دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

به دنبال بررسی ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی هستید؟ می‌خواهید دستگاه اثر انگشتی ارزان قیمتی را برای کسب و کار خود خریداری کنید؟ با افق تایم همراه باشید. دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی از متداول‌ترین انواع دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک به شمار می‌روند. از آنجایی که دستگاه‌های حضور و غیابی که با نوآوری بیومتریک ساخته‌ شده‌اند، هر فرد با ویژگی‌های منحصر به فردش از جمله اثر انگشت به دستگاه معرفی می‌شوند، بسیار پر طرفدار هستند. و خیلی زود جایگزین دستگاه‌های حضور و غیاب اولیه پانجی و انواع دیگری از همین دست شدند. در بهترین دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی سنسورها بسیار با کیفیت هستند و با دقت در زمان کوتاهی اثر انگشت هر فرد را تشخیص می‌دهند. نرم افزار دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نیز می‌تواند تکمیل کننده خدمات دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت باشند و در محاسبات مالی به کمک تیم حسابداری شما بیایند. یادآوری این نکته نیز ضروری است که دستگاه‌های حضوروغیاب اثر انگشتی در کنار ویژگی‌های مثبت دارای معایبی نیز هستند که ممکن است با توجه به ماهیت کسب و کارتان تشدید شوند. اما باز هم  دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی با توجه به قیمت مناسب و قابلیت‌های عمومی توجیهی برای خرید دارند.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

معرفی دستگاه حضور و غیاب اثرانگشت

دستگاه اثر انگشت حضور و غیاب بر اساس اثر انگشت‌ها برنامه ریزی شده اند. و هر فرد را از طریق اثر انگشتی که در ابتدا به آن معرفی کرده است می‌شناسد. علت کاربرد فراوان دستگاه حضوروغیاب با فناوری اثر انگشت دقت بسیار بالا در ثبت اطلاعات تردد است . در این دستگاه‌ها امکان جایگزینی افراد به جای یکدیگر غیر قابل ممکن است. به همین منظور اغلب مدیران کسب و کارهایی مانند مدیران کارخانه برای خرید دستگاه کنترل ورود و خروج پرسنل کارخانه خود به این نوع از سیستم‌های حضور و غیاب هوشمند متمایل می‌شوند. تصور کنید برای فروشگاه زنجیره‌ای خود دستگاه حضور و غیاب فروشگاه زنجیره‌ای از نوع اثر انگشت را انتخاب کرده‌اید. با توجه به اینکه در فروشگاه شما تعداد زیادی نیرو مشغول به کار هستند که شیفت‌های کاری متفاوتی دارند. با تهیه دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت می‌توانید تا حد زیادی اشتباه و خطا در ثبت ساعات تردد را کاهش دهید و موجب عملکرد بهتر هر کدام از کارکنان‌تان باشید. همان طور که می‌دانید در استارت اپ‌ها جوی دوستانه و صمیمانه‌ای وجود دارد که ممکن است موجب شود از یکدیگر برای ثبت ساعت ورود و خروج خود کمک بخواهند. اگر برای مجموعه استارت اپی خود دستگاه حضور و غیاب اداری استارت اپ  اثر انگشت را خریداری کرده‌ باشید دیگر امکان این جابه‌جایی وجود نخواهد داشت و هر فرد فقط در صورت حضور خودش در مجموعه می‌تواند ساعت ورود بزند. که این قدم بزرگی در برقراری نظم محسوب می‌شود. لازم به یادآوری است که قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با توجه به ویژگی‌های موجود در سیستم حضور و غیاب هوشمند اثر انگشت متفاوت خواهد بود.

ویژگی‌های بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

به دلیل انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ممکن است در زمان انتخاب دچار سردرگمی شوید. و در جستجوی بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت باشید. لازم است بدانید که برترین دستگاه حضوروغیاب از نوع اثر انگشتی آن سنسور بسیار قوی‌ای برای تشخیص اثر انگشت هر فرد دارد که باعث می‌شود زمان صرف شده برای ثبت اطلاعات رفت و آمدها را به حداقل برساند. و از تجمع پرسنل و ایجاد صف‌های طولانی جلوگیری می‌کند. همچنین عالی‌ترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت علاوه بر ثبت با دقت رفت و آمدها امکانات و قابلیت‌های دیگری نیز دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهترین دستگاه اثر انگشت کنترل تردد پرسنل، حجم حافظه بسیار بالایی برای ذخیره سازی دارد.
  • امکان اتصال usb فلش برای انتقال ثبت شده در برترین نوع دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی وجود دارد.
  • نحوه کار با دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی عالی بسیار آسان است.
  • در بهترین دستگاه حضور و غیاب بر پایه اثر انگشت امکان هک دستگاه حضور و غیاب به حد زیادی پایین خواهد بود.
  • سنسورهای اثر انگشت در برترین مدل‌های دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ضدآب و ضد گرد و غبار هستند.
  • یک دستگاه حضور و غیاب عالی اثر انگشتی امکان سینک شدن به نرم افزار‌دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی را دارد و علاوه بر آن قابلیت اتصال به سایر نرم افزارهای حضور و غیاب را نیز دارد.

نرم افزار دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

می‌دانید وجود نرم افزار دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی می‌تواند تا چه حدی در عملکرد و دقت محاسبات مالی سازمان شما تاثیرگذار باشد؟ جالب است بدانید که با داشتن نرم افزار حضور و غیاب اثر انگشت می‌توانید به راحتی اطلاعات موجود و ثبت شده در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی را استخراج کرده و در محسابات حقوقی و دستمزدهای ماهانه پرسنلتان تاثیر دهید. با این نرم افزار دستگاه حضوروغیاب اثر انگشتی می‌توانید مرخصی‌های ساعتی و اضافه کاری‌های هر فرد را بر اساس بازه زمانی که می‌خواهید و مشخص کرده‌اید، تعیین کنید و بر روی دریافتی‌اش اعمال کنید. واضح است که در نبود این نرم افزار حضور و غیاب اثر انگشت زمان زیادی صرف حساب‌های مالی ماهانه و سالانه می‌شد.

معایب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه اثر انگشتی حضور و غیاب در کنار مزایای متعددی که برای کاربران خود ارائه می‌دهد. معایبی نیز دارد. که البته بسته به مدل سیستم حضور و غیاب اداری اثرانگشتی متفاوت است. همانطور که یک سنسور با حساسیت بالا می‌تواند یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی را تبدیل به برترین نوع در مدل‌های مشابه خود کند. سنسور ضعیف در تشخیص اثر انگشت نیز از ایرادات مهم این قبیل دستگاه‌ها محسوب می‌شود. قابل حدس خواهد بود که یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با پایین بودن حساسیت سنسور خود می‌تواند زمان زیادی را از ساعت کاری مفید سازمان شما را به هدر دهد. و حتی موجب بی نظمی و در نهایت استفاده دوباره از دفترچه‌های کاغذی حضور و غیاب شوند. از دیگر معایبی که دستگاه‌های اثر انگشتی حضور و غیاب دارند که به خصوص در شرایط کنونی و همه گیری بیماری کرونا بسیار مورد توجه است؛ انتقال آلودگی بین پرسنل شاغل در محیط کار است. همانطور که قطعا با گذشت دوسال از شرایط کرونایی حاکم بر دنیا می‌دانید سطوح به خصوص در محیط‌های عمومی و پر رفت و آمد یکی از راه‌های انتقال بیماری محسوب می‌شود. و همین موضوع برای دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی نوعی چالش محسوب می‌شود. همچنین اگر در مناطقی آب و هوای سرد و خشک هستید و از دستگاه حضوروغیاب اثر انگشتی استفاده می‌کنید حتما به این مشکل برخورده‌اید که دستگاه انگشت شما و یا پرسنل شما را که ممکن است بر اثر سرما ترک خورده باشد را شناسایی نمی‌کند.

و یا در اغلب محیط‌های کارگاهی که نوع اثر انگشت را برای دستگاه حضور و غیاب کارگاه خود انتخاب کرده‌اند معمولا به دلیل سروکار داشتن نیروها با ابزارآلات و مصالح اکثرا دستانشان دارای زخم‌های متعددی است که باز هم موجب نشناختن دستگاه خواهد شد.

پس لازم است قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به نوع کسب وکار خود و ویژگی‌های مدل انتخابی خود دقت نمایید.

خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت

اگر بررسی‌های لازم را انجام داده‌اید و تصمیم قطعی برای خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت دارید. لازم است دقت کنید که از بین مدل‌های متفاوت دستگاه‌ حضور و غیاب اثر انگشت کدام را انتخاب خواهید کرد. با توجه به مطالب گفته شده و اهمیت حساسیت سنسور اثر انگشت و قابلیت‌های دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی مشخص است که هرچه این امکانات بیش‌تر باشد هزینه شما برای خرید دستگاه کنترل تردد پرسنل اثر انگشت نیز بیشتر خواهد شد. پس در نظر داشته باشید که برای چه برندی قرار است هزینه کنید. پیشنهاد ما به شما خریدی مورد اطمینان و رضایت بخش از افق تایم است. اگر به سایت این مجموعه سر بزنید مشاهده خواهید کرد که این مجموعه به صورت کاملا تخصصی در این حوزه فعالیت دارد. و انواع نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه که مناسب برای بیزینس‌های عظیم است را در محصولات خود جای داده است.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ارزان را ازکجا بخرم؟

اگر به دنبال خرید دستگاه حضوروغیاب اثر انگشتی با قیمت مناسب و با کیفیت بالا هستید، به افق تایم مراجعه کنید.

برترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت چه ویژگی‌هایی دارد؟

عالی ترین نوع دستگاه کنترل ورود و خروج پرسنل اثر انگشتی سنسوری ضد گرد و غبار و ضد آب دارد.

http://ofv-co.ir/?post=12817

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *