نرم افزار حضور و غیاب ابری

یکی از راه‌های عالی و مناسب برای حفظ امنیت داده‌های جمع آوری شده از دستگاه حضور و غیاب، استفاده از نرم افزار ابری حضور و غیاب (Cloud attendance software) است. ‌این نوع نرم افزار کنترل تردد پرسنل به نرم افزار خاصی جهت اجرا نیاز نداشته و به راحتی در هر جا و هر زمانی قابل دسترس و استفاده است. دلایل زیادی برای استقبال مدیران سازمان‌ها و مجموعه‌های دولتی و خصوصی از نرم افزار حضور و غیاب ابری برای کنترل ساعت ورود و خروج کارکنان وجود دارد. مهم‌ترین علل چرایی استفاده از نرم افزار ابری کنترل ترد پرسنل عبارت‌اند از:

  • سهولت دسترسی در همه جا و همه وقت
  • مناسب بودن قیمت نرم افزار حضور غیاب ابری
  • بهره‌مندی از امنیت بالا
  • امکان سفارشی کردن فضای کاربری نرم افزار
  • اجرا بدون نیاز به شبکه
  • پایداری بالای اطلاعات سازمانی

شما می‌توانید جهت خرید نرم افزار حضور غیاب ابری و اطلاع از مشخصات انواع نرم افزار حضور و غیاب، قیمت آن‌ها و همچنین انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب برای سازمان خود به سایت افق تایم مراجعه فرمایید.

نرم افزار حضور و غیاب ابری

نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟

یکی از روش‌های نوین و جدید برای کنترل ورود و خروج کاربران، استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب ابری است. در این شیوه رصد کردن کارمندان و کاربران شما خواهید توانست بدون دردسر حتی بدون استفاده از نرم افزار خاصی، حضور و غیاب کارمندان خود را محاسبه کنید. در واقع نرم افزارهای ابری در یک فضای ابری و بدون نیاز به پلتفرم خاصی قابلیت اجرا و استفاده دارند. به عبارت دیگر برای استفاده از این گونه از انواع نرم افزار حضور و غیاب تنها کافیست به سرور شرکتی که از آن نرم افزار را خریداری کردید؛ متصل شوید.

نرم افزارهای حضور و غیاب ابری این فرصت را به کسب و کارها می‌دهند که در محیطی امن و کاملا ایمن، بتوانند فرآیند محاسبه میزان اضافه کاری هر فرد را به صورت مجزا در هر ماه، هفته و حتی روز به دست آورند.

شرکت افق تایم با ارائه نرم افزار ابری حضور و غیاب خود سعی دارد تا قدمی هر چند کوچک در زمینه حرکت کسب و کارها روی خط تکنولوژی کمک کرده باشد.

نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟

چرا نرم افزار حضور و غیاب ابری؟

اگر از مدیرانی که از نرم افزار ابری حضور و غیاب جهت کنترل تردد پرسنل خود و مدیریت ساعت ورود و خروج کارکنان استفاده می‌کنند؛ بپرسید که چرا این نرم افزار را برای مدیریت بهتر در کنار دستگاه حضور و غیاب خود بهره می‌برند. عوامل متفاوتی را به عنوان علت انتخاب‌شان ذکر می‌کنند. به طور کلی دلایل مختلفی برای استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری وجود دارد که به چند مورد از آن اشاره خواهیم کرد.

دسترسی پذیری از همه جا

یکی از بهترین و عالی‌ترین ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب ابری آن است که این شیوه حضور و غیاب افراد دسترسی پذیری بالاتری نسبت به دیگر روش‌ها دارد و این خود باعث می‌شود که از هر جا و مکانی بتوانید به نرم افزار دسترسی داشته باشید.

با خرید نرم افزار حضور و غیاب ابری افق تایم در هر ساعت از شبانه روز خواهید توانست به داده مورد نظر خود بدون کوچک‌ترین مشکل دسترسی داشته باشید.

قیمت ارزان و مناسب

می‌دانیم که ممکن است قیمت دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه‌های کوچک زیاد و گران باشد. همچنین قیمت نرم افزار حضور و غیاب ساده در مقابل نرم افزار حضور و غیاب ابری کمی بالا است. استفاده کردن از یک نرم افزار حضور و غیاب ابری این مزیت را با خود به همراه دارد که شما هزینه کمتری نسبت به دیگر انواع روش‌های تشخیص زمان ورود و خروج کاربران خود هزینه خواهید کرد.

امنیت بالا و حرفه‌ای

یکی از چالش‌های پیش روی دستگاه‌های حضور و غیاب هک شدن دستگاه حضور و غیاب است. به دلیل امنیت بالای نرم افزار حضور و غیاب ابری این امکان را به شما می‌دهد که بدون مشکل و چالش، داده‌های جمع آوری شده را در محیطی امن نگهداری کنید و از این داده‌ها برای مقاصد مدیریتی مجموعه خود استفاده کنید.

قابلیت سفارشی سازی

نرم افزارهای تحت وب حضور و غیاب یا نرم افزارهای تحت شبکه حضور و غیاب عموما قابلیت سفارشی سازی ندارند و همین موضوع باعث می‌شود که یک نرم افزار ساعت زن کارکرد مناسبی برای مجموعه‌های مختلف نداشته باشد. در مقابل استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب ابری این قابلیت را با خود به همراه دارند که به صورت دلخواه فرآیند سفارشی سازی روی این نرم افزارها انجام شود و نرم افزار کارکرد مناسب با آن کسب و کار را داشته باشد.

فرض کنید شما قرار است سیستم حضور و غیاب مدرسه و همچنین سیستم حضور و غیاب کارخانه را نصب کنید، آیا نیازمندی این دو محیط یکی است؟ به همین دلیل استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری می‌تواند برای شما کارایی بیشتری داشته باشد.

عدم نیاز به شبکه و زیرساخت‌های رایج

استفاده از یک دستگاه حضور و غیاب فارغ از نوع آن که می‌تواند چشمی، اثر انگشتی و… باشد، نیاز به یک سری زیر ساخت و مواردی از این دست دارد که همین موارد می‌تواند هزینه دستگاه حضور و غیاب را تا اندازه زیادی بالا ببرد.

با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری این امکان را به شما می‌دهد تا بدون مشکل و بدون هزینه اضافی بتوانید سیستم حضور و غیاب را در شرکت خود راه اندازی کنید. این ویژگی باعث می‌شود تا شرکت در هزینه‌های پیش رو به میزان قابل توجه‌ای صرفه جویی کند.

پایداری در ارائه سرویس

یکی از عالی‌ترین امکاناتی که نرم افزار ابری حضور و غیاب در اختیار شما قرار می‌دهد را می‌توان قابلیت ارائه سرویس با میزان پایداری بسیار بالا در نظر گرفت. استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری افق تایم به شما این فرصت را می‌دهد که بدون هیچ گونه مشکل و تنها با استفاده از این نرم افزار بتوانید امکانات حرفه‌ای و بدون مشکلی را در اختیار داشته باشید.

خرید نرم افزار حضور و غیاب ابری

خرید نرم افزار حضور و غیاب ابری چه کمکی به شما خواهد کرد؟ فرض کنید مدیر یک تیم استارت اپی هستید؛ شرکت‌های استارت اپ ذاتا پویا بوده و ممکن است دائما در محل کار حضور نداشته باشید. بنابراین مسلما تهیه یک دستگاه حضور و غیاب استارت اپ برای شما کافی نخواهد بود. اگر می‌خواهید یک سیستم جامع حضور و غیاب برای مجموعه‌تان داشته باشید. حتما نسبت به خرید نرم افزار حضور و غیاب ابری اقدام کنید. شما می‌توانید در افق تایم قیمت انواع نرم افزار حضور و غیاب مناسب مجموعه خود را مشاهده کنید. همچنین از طریق این صفحه امکان خرید نرم افزار ابری کنترل تردد پرسنل فراهم شده است.

خرید نرم افزار حضور و غیاب ابری
نرم افزار حضور و غیاب ابری امن است؟

بله، امنیت نرم افزارهای حضور و غیاب ابری حتی از دیگر روش‌های تشخیص حضور و غیاب امن‌تر است.

استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری مقرون به صرفه است؟

بله، به دلیل عدم نیاز به سخت افزارهای زیر ساختی و همچنین عدم نیاز به شبکه در این نوع نوین استفاده از سیستم حضور و غیاب، هزینه اجرای سیستم به میزان قابل توجه‌ای کاهش می‌یابد.

http://ofv-co.ir/?post=12731

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *