قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در زمان خرید دستگاه ورود و خروج ترکیبی به آن توجه کنیم، قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی است. عوامل گوناگونی وجود دارد که می‌تواند در هزینه تمام شده یک دستگاه حضور و غیاب تاثیرگذار باشد از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

در این مطلب قصد داریم در رابطه با قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی اطلاعاتی به شما ارائه دهیم تا بتوانید بدون دغدغه یک دستگاه حضور و غیاب مناسب تهیه کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

چه مواردی در هزینه دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تاثیر گذار است؟

پارامترهای گوناگونی وجود دارد که قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تاثیرگذار است. اولین مورد آن را می‌‌توان قابلیت‌هایی در نظر گرفت که به واسطه آن می‌توان فرآیند حضور و غیاب یا همان روش تشخیصی را مد نظر قرار داد. به عنوان مثال در یک دستگاه حضور غیاب ترکیبی که از روش تشخیصی اثر انگشتی که در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت استفاده می‌شود و همچنین روش تشخیص چهره که در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده شود متفاوت خواهد بود با زمانی که از یک دستگاه حضور و غیاب با روش ترکیبی استفاده کرد که از به مانند دستگاه حضور و غیاب پانچی و همچنین دستگاه حضور و غیاب بیومتریک استفاده می‌کند.

پس اولین موردی که باید در زمان خرید یک دستگاه حضور و غیاب به آن توجه می‌کنید، نوع روش‌های تشخیصی دستگاه باشد، هر چقدر این روش‌های بیشتر و جدیدتر باشد مطمعنا هزینه نهایی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی بیشتر و بالاتر خواهد رفت.

 موارد تاثیر گذار در هزینه دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

خدمات پس از فروش

آنچه در زمان خرید یک دستگاه حضور و غیاب ترکیبی باید بیشتر به آن توجه کنید، خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب است. عملا دستگاهی که از خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار نباشد به هیچ وجه نخواهد توانست کیفیت کاری مناسبی را برای شما به همراه داشته باشد، حالا هرچقدر هم قیمت دستگاه حضور و غیاب ارزان باشد.

دستگاه‌های حضور و غیاب نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد، عدم وجود مرکز تعمیر دستگاه حضور و غیاب خریداری شده باعث خواهد شد که شما مشکل جدی پس از خرید داشته باشید، به همین منظور یکی از پارامترهای تاثیرگذار در نرخ نهایی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تبدیل خواهد شد.

چرا دستگاه حضور و غیاب ترکیبی قیمت بالاتری دارد؟

به دلیل آن که در دستگاه‌های حضور و غیاب ترکیبی از روش‌های مختلف و معمولا 3 الی 4 روش استفاده می‌کنند قیمت بالاتری نسبت به دیگر روش‌های حضور و غیاب دارد، اگر شما هم نیاز به دستگاه حضور و غیاب ترکیبی دارید حتما در زمان خرید حتما به انواع روش‌هایی که آن دستگاه می‌تواند ساپورت کند حتما تحقیق مناسب کنید تا هزینه زیادی برای دستگاه حضور و غیاب پرداخت نکنید.

چرا دستگاه حضور و غیاب ترکیبی قیمت بالاتری دارد؟

http://ofv-co.ir/?post=12949