قیمت دستگاه حضورو غیاب چهره

قیمت دستگاه حضور و غیاب با تشخیص چهره چقدر است؟ چه عواملی بر قیمت گذاری روی این سیستم نوین حضور و غیاب اثرگذار است؟ دستگاه حضور و غیاب بوسیله تشخیص چهره، یکی از انواع دستگاه بیومتریک کنترل تردد پرسنل است. این دستگاه با استفاده از اسکن چهره افراد، ساعت ورود و خروج کارکنان را ثبت می‌کند. اما اگر می‌خواهید بیشتر با این گونه از سیستم‌های هوشمند کنترل تردد پرسنل آشنا شوید؛ پیشنهاد می‌کنیم که اول به صفحه “دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره” مراجعه و مطالب آن را مطالعه کنید. به طور کلی سیستم‌های حضور و غیاب بیومتریک مدیریت ورود و خروج پرسنل را بر پایه شناسایی ویژگی‌های ‌منحصر به فرد افراد انجام می‌دهند. قیمت دستگاه حضور و غیاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. به برخی از این عوامل عبارت اند از:

  • امکانات و قابلیت‌های موجود در دستگاه
  • برند تولید کننده و کشور سازنده
  • نحوه تشخیص چهره و ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل
  • تعداد چهره قابل تعریف در دستگاه جهت کنترل تردد کارکنان

با توجه به این موارد جهت اطلاع از میزان قیمت انواع خدمات مدیریت ساعت تردد ورود و خروج کارکنان می‌توانید به سایت افق تایم مراجعه کنید. در افق تایم علاوه بر مشخصات انواع سیستم و نرم افزار حضور و غیاب می‌توانید از قیمت دستگاه مدیرت حضور و غیاب کارکنان نیز مطلع شوید.

قیمت دستگاه حضورو غیاب چهره

عوامل موثر بر قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

اگر قصد خرید سیستم حضورو غیاب با چهره را دارید؛ لازم از است بدانید که قیمت دستگاه حضورغیاب چهره‌ای چقدر است. دستگاه حضور و غیاب با چهره یکی از رایج‌ترین سیستم‌های نوین کنترل ساعت ورود و خروج است. این سیستم دقت بالایی در ثبت و مدیریت حضور و غیاب پرسنل دارد. استفاده از تکنولوژی‌های جدید در ساخت این دستگاه‌ها باعث شده که نسبت به سایر سیستم های کنترل تردد پرسنل، تا حدی قیمت زیادی داشته باشند. اما آنچه قیمت سیستم کنترل تردد با چهره را تعیین می‌کند؛ چیست؟ در ادامه به برخی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت دستگاه حضور و غیاب چهره‌ای را ذکر خواهیم کرد.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

امکانات و قابلیت‌های دستگاه حضور غیاب چهره‌ای

اینکه دستگاه حضورغیاب تشخیص چهره سازمان شما چه قابلیت‌ها و امکاناتی دارد در میزان قیمت آن بسیار موثر است. مشخصا دستگاهی که علاوه بر چهره از سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی هم استفاده می‌کند؛ قیمت بیشتری خواهد داشت. بنابراین مطمئنا هزینه سیستم حضور و غیاب با چهره، بر اساس میزان قابلیت‌ها و امکانات جانبی متفاوت خواهد بود. لازم به توضیح است که به سیستم‌های کنترل ساعت ورود و خروجی که دارای چند قابلیت برای شناسایی و مدیریت حضورو غیاب هستند؛ اصطلاحا دستگاه کنترل تردد پرسنل ترکیبی گویند. در حالت کلی قیمت این سیستم‌ها نسبت به دستگاه‌هایی که تنها یک قابلیت شناسایی دارند؛ بیشتر است.

کشور تولید کننده دستگاه کنترل تردد پرسنل توسط چهره

کشورهای زیادی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تولید می‌کنند. اغلب برندهای موجود در بازار، متعلق به کشور کره جنوبی است. اما برخی دیگر از دستگاه‌های کنترل تردد پرسنل با چهره تولید ایران هستند. در این میان قیمت سیستم حضور غیاب تشخیص چهره ایرانی مناسب‌تر از نمونه‌های خارجی است.

تعداد چهره قابل تعریف در دستگاه حضورو غیاب

هر دستگاه حضور و غیاب قابلیت تعریف تعداد مشخصی چهره و هویت سازمانی را در خود دارد. اینکه سیستم شما می‌تواند اطلاعات و مشخصات چه تعداد از پرسنل را در خود ذخیره کند؛ بر مقدار قیمت دستگاه کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل با تشخیص چهره، اثر خواهد داشت. هرچه دستگاه مدیریت ساعت ورود و خروج پرسنل سازمان شما توانایی ذخیره تعداد بیشتری از تصاویر را داشته باشد؛ به لحاظ قیمتی ارزشمندتر است. به عنوان مثال اگر شما مدیر یک مجموعه استارت اپی باشید؛ دستگاه حضور و غیاب استارت اپ شما نسبت به یک سیستم حضوروغیاب کارخانه، امکان ذخیره تعداد چهره کمتری را خواهد داشت. چون به تعریف فرضا 200 چهره برای یک مجموعه مانند استارت اپ نیاز ندارید. پس لازم نیست که هزینه بیشتری را صرف خرید دستگاه کنترل ورود و خروج کارکنان با امکان تعریف تعداد چهره بیشتر، کنید.

تاثیر نوع تشخیص چهره بر هزینه دستگاه حضور غیاب با چهره

اینکه دستگاه ساعت زنی با چهره سازمان شما به چه صورت چهره افراد را تشخیص می‌دهد؛ بر میزان قیمت دستگاه حضور و غیاب چهره‌ای بسیار اثرگذار است. برخی از این سیستم‌های هوشمند بیومتریک برای مدیریت تردد پرسنل، توانایی شناسایی افراد در حال راه رفتن را نیز دارند. در مقابل بعضی دیگر از این دستگاه‌ها برای شناسایی و ثبت ساعت ورود و خروج حتما نسبت به ثابت بودن افراد حساسیت دارند؛ در این مدل‌ها لازم است برای ثبت ساعت حضور و غیاب حتما افراد به صورت ثابت و مستقیم مقابل دوربین دستگاه قرار گیرند. مشخصا سیستم‌هایی که قادر به شناسایی و اسکن تصاویر افراد در حال راه رفتن هستند؛ به مراتب نسبت به دستگاه‌هایی از نوع تشخیص تصاویر ثابت سرعت بیشتری دارند. بنابراین می‌توان گفت که دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با قابلیت اسکن تصاویر در حال حرکت، گران‌تر از سیستم حضور غیاب با قابلیت شناسایی تصاویر ثابت است.

تاثیر نوع تشخیص چهره بر هزینه دستگاه حضور غیاب با چهره
مهم‌ترین عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب چهره کدامست؟

امکانات جانبی و قابلیت‌های دستگاه، کشور سازنده، نحوه تشخیص و شناسایی تصویر چهره، تعداد تصاویر قابل تعریف در سیستم.

بهترین قیمت سیستم ساعت زنی با چهره چقدر است؟

برای یافتن بهترین قیمت دستگاه حضور و غیاب ابتدا لازم است مناسب‌ترین دستگاه را برای مجموعه خود انتخاب کنید. در این راستا افق تایم امکان مشاوره رایگان را برای شما فراهم کرده است.

http://ofv-co.ir/?post=12981

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *