دستگاه حضور و غیاب باشگاه ورزشی

یک سیستم حضور غیاب باشگاه ورزشی(Gym Attendance Device) چطور ‌می‌تواند به افزایش درآمد و اعتبار مجموعه شما کمک کند؟ سیستم کنترل تردد باشگاهی مطمئنا نظم حضور را به طرز مطلوبی در فضای باشگاه برقرار خواهد کرد. وجود نظم در مجموعه‌های ورزشی به ایجاد حس اعتماد و اعتبار بخشی به نام مجموعه بسیار کمک خواهد کرد. در نتیجه شما علاوه بر کسب جایگاه حرفه ای در حوزه فعالیت خود، افزایش درآمد هم خواهید داشت. عملکرد دستگاه حضور و غیاب باشگاهی با توجه به نوع مدل و قابلیت‌های موجود در آن متفاوت خواهد بود؛ برخی از مدل‌ها توسط تشخیص چهره ساعت ورود و خروج اعضا و مربیان باشگاه را ثبت ‌می‌کنند. برخی دیگر به وسیله اسکن اثر انگشت یا کارت تردد باشگاهی. در هر حال مهم این است که خرید سیستم حضور و غیاب باشگاهی برای مجموعه ورزشی شما یک ضرورت است. اگر به مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دستگاه نیاز دارید با شماره‌های مندرج در افق تایم تماس حاصل فرمایید.

دستگاه حضور و غیاب باشگاهی چیست؟

حتما پیش آمده است که برای رسیدن به تناسب اندام در یک باشگاه ورزشی ثبت نام کرده‌اید. چه نکاتی شما را برای ثبت نام در آن مجموعه ورزشی خاص ترغیب می‌کند؟ در واقع انواع دستگاه حضور و غیاب به حفظ نظم و افزایش راندمان کاری در مجموعه‌ها و سازمان‌های مختلف استفاده می‌شوند. به همین منظور سیستم حضور غیاب باشگاه(Gym) نیز برای نظم بخشیدن به حضور مربیان و ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد. حال فرض کنید که شما مدیر یک مجموعه ورزشی هستید و یکی از اعضای باشگاه‌تان برای تمرین مراجعه کرده است. فضای باشگاه شلوغ است و شما نمی‌دانید چه کسی در چه ساعتی وارد باشگاه شده و تمرین خود را آغاز کرده است. به نظر شما چه پیش خواهد آمد؟ ممکن است برخی از اعضا مدت زمان بیشتری به تمرین خود ادامه دهند و به موقع Gym را ترک نکنند. این کار باعث ‌می‌شود که فضا بیش از پیش شلوغ شده و در نتیجه بی‌نظمی ‌ایجاد خواهد شد. اتفاق دیگری که امکان دارد رخ دهد این است که یک یا چند نفر از اعضای باشگاه در این شرایط آشفته، کمتر از مدت زمان متعلق به خود از امکانات باشگاهی استفاده کنند. احتمالا از وضعیت پیش آمده ناراضی خواهند بود و دیگر به باشگاه ورزشی شما مراجعه نمی‌کنند. مطمئنا شما به عنوان مدیر یک باشگاه ورزشی به هیچ وجه دوست ندارید چنین اتفاقی بیفتد. همچنین اگر مربیانی که در مجموعه شما مشغول به فعالیت‌‌اند؛ در ساعات مقرر، به موقع و منظم در باشگاه حاضر نشوند. حتما باعث بروز بی‌نظمی در مجموعه شما خواهند شد. بنابراین یک دستگاه حضور غیاب باشگاه در مدیریت مجموعه ورزشی‌تان کمک خواهد کرد.

نحوه عملکرد سیستم حضور غیاب باشگاه

به نظر شما دستگاه حضور و غیاب باشگاهی خوب به چه صورت عمل ‌می‌کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای کنترل ساعت ورود و خروج اعضا و مربیان یک مجموعه ‌می‌توان از سیستم‌های مختلفی استفاده کرد. هر یک از این مدل‌ها از نحوه عملکرد خاصی برای کنترل تردد باشگاه استفاده می‌کنند. بر این اساس انواع رایج این دستگاه‌ها عبارت‌‌اند از:

  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

این دستگاه با استفاده از شناسایی ویژگی‌ها و زوایای منحصر بفرد هر یک از افراد، ساعت حضور و غیاب آن‌ها را ثبت ‌می‌کند. استفاده از سیستم هوشمند حضور غیاب تشخیص چهره تا حد زیادی امکان تقلب و هک سیستم کنترل ورود و خروج کارکنان را کاهش ‌می‌دهد.

  • دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

یکی از سیستم‌های رایج و البته با دقت که به عنوان سیستم کنترل تردد باشگاهی استفاده ‌می‌شود؛ دستگاه کنترل ورود و خروج اثر انگشتی است. این دستگاه با اسکن اثر انگشت افراد قادر است مدت زمان حضور و استفاده افراد از خدمات باشگاهی را ثبت نماید.

  • دستگاه حضور غیاب کارتی

استفاده از سیستم حضور و غیاب کارتی برای باشگاه‌های ورزشی بسیار متداول است. این دستگاه‌ها به دلیل قیمت پایین خود، صرفه اقتصادی بالایی دارند؛ ضمن اینکه برای یک مجموعه ورزشی مانند باشگاه استفاده از کارت تردد معقول به نظر ‌می‌رسد. چرا که علاوه بر کنترل حضور و غیاب ‌می‌توان از این کارت به عنوان کارت شناسایی اعضای باشگاه و مربیان نیز استفاده کرد.

به طور کلی دستگاه حضور و غیاب باشگاهی معمولا دارای امکانات و قابلیت‌های متنوعی است. لازم به ذکر است که اطلاعات فردی، مدت زمان مجاز ترم برای هر یک از اعضا، بازه زمانی و میزان ساعت استفاده از خدمات باشگاه و سایر اطلاعات این چنینی در دستگاه کنترل تردد باشگاهی قابل ذخیره سازی است. مسلما هر یک از این قابلیت‌ها بر مزایای استفاده از این سیستم حضور و غیاب در مجموعه ورزشی شما خواهد افزود.

مزایای دستگاه حضور و غیاب باشگاه

یکی از اصلی‌‌ترین مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب باشگاه، برقراری نظم و جلوگیری از بروز آشفتگی در مجموعه شما است. اگر کسی که برای ثبت نام ترم جدید به باشگاه‌‌تان مراجعه کرده، با یک فضای شلوغ و بی نظم مواجه شود؛ احتمال اینکه از ثبت نام منصرف شود بسیار زیاد خواهد بود. بنابراین ‌می‌توان گفت که خرید دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه ورزشی شما به افزایش تعداد اعضا و در نتیجه بیشتر شدن درآمدتان منجر شود.

خرید سیستم حضور و غیاب باشگاه

مهم‌‌ترین دلیل ضرورت خرید دستگاه حضور غیاب باشگاه چیست؟  شاید بتوان گفت که مهم‌‌ترین دلیل افزایش اعتبار مجموعه شما است. به عبارت دیگر اگر به حفظ اعتبار و ماندگار شدن برند خود در ذهن مخاطبان احتمالی‌تان اهمیت ‌می‌دهید پیشنهاد ‌می‌کنیم که همین حالا نسبت به خرید دستگاه کنترل تردد باشگاهی اقدام کنید. همچنین برای اطمینان از حفظ اطلاعات پرسنل و اعضای مجموعه و از بین رفتن ناگهانی دیتای ورود و خروج پیشنهاد ‌می‌کنیم که در کنار سیستم حضورو غیابی که تهیه کردد از یک نرم افزارکنترل تردد پرسنل نیز استفاده نمایید.  برای خرید و مشاوره در مورد قیمت انواع دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور غیاب به افق تایم مراجعه کنید.

سیستم‌های رایج به عنوان دستگاه حضور و غیاب باشگاه ورزشی کدامند؟

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، سیستم حضور غیاب کارتی.

چگونه دستگاه حضور غیاب باشگاهی می‌تواند در آمد مجموعه ورزشی را افزایش دهد؟

برقراری نظم در فضای باشگاه موجب رضایت اعضای عضو در مجموعه مجموعه ورزشی شما شود؛ بنابراین اعتبار شما زیادتر شده و مراجعین‌تان بیشتر خواهد شد.

http://ofv-co.ir/?post=12970

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *