاب رمزی چیست؟

معرفی دستگاه حضور و غیاب با استفاده از کد

دستگاه حضور و غیاب کدی همانطور که از اسمش مشخص است با استفاده از کدها شناسایی می‌کند. اگر شما برای مدرسه‌ای که در آن مسئولیت معاونت را به عهده دارید، دستگاه حضور و غیاب مدرسه با استفاده از کد را پیشنهاد داده‌اید. بدانید که اساس این دستگاه‌ها رمزهایی است که برایشان تعریف می‌کنید، است. به این صورت که برای هریک از دانش آموزان رمز و کدی مختص به خودش به دستگاه معرفی می‌کنید و دستگاه او را با همان رمز خواهد شناخت و اطلاعات تردد را بر اساس کدهای از پیش تعیین شده در اختیار شما خواهد گذاشت. استفاده از دستگاه حضور و غیاب رمزی فرآیند شناسایی را کوتاه تر از نمونه‌های قبلی مانند دستگاه پانچی حضور و غیاب می‌کند. بهره گیری از دستگاه حضور و غیاب رمزدار به مجموعه شما این امکان را خواهد داد تا ورود و خروج نیروها را به درستی و با دقت ثبت کنید. گاها در بعضی از مجموعه‌ها نبود کنترل کافی بر روی رفت و آمدهای هر یک از اعضای شاغل، آسیب‌های جدی و غیر قابل جبرانی را به بار خواهد آورد و در نمودار عملکردی سازمان شیبی رو پایین را شاهد خواهید بود. در نظر بگیرید که هر کدام از انواع دستگاه‌های ساعت زنی رمزدار مزایا و قابلیت‌های متنوعی دارد.

خرید سیستم حضورغیاب کدی

ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب رمزی

با اولین نگاه به دستگاه حضور و غیاب رمزی در همه انواعی که دارد یک نقطه مشترک در بین همه انها خواهید دید و آن وجود صفحه کلیدی است که با استفاده از ان رمز و کد تعیین شده هر فرد به دستگاه داده می‌شود. همچنین در بعضی از انواع بر روی هر دکمه علاوه بر عدد، حروف انگلیسی نیز دیده می‌شود که به اشخاص این امکان را می‌دهد که رمزشان را ترکیبی از حروف و اعداد انتخاب کنند که با استفاده از این روش از رمزگذاری امنیت حفظ اطلاعات بالا رفته و از هک شدن دستگاه حضور و غیاب رمزی جلوگیری خواهد شد. در همه دستگاه‌های حضور و غیاب با استفاده از رمز حافظه‌ای برای نگه داری اطلاعات تردد مجموعه وجود دارند که امکان بک آپ گیری را نیز به فرد مسئول خواهند داد. در نظر داشته باشید که لازم است ابتدا با تمام ویژگی‌های منحصر به یک مدل دستگاه آشنا شده و سپس با توجه به ماهیت کسب و کارتان انتخاب کنید. طبیعی است که بهترین دستگاه حضور و غیاب رمزی ابزاری است که همه نیازهای شما و بیزینس‌تان را فراهم کند.

بهترین دستگاه حضوروغیاب با استفاده از رمز

به نظر شما بهترین دستگاه حضور و غیاب با استفاده از رمز دارای چه ویژگی‌هایی است؟ با فرض اینکه تعدادی از ویژگی‌ها در همه دستگاه‌های حضور و غیاب رمزی تکرار می‌شود و به نوعی ویژگی‌های عمومی محصول هستند. بهترین دستگاه حضور و غیاب با استفاده از رمز امکانات دیگری نیز دارد که باعث تمایز دستگاه با سایرین شده است. در برترین دستگاه کنترل تردد پرسنل امکان گزارش گیری آنی و لحظه‌ای وجود دارد. همچنین عالی‌ترین دستگاه حضور و غیاب در زمان قطعی برق نیز به شما خدمات می‌دهد و امکان ثبت را برای‌تان فراهم کرده‌اند. بهترین سیستم حضوروغیاب هوشمند کدی امکان سینک شدن به دستگاه‌های الکترونیکی را داشته و شما می‌توانید با نصب هر کدام از نرم افزار‌های متناسب با سیستم عامل گوشی‌تان از جمله نرم افزار حضور و غیاب اندروید و یا نرم افزار حضور و غیاب ای او اس به راحتی اطلاعات دستگاه را بر روی گوشی خود نیز داشته باشید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب پسوردی

خرید دستگاه حضور و غیاب کدی

قصد خرید دستگاه حضور و غیاب کدی را مجموعه کارخانجات خود دارید؟ حتما با توجه به بررسی‌های دقیقی که تا به حال داشته‌اید به این نتیجه رسیده‌اید که بهترین راه برقراری انضباط گروهی در محل کارتان، خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه با استفاده از کد است. اما دقت کنید که علاوه بر هزینه تمام شده در هنگام خرید لازم است به فروشگاهی که می‌خواهید از آن خریدتان را انجام دهید هم دقت کنید. یک شرکت معتبر علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت به قدری به کالاهای خود اطمینان دارد که ضمانت وگارانتی بلند مدتی را برای مشتریانش در نظر خواهد گرفت. پیشنهاد ما به شما خرید از برند افق تایم است. زیرا هر آنچه را که در حوزه کنترل و مدیریت تردد بخواهید می‌توانید با کیفیت باورنکردنی در افق تایم مشاهده کنید. از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب گرفته تا دستگا‌ه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره را می‌توانید در سایت اختصاصی این مجموعه مشاهده کنید.

بهترین شرکت برای خرید دستگاه حضور و غیاب رمزی کدام است؟

افق تایم یکی از برترین شرکت‌های ارائه دهنده محصولات و خدمات پس از فروش کنترل ورود و خروج پرسنل است.

آیا دستگاه حضور و غیاب رمزی با کد دار تفاوتی دارد؟

خیر، در واقع دستگاه حضور و غیاب رمزدار همان سیستم کنترل تردد پرسنل کدی است.

http://ofv-co.ir/?post=12794

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *