قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

می‌خواهید دستگاه حضور و غیاب با استفاده از تکنولوژی اثر انگشت بخرید؟ پس حتما به دنبال قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی هستید؟ برای خرید با اطمینان لازم است ابتدا با انواع دستگاه اثر انگشتی حضور و غیاب آشنا شوید و قیمت هر یک را در فروشگاه‌های مختلف بررسی کنید. اول باید در نظر داشته باشید که شیوه قیمت گذاری یک دستگاه حضوروغیاب اثر انگشتی چگونه است؟ تا بتوانید بررسی کنید قیمت ارائه شده یک شرکت برای محصول مورد نظرتان مناسب است یا خیر. همانطور که میدانید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی از خانواده دستگاه حضور و غیاب بیومتریک به شمار میرود که دارای بخش‌های منحصر به فردی برای شناسایی است. مشخص است که قطعات استفاده شده در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی هرچه کیفیت بیشتری داشته باشد قیمت تمام شده سیستم بیشتر خواهد شد. علاوه بر قطعات به کار رفته عوامل دیگری نیز در نرخ تمام شده سیستم حضور و غیاب هوشمند اثر انگشتی نیز تاثیر گذار است که در ادامه به هریک از آنها می‌پردازیم. همچنین در نظر داشته باشید برای خرید یک دستگاه حضور و غیاب ارزان اثر انگشتی و کم هزینه ضروری است که فروشگاهی مناسبی را انتخاب کنید تا بیشترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب انگشتی

اگر به صورت مداوم به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی بوده‌اید حتما با شرکت‌های سازنده مختلفی در این حوزه آشنا هستید. همین تعدد تولیدکنندگان ممکن است شما را برای انتخاب دچار سردرگمی کند. پس لازم است به سابقه و محصولات تولید شده شرکت دقت کنید. واضح است که هر چقدر که برند انتخابی شما سابقه بلند مدت تری را در تولید داشته باشد، قیمت دستگاه حضور و غیاب انگشتی ساخته ان نیز گران تر خواهد شد. زیرا با تکیه به تجربه‌ای که دارد کالاها را تولید کرده و شما می‌توانید با اعتماد بیشتری اقدام به خرید کنید.

یکی دیگر از مواردی که در قیمت تمام شده سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی تاثیر گذار است؛ گارانتی ارائه شده توسط برند مورد نظر است. با خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی که ضمانت بلند مدت‌تری داشته باشد احتیاج شما برای خرج‌های اضافی کمتر خواهد بود. به عنوان مثال با تهیه یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با گارانتی طولانی دیگر نیازی به صرف هزینه‌های متعدد از جمله تعمیر دستگاه حضور و غیاب نخواهید داشت.

تعرفه دستگاه حضورغیاب اثر انگشت

ممکن است قطعات مصرفی یک برند کیفیت و نوع مناسبی نداشته باشد، با تهیه دستگاه حضور و غیاب با استفاده از فناوری اثرانگشت از آن شرکت سازنده طولی نمی‌کشد که دستگاه شما دچار مشکل و خرابی شود و حتی اطلاعات ذخیره شده از بین برود. پس نوع و اصالت قطعه‌های به کار رفته در دستگاه نیز بسیار در بهای تمام شده سیستم کنترل ورود و خروج پرسنل موثر است و ممکن است قیمت دستگاه را بالاتر ببرد.

نکته مهم دیگری که در قیمت گذاری یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تاثیر ویژه ای دارد جزئیات استفاده شده در دستگاه است. همانطور که می‌دانید در هر سیستم حضورو غیاب اداری با توجه به ماهیت دستگاه جزئیاتی خاص به کار می‌رود. به عنوان مثال در دستگاه حضورغیاب انگشتی مهم ترین بخش سنسورهای شناسایی اثر انگشت‌ها هستند. هرچه سنسور شناسایی به کار رفته در یک مدل از سیستم کنترل تردد پرسنلی اثر انگشت، حساسیت و دقت بالاتری داشته باشند؛ به طبع قیمت آن مدل نیز نسبت به سایر سیستم‌ها بیشتر خواهد شد.

حافظه‌ها  نیز از جمله بخش‌های گران قیمت و مهم در یک دستگاه حضور و غیاب انگشتی محسوب می‌شوند زیرا مهم ترین وظیفه را به عهده دارند. حافظه  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی لازم است علاوه بر اطلاعات تردد هر یک از پرسنل، دیتاهایی ثابت که همان اثر انگشت‌های افراد است را در خود ذخیره کنند تا بتوانند در زمان معرفی به درستی هر کدام را شناسایی کنند. پس میزان حجم حافظه نیز در نرخ نهایی یک دستگاه حضور و غیاب انگشتی نیز اثر گذار است.

از دیگر عواملی که در قیمت یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تاثیرگذار است، نرم افزار حضور و غیاب به کار رفته در دستگاه انتخابی شماست. مشخص است که هرچه قیمت نرم افزار حضور و غیاب اثر انگشتی بیش‌تر باشد، هزینه پرداختی شما نیز بالاتر خواهد رفت.

نرخ دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ارزان

پس از بررسی و شناخت موارد تاثیر گذار در هزینه نهایی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی پیدا کردن سیستم کنترل تردد پرسنل ارزان بسیار آسان خواهد بود. اما ممکن است بازهم برای خرید دستگاه و یافتن فروشگاهی معتبر دچار مشکل شده باشید. پیشنهاد ما به شما شرکت با سابقه و معتبر افق تایم است. در این مجموعه هر آنچه را که برای یک دستگاه حضوروغیاب با اثر انگشت با کیفیت و اصل نیاز دارید را خواهید یافت. هم‌چنین با پشتیبانی همه جانبه و به صورت مادام العمر در کنار شما خواهد بود.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین نرخ دستگاه اثر انگشتی حضور و غیاب تاثیر گذار هستند.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با قیمت ارزان را از کجا بخریم؟

اگر به دنبال دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با قیمت مناسب هستید بهترین شرکت افق تایم بهترین انتخاب است

http://ofv-co.ir/?post=12983

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *