دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب

تا چه حد با دستگاه حضور و غیاب بر اساس سینگال‌های مغز و قلب آشنایی دارید؟ می‌دانید نحوه کارکرد دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغزی و قلبی به چه صورت است؟ از حداقل و حداکثر قیمت دستگاه حضور و غیاب سیگنالی مغزی و قلبی مطلع هستید؟ اگر به دنبال پاسخ هریک از سوالات مطرح شده هستید در ادامه با افق تایم همراه باشید. دستگاه ساعت زنی بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب زیر مجموعه‌ای از دستگاه حضور و غیاب بیومتریک به شمار می‌رود. با توجه به اینکه ویژگی اصلی دستگاه‌هایی که با نوآوری بیومتریک ساخته شده‌اند، شناسایی افراد از طریق پارامترهایی منحصر به فرد به خود شخص است. این نوع از سیستم‌های کنترل تردد پرسنل نیز از با بهره‌گیری از سیگنال‌های مغزی و قلبی اطلاعات تردد را ثبت می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که امکان تقلب در دستگاه امواج مغز و قلب حضور و غیاب از بین برود. مشخص است که بر اساس این مزایا دستگاه‌ حضور و غیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب برای مراکز امنیتی مانند دستگاه حضور و غیاب زندان بسیار مناسب خواهد بود.

دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب1

معرفی دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌‌های مغز و قلب

می‌دانید دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب چیست؟ اساس کار در سیستم‌های حضور و غیاب هوشمند سیگنال مغزی و قلبی، سیگنال‌هایی است که از سمت مغز و قلب هر فرد ارسال می‌شوند. سیستم کنترل تردد پرسنل بر پایه سیگنال‌های قلبی و مغزی دارای بخش‌های مختلفی است که مهم‌ترین آنها قسمت‌هایی هستند که وظیفه دریافت اطلاعات از طریق سیگنال‌های مغز و قلب را دارند. مشخص است که کیفیت ساخت بخش دریافت کننده در هر دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال مغزی و قلبی بسیار با اهمیت بوده و در صورت آسیب و خرابی در صورت امکان می‌شود آن را تعمیر کرد که البته همین تعمیر دستگاه حضور و غیاب سیگنالی مغزی و قلبی هزینه زیادی را در پی خواهد داشت. پس توصیه می‌شود قبل از رسیدن دستگاه حضور و غیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب به مرحله تعمیر حتما از سرویس‌های دوره‌ای مربوط به دستگاه استفاده کنید تا از مبلغ هنگفتی که لازم است برای درست کردن سیستم حضور و غیاب هوشمند براساس مغز و قلب سازمان خود بپردازید، جلوگیری کنید. افق تایم بر روی همه محصولات خود از جمله دستگاه حضور و غیاب سیگنالی مغزی و قلبی سرویس دوره‌ای جامعی در نظر گرفته است. دلایلی متعددی برای انتخاب دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب وجود دارد که در ادامه به هر یک از آن‌ها پرداخته‌ایم.

چرا دستگاه حضوروغیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب

همانطور که گفتیم دستگاه ساعت زنی بر پایه سیگنال‌های مغز و قلب با بهره از اطلاعات دو عضو مهم ومنحصر به فرد هر بدن کار می‌کنند. پس واضح است که دستگاه سیگنالی مغزی و قلبی حضور و غیاب غیر قابل نفوذ است و برای امکانی که کوچکترین باعث اختلالی بزرگ خواهد شد، مورد استفاده است. به عنوان مثال در مراکز و سازمان‌های امنیتی که ورود و خروج ها خیلی بیشتر از یک شرکت با اهمیت است وجود دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های قلب و مغز که هیچ گونه خطایی در ثبت اطلاعات تردد پرسنل ندارد و امکان هک دستگاه حضور و غیاب در این مدل به صفر میل می‌کند بسیار مهم و ضروری خواهد بود. پس می‌توان اینگونه گفت که امنیت بسیار بالا و نبود امکان تقلب به منظور ورود و خروج غیرقانونی در دستگاه حضوروغیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب از مهم دلایل محبوبیت این مدل است. چگونگی کارکرد و راه‌اندازی این دستگاه به دلیل حساسیت بالایی که دارد بسیار مهم و گاها پیچیده است و نیاز به آموزشی دقیقی خواهد داشت.

شیوه کارکرد دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب

نحوه کارکرد دستگاه حضور و غیاب سیگنال‌ مغزی و قلبی امواجی است منتقل کننده اطلاعات منحصر به هر فرد هستند. در طراحی دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب این امکان به وجود آمده است که بتواند سیگنال‌های مغز و قلب شخص را دریافت کند و تعریف مشخصی برای‌شان داشته باشد. فرض کنید فردی از کارکنان یک برج مراقبت در مقابل دستگاه حضور و غیاب فرودگاه که از نوع سیستم حضور و غیاب سیگنال‌های مغزی و قلبی، ایستاده است با دریافت موج‌هایی از طرف مغز و یا قلب شخص، دیتای دریافت شده به دستگاه منتقل می‌شود، اطلاعات دریافتی پس از عبور از بخش دریافت کننده سیستم در قسمت پردازشگر دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب به شیوه کامل بررسی می‌شود و در صورت تطابق با امواجی که در اولین مرتبه از فرد مورد نظر ذخیره‌سازی کرده است، پیامی به منزله تایید را برای وی می‌فرستد. همه این مراحل در کمتر از چند ثانیه اتفاق خواهد افتاد. توصیه می‌کنیم پس از تهیه دستگاه حضور و غیاب بر پایه سیگنال‌های مغز و قلب حتما از طریق آموزش‌های موجود و به کمک متخصصان اقدام به راه‌اندازی دستگاه کنید. در بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده سیستم‌های حضور و غیاب اداری پرسنل این خدمات بدون هزینه ارائه می‌شود

دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغز و قلب

خرید دستگاه حضورغیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب

با اهمیت‌ترین نکته در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب توجه به تناسب دستگاه و مدل انتخابی شما با ماهیت فضایی است که قصد دارید این نوع را برایش خریداری کنید. بنابراین با توجه به پر هزینه بودن دستگاه سیگنالی مغزی و قلبی حضور و غیاب لازم است حتما از مشاورانی با تجربه و آشنا با سیستم های حضور و غیاب هوشمند کمک بخواهید. همچنین خدمات پس از فروش و ضمانت های بلند مدت نیز از دلایل تاثیرگذار در زمان خرید یک دستگاه حضورغیاب بر مبنای سیگنال‌های مغز و قلب است. که در صورت نادیده گرفتن ممکن است سازمان شما را دچار صدمات مالی فراوانی کند. پس دقت به هرکدام از این موارد می‌تواند خرید را برای شما هزینه کمتری را در پی خواهد داشت. پیشنهاد ما به شما افق تایم است؛ اگر در به دنبال مشاوره تخصصی برای خرید دستگاه سیگنالی بر اساس قلب و مغز حضور و غیاب هستید با افق تایم و کارشناسان متخصصش تماس بگیرید. در این شرکت محصولات متنوعی از نرم افزار حضور و غیاب تا دستگاه حضور و غیاب تشخیص خطوط کف دست با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌شود. همچنین علاوه بر این کالاها خدماتی منحصر به فردی اعم از مشاوره رایگان خرید و گارانتی‌های یکساله و مادام‌العمر ارائه می‌شود.

دستگاه حضور و غیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب را چه شرکتی خریداری کنیم؟

اگر در جستجوی شرکتی مطمئن برای خریدی قابل اعتماد هستید، افق تایم بهترین گزینه است.

دستگاه‌های سیگنالی مغز و قلب حضور و غیاب برای چه امکانی مناسب هستند؟

دستگاه حضور و غیاب براساس سیگنال‌های مغز و قلب به دلیل امنیت بسیار بالا، مناسب برای فضاهای امنیتی هستند.

http://ofv-co.ir/?post=12938

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *