دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

با دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تا چه اندازه آشنایی دارید؟ می‌دانید مهم‌ترین ویژگی‌های یک سیستم حضور و غیاب ترکیبی چه می‌تواند باشد؟ از قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی اطلاعی دارید؟ استفاده از مدل‌های متعدد دستگاه حضور و غیاب از جمله دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به صاحبین کسب و کار این امکان را می‌دهد که بتوانند از دیر رسیدن‌های مکرر کارکنان سازمانشان با خبر شوند. به صورت کلی کارفرمایان با خرید یک دستگاه حضور و غیاب ترکیبی می‌توانند به صورت دقیقی بر رفت و آمدها تسلط داشته و مدیریت بهتری در سازمانشان داشته باشند. دردستگاه ساعت زنی ترکیبی به دلیل داشتن چند راه برای شناسایی، اشتباه بسیار کم خواهد بود. به صورت کلی دستگاه‌های ترکیبی حضوروغیاب انواع مختلفی دارند که به صورت دو حالته تا چهار حالته تقسیم بندی می‌شوند. هر چه سنسورهای به کار رفته در دستگاه ترکیبی کنترل تردد پرسنل قدرت بیشتری داشته باشند و در دسته برترین دستگاه‌های حضور و غیاب قرار خواهند گرفت. همچنین طبیعی است که در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی چهار حالته لازم است هزینه بیشتری نسبت به سایر انواع بپردازید.

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی چیست؟

معرفی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

عموما دستگاه‌های حضور و غیاب ترکیبی همانطور که از نامشان مشخص است؛ ترکیبی از دو یا چند  قابلیت مهم از تعدادی از دستگاه‌های حضور و غیاب متفاوت‌اند. به عنوان مثال شما با داشتن یک دستگاه حضور و غیاب ترکیبی هم امکانات یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی را دارید و هم از مزیت‌های یک دستگاه حضور و غیاب کارتی بهره‌مند خواهید شد. دستگاه‌های ترکیبی حضور و غیاب از دسته دستگاه حضور و غیاب به شمار می‌روند. در گذشته دستگاه‌ حضور و غیاب پانچی جز اولین دستگاه‌های کمک کننده و برقراری نظم در یک مجموعه بودند اما با پیشرفت تکنولوژی خیلی زود دستگاه‌های حضوروغیاب اولیه جایشان را به سیستم‌های حضور و غیاب هوشمند مانند دستگاه حضور و غیاب ترکیبی دادند. سیستم حضور و غیاب اداری ترکیبی دارای ویژگی‌های عمومی و اختصاصی متعددی است.

ویژگی‌های دستگاه حضورغیاب ترکیبی

ویژگی‌های دستگاه کنترل تردد پرسنل ترکیبی می‌تواند مشخص کند که این دستگاه به صورت کامل در دسته دستگاه‌ حضور و غیاب قرار می‌گیرد و یا ترکیبی از یک دستگاه حضور و غیاب بیومتریک و یک دستگاه با امکانات ابتدایی‌تری باشد. همه دستگاه‌های حضور و غیاب ترکیبی وظیفه اصلی خود یعنی ثبت اطلاعات و ساعات ورود و خروج افراد را انجام می‌دهند و در امور حسابداری و مالی کمک کننده شما خواهند بود. اما نکته‌ای که در دستگاه حضور و غیاب ترکیبی بسیار حائز اهمیت است؛ همین دارا بودن چند نوع شیوه برای  تشخیص و شناسایی فرد در یک دستگاه است. فرض کنید شما مدیر یک کارخانه هستید، مشخص است که کارکنان مجموعه شما به ده‌ها نفر خواهد رسید. طبیعی است کنترل و مدیریت این تعداد از افراد کار دشواری خواهد بود و از پس یک نیرو انسانی بر نخواهد آمد. پس لازم است برای مدیریت بهتر و تجربه یک عملکرد سازمانی درست از دستگاه‌های هوشمند و کامپیوترها کمک بگیرید. دستگاه حضور و غیاب کارخانه به شما کمک خواهد کرد که این نظم را در مجموعه خود پر رنگ‌تر کنید. دستگاه‌ حضور و غیاب ترکیبی می‌تواند بهترین گزینه برای کارخانه شما باشد زیرا با توجه با دارا بودن دو یا چند راه تشخیص هویت خیال‌تان را از خطا و اشتباه راحت خواهند کرد.

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

سیستم‌ حضور و غیاب اداری ترکیبی با دارا بودن چند سنسور شناسایی می‌توانند در چند حالت مختلف فرد را تشخیص داده و اطلاعات رفت وآمدش را ذخیره‌سازی کنند. بدین صورت که اگر دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را به عنوان دستگاه حضور و غیاب دادگستری نصب کرده‌اید لازم است هر یک از پرسنل به چند صورت خود را به دستگاه معرفی کنند. با فرض اینکه دستگاه ترکیبی کنترل رفت و آمد کارکنان به دو صورت کارت و اثر انگشت اشخاص را تشخیص دهد؛ باید هر کدام از کارمندان دادگستری هم اثر انگشتی را به دستگاه معرفی نمایند و هم کارت تردد منحصر به فردی را دریافت کنند که از طریق آن دستگاه حضور و غیاب ترکیبی آن‌ها را بشناسد. دقت کنید که دستگاه حضوروغیاب ترکیبی به همین یک مدل منتهی نمی‌شود و انواع مختلفی دارد.

انواع دستگاه‌ حضور و غیاب ترکیبی

همانطور که گفتیم دستگاه‌های حضور و غیاب ترکیبی با توجه به اینکه چه نوع سنسورهای تشخیصی در ساختشان به کار رفته باشد انواع متعددی خواهند داشت که مهم‌ترین آنها که عبارت‌اند از:

  • دستگاه ترکیبی اثر انگشت و رمز حضور و غیاب
  • دستگاه ترکیبی کارت و اثر انگشت حضور و غیاب
  • سیستم ترکیبی اثر انگشت و تشخیص چهره کنترل تردد پرسنل
  • سیستم ترکیبی تشخیص چهره و کارت حضور و غیاب هوشمند
  • دستگاه ترکیبی رمزی  و شناسایی چهره حضور و غیاب
  • دستگاه ترکیبی شناسایی چهره و اثر انگشت و کدی کنترل ورود و خروج
  • سیستم ترکیبی کارتی و رمزدار و تشخیص چهره حضور و غیاب
  • سیستم ترکیبی شناسایی چهره و کارت و رمزی و اثر انگشتی کنترل تردد پرسنل
بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی با کیفیت‌ترین سنسورهای تشخیص دهنده را دارد که عملیات احراز هویت را بسیار کوتاه و با سرعت انجام می‌دهد. همچنین عالی‌ترین سیستم ترکیبی حضور و غیاب دارای ظرفیت‌های بالایی برای شناسایی است که قابلیت ثبت تعداد زیادی از اطلاعات فردی تردد را میسر می‌کند. تکنولوژی ساخت برترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی مطابق با آخرین تغییرات پیشرفت‌های روز دنیا است. مرغوب‌ترین مدل دستگاه حضورغیاب ترکیبی حساسیت بسیار بالایی دارد که موجب دقت بالای آن می‌شود. آیا تصمیم قطعی برای خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی دارید؟

خرید دستگاه حضوروغیاب ترکیبی

در نظر داشته باشید که خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی با اندازه انتخاب نوع آن با اهمیت است. زیرا لازم است علاوه بر بررسی امکانات سیستم حضور و غیاب هوشمند ترکیبی که تناسب کافی را با شغل‌تان داشته باشد به قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی نیز دقت کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد که هزینه اضافی پرداخت نکرده و با اطمینان خرید کنید. یکی از مطمئن‎‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب ترکیبی با ضمانت بلند مدت، افق تایم است. در افق تایم می‌توانید انواع نرم افزار حضور و غیاب مناسب برای وب، اندروید و ای او اس را با بهترین کیفیت مشاهده کنید.

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را از کدام شرکت بخریم؟

اگر به دنبال شرکتی با سابقه و مطمئن برای خرید دستگاه حضوروغیاب ترکیبی هستید. همین حالا به سایت افق تایم مراجعه کنید.

چند دستگاه حضورغیاب ترکیبی وجود دارد؟

به صورت کلی 8 نوع سیستم کنترل تردد پرسنل در چهار حالت در بازار وجود دارد.

http://ofv-co.ir/?post=12940

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *